فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه امروز 19 فروردین چه می گوید؟ | اتفاقات خوبی در راه است؟

فال روزانه واقعی یکشنبه ۱۹ فروردین « فال حافظ امروز »

فال روزانه امروز 19 فروردین چه می گوید؟ | اتفاقات خوبی در راه است؟
کدخبر : 24617
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت پیشنهاد ویژه همراه شوید. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید.

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز تو و بقیه اهلِ خونه می‌خواین در موردِ یه سری تغییرات تو خونه صحبت کنید. شاید فقط بخواین یه کم دکوراسیون رو عوض کنید، یا شاید هم بخواین به یه خونهِ جدید نقل مکان کنید. هر چی که هست، یه حسِ قوی بهتون میگه که باید یه تغییراتی ایجاد کنید. پس شک نکنید و با خیالِ راحت شروع کنید. بعد از تعطیلات هنوز یه کم سست و بی‌حال هستید. از اینکه زندگی به روالِ عادی برگشته خوشحال هستید، ولی از سرعتِ عملِ خودتون راضی نیستید. نگران نباشید، طیِ یکی دو روز آینده همه چیز به حالتِ عادی برمی‌گرده. یادتون باشه که همیشه لازم نیست شما مشکلِ بقیه رو حل کنید. گاهی اوقات باید بذارید بقیه خودشون مشکلاتشون رو حل کنن. امروز روزِ خوبیه که با بقیه با مدارا و مهربانی رفتار کنید. حتی با دشمنانتون هم صلح و دوستی کنید. مغرور نباشید و قدرِ نعمت‌هایی که دارید رو بدونید.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

تو انقدر از اتفاقاتی که قراره بیفتن هیجان‌زده هستی که یادت رفته چی می‌خواستی بکنی! یه کم مراقب باش، چون این بی‌توجهیِ تو ممکنه باعثِ مشکل برای بقیه بشه. تغییرِ جهتِ ناگهانیِ تو ممکنه بقیه رو تو دردسر بندازه. قبل از اینکه کاری بکنی، یه کم فکر کن و ببین که این کار چه تأثیری روی خودت و بقیه میذاره. به جای اینکه از بقیه کمک بخوای، خودت یه تصمیمی بگیر و بهش عمل کن. یه جابجایی تو زندگیت اتفاق میافته. یه موقعیتی پیش می‌یاد که باعث می‌شه چیزای مهمی رو بفهمی. خیلی‌ها به زندگیت حسادت می‌کنن. سعی کن ازشون دوری کنی تا اذیتت نکنن. وسواس و نگرانی باعث میشه که کارهات رو عقب بندازی. یه کم انعطاف‌پذیر باش و سعی کن با شرایط کنار بیای. خرید کردن برایِ تو سودمنده، ولی الان موقعِ فروش نیست.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

امروز باید یه سری کارِ اداریِ مربوط به پول انجام بدی. شاید یه معامله باشه، یا یه کمیسیون، یا یه پولِ غیرمنتظره که از یه جایی به دستت می‌رسه. شاید یه کم طول بکشه تا این پول به دستت برسه، و شاید یه سری مشکل هم پیش بیاد، ولی آخرش این اتفاق میافته و تو خیلی خوشحال میشی. می‌تونی با کسی که دوستش داری این موفقیت رو جشن بگیری. فعالیت‌هایِ تو یه کم محدود شده. ناراحتی‌هایِ فکری اذیتت می‌کنن. بنیهِ جسمی‌ت ضعیف شده، باید تقویتش کنی. یه پیشنهادِ جدید بهت میشه که به نفعتِه. مشکلات رو به حالِ خودشون نذار. از تجربهِ گذشته استفاده کن و سدها رو بشکن. خوب زندگی کن، چون زندگی‌ت دوباره‌ تکرار نمی‌شه. ناامیدی زهرِ کشندهِ زندگیه. امروز یه روزِ خوب برای شاد بودنِ. لبخند بزن و از زندگی لذت ببر.

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز ذهنت مثلِ یه کامپیوترِ قوی کار می‌کنه و خیلی سریع می‌تونی فکر کنی و کارهات رو انجام بدی. اگه می‌خوای در موردِ یه موضوعِ خاص تحقیق کنی، امروز بهترین موقعیته. می‌تونی اطلاعاتِ خیلی خوبی به دست بیاری، مثلِ یه کتابِ قطور که یهو تمومش می‌کنی! حتی می‌تونی با کسی که به این موضوع علاقه داره و اطلاعاتِ زیادی در موردش داره صحبت کنی و با هم بحث و بررسی کنید. امروز تو محلِ کارت خیلی کار داری و پیچیدگیِ کارها باعث شده که یه کم نگران و دلخور بشی.  دلت می‌خواد یه زندگیِ بی‌دغدغه و راحت مثلِ گذشته داشته باشی، ولی برای اینکه این اتفاق بیفته باید یه کم صبر کنی.  اونی که دوستش داری میدونه که بهش علاقه داری. تو عشق باید یه کم صبور و شکیبا باشی. مثلِ یه مجسمه‌ساز که باید با حوصله و دقت مجسمه‌اش رو بسازه!

♌ فال روزانه متولدین مرداد

صبح که از خواب بیدار می‌شوی، رویاهای قشنگ دیشب توی ذهنت می‌چرخند و کلی ذوق می‌کنی. این رویاها مثل یه چشم‌اندازِ قشنگ، فرصت‌هایِ جدیدِ زندگی‌ رو بهت نشون میدن. از این فرصت‌ها به بهترین نحو استفاده کن. یادت باشه که این فرصت‌ها همیشه وجود داشتن، ولی تو تا حالا بهشون توجه نمی‌کردی. امروز حس می‌کنی که باید با همه آشتی کنی و یه دل سیر باهاشون حرف بزنی. دوست داری که هر کدورتی که بین شماست از بین بره. یه جورایی دلت می‌خواد که همه چیز آروم و صلح‌آمیز باشه. وضعیتِ مالی‌ات هم خیلی ذهنت رو مشغول کرده. دنبال راهی هستی که بتونی پول‌هات رو مدیریت کنی و به یه ثباتِ مالی برسی. امروز باید واقع‌بین باشی و از خیال‌پردازی دست بکشی. یه کمی از بلندپروازی‌هات کم کن و با عقل و منطق پیش برو. یه معامله‌ای هم توی این روز انجام میدی که بعداً خیلی سود می‌کنی.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

امروز حین انجام کار با یه آدمِ خیلی خاص آشنا می‌شی که حرف‌هاش خیلی ذهنت رو درگیر می‌کنه و کلی ایده‌هایِ جدید بهت میده. امروز یه کمی دو دل و بلاتکلیف هستی. از یه طرف کارها و برنامه‌هات خوب پیش میرن، ولی از یه طرف دیگه هم احساس می‌کنی که باید به تعهدات و اعتقاداتِ خودت هم توجه کنی. لازم نیست که به خاطر یکی از این دو تا، از دیگری بیخیال بشی. سعی کن بینشون یه تعادل برقرار کنی. خیلی به یه سفر و تغییرِ آب و هوا نیاز داری. یه سفر کوتاه می‌تونه حالت رو خیلی خوب کنه. در مورد یه موقعیت خاص، احساسِ نارضایتی می‌کنی. الکی سکوت نکن و حرف بزن. یه گفتگویِ ساده می‌تونه خیلی زود مشکلات رو حل کنه. سعی کن از آدمِ چاپلوس و دو رو دوری کنی. تشخیصِ این آدم از بقیه کارِ سختی نیست.

♎ فال روزانه متولدین مهر

همه تو رو به خاطر دقت و توجهی که به جزئیات داری می شناسن، ولی امروز دوست داری به جای گیر دادن به جزئیات، به کل ماجرا نگاه کنی و یه تصویر کلی از همه چیز داشته باشی. اما یادت باشه که اگه بخوای از جزئیات مهم غافل بشی، باید تاوانش رو هم پس بدی. اگه به خرده کاری ها توجه نکنی، ممکنه به هدف های بزرگت نرسی. برای رسیدن به هدف هات باید خلاق باشی، ولی یادت باشه که هدف هات باید منطقی هم باشن. زیادی توی خیال و رویا غرق نشو. اضطراب و نگرانی تو بیخوده. داری به خاطر دوری یه نفر غصه می خوری، ولی بزودی دوباره می بینیش و توی آغوشش می گیری. اگه چیزی رو گم کردی، فقط کافیه یه کمی جدیت به خرج بدی و دنبالش بگردی. پیداش می کنی. این روزها می تونی رابطه ات رو با یه آدمِ خیلی مهم توی زندگیت قوی تر کنی.

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز ممکنه توی یه مهمونی یا یه فعالیتِ گروهی شرکت کنی که با آدم‌هایِ جدید از جاهایِ دور آشنا می‌شی. حرف زدن با این آدم‌ها خیلی برات جذاب و آموزنده هست و چیزهایِ زیادی ازشون یاد می‌گیری. سعی کن با این آدم‌ها ارتباطِ خودت رو حفظ کنی، چون می‌تونن توی آینده بهت کمک کنن. این آشنایی‌هایِ جدید می‌تونن فرصت‌هایِ جدیدی رو توی زندگیت به وجود بیارن. این روزها خیلی پرانرژی و با انگیزه هستی و داری خیلی سخت کار می‌کنی. با رفتارِ هوشمندانه‌ات می‌تونی نظرِ یه آدمِ مهم رو جلب کنی. یه کارِ جدید رو شروع می‌کنی که خیلی برات جذابه و شور و شوقِ زیادی داری. فقط یادت باشه که برای رسیدن به هدف‌هات باید صبور باشی و عجله نکنی. یه کمی بیشتر به کارِت اهمیت بده و موقعیتِ شغلیِ خودت رو به خطر ننداز.

♐ فال روزانه متولدین آذر

یه چالشِ بزرگ و ناگهانی توی کارِ به وجود اومده که غافلگیرت کرده و یه کمی هم نگرانت کرده. ولی بدون شک این چالش اثراتِ مثبتی رویِ زندگیت خواهد داشت. این تغییرات هم موقعیتِ اجتماعیِ و هم درآمدت رو به طورِ تعجب آوری بالا می‌بره. شاید توی این مسیر یه سری مسائلِ حقوقی هم پیش بیاد و مجبور بشی یه پروسه‌یِ اداریِ طولانی رو طی کنید. همه ی این اتفاقات خیلی سریع میافتن و ممکنه گیج و سردرگم بشی. ولی سعی کن تمرکزت رو حفظ کنی. دیگه رودربایستی رو کنار بذار و حرفی که مدتهاست توی دلت مونده رو رک و راست بزن. اجازه نده که رقابت توی دنیایِ شما رو تنگ کنه. با یه تغییرِ کوچیک توی ظاهرت حسِ سرزندگی رو توی خودت زنده کن. به یه مهمونی یا جلسه ی اداری دعوت می‌شی. توی این جلسه یه سری انتقاد ازت می‌شه، ولی آخرش تو برنده ی میدونی.

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز توی یه جمعِ دوستانه یا یه فعالیتِ اجتماعی شرکت می‌کنی و با یه آدمِ خیلی خاص و جذاب آشنا می‌شی. این آدم یه شغلِ خیلی جالب و متفاوت داره و تو خیلی ازش خوشت میاد. اگه مجرد هستی، ممکنه به فکرِ شروعِ یه رابطه‌یِ عاطفی با این آدم بیفتی. اگه هم متأهل هستی، این آدم می‌تونه ایده‌هایِ جدیدی بهت بده و توی کارِت بهت کمک کنه. این روزها خیلی مهمه که رویِ هدف‌هات تمرکز کنی و از خستگی و کسالت دور باشی. یه آدمِ مهم که منتظرش بودی، به دیدنت میاد. ولی به جایِ اینکه فقط به ظاهرش نگاه کنی، سعی کن واقع‌بین باشی و بیشتر بشناسیش. برای شناختِ این آدم بیشتر تلاش کن و زود قضاوت نکن. عصبانیت و تندی رو کنار بذار تا کارها به بهترین نحو پیش برن. تو دلِ پاکی داری و این باعث میشه که همه چیز درست بشه.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

امروز تمرکزت بیشتر از همیشه است و ذهنت درگیر یه موضوع یا یه پروژه ی خیلی مهمه. شاید این موضوع یه کارِ مهم باشه، یه مشکلی که یه دوستِ صمیمی داره، یا یه پروژه‌یِ شخصی که خیلی برات مهمه. در هر صورت، امروز توی هر کاری که شروع کنی خیلی موفق می‌شی. فقط یادت باشه که انقدر غرقِ کار نشدی که غذا خوردن و استراحت کردن رو یادت بره. انتظارِ تو داره به پایان می‌رسه. یه موقعیتی پیش میاد که یه رازِ مهم رو می‌فهمی. اجازه نده که آدم‌هایِ منفی‌باف ذهنِ تو رو آلوده کنن. رویِ توانایی‌هایِ خودت تمرکز کن و برای کارِت ارزش قائل شو. اون آدمی که باید، به ذاتِ نیکویِ تو پی می‌بره. تو باید در قبالِ مسئولیت‌هایِ خودت پاسخگو باشی.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز یه گفتگویِ عمیق و مهم با یه آدمِ خاص داری. شاید تویِ این گفتگو، یه موضوعِ مهم مثلِ آینده ی رابطه‌یِ عاطفیتون مطرح بشه و بخواید در موردِ ازدواج تصمیم بگیرید. اگه متأهل هستی، شاید در موردِ یه موضوعِ مهم مثلِ بچه‌دار شدن یا تغییرِ محل زندگیتون با همسرت صحبت کنی. اگه مجرد هستی، یه آدمِ جدید و هیجان‌انگیز رو می‌بینی که از هر نظر با معیارهایِ تو جور درمیاد و حتی ممکنه فکر کنی که همون نیمه‌یِ گمشده‌یِ توئه. به طورِ کلی، مسائلِ عاطفی امروز از اولویت‌هایِ اصلیِ تو هستن. یه استعدادِ خاص تویِ خودت کشف می‌کنی که باعثِ پیشرفتِ تو می‌شه. فریبِ آدمی که خودشو غمخوارِ تو نشون میده رو نخور، چون خیلی از رفتارهاش ظاهری و ساختگیه.

منبع: تصویر زندگی

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه