فال روزانه: فال موثق امروز چهارشنبه بر اساس ستاره شناسی چینی | خوش شانسی و بدشانسی با هم در خانه تان را می زنند!

فال روزانه امروز چهارشنبه 12مهر ماه را بخوانید.

فال روزانه: فال موثق امروز چهارشنبه بر اساس ستاره شناسی چینی | خوش شانسی و بدشانسی با هم در خانه تان را می زنند!
کدخبر : 20389
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲:

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

این مهم است که بدانید شما شخصی شجاع، پرانرژی، بلندپرواز، محترم و منظم هستید. شما از حفظ حریم خصوصی خود و داشتن استقلال لذت می برید و نسبت به کارهایی که به عهده تان گذاشته می شوند بسیار متعهد هستید، اما گاهی بی دقت و لجباز می شوید. سالی که پیش رویتان قرار دارد، دوره ای خوشایند از منفعت و پاداش و پیشرفت را برایتان به ارمغان خواهد آورد. شخصیت و اعتماد به نفس شما پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت و این موضوع روی زندگی حرفه ای شما نیز تأثیرگذار خواهد بود. رئیس و مقامات مافوقتان دانش و مهارت های شما را تحسین خواهند کرد و شاید حتی بتوانید یک ترفیع رتبه ی غیر منتظره به دست بیاورید. اواخر سال اخبار خوبی در رابطه با اقوام خود خواهید شنید که باعث خوشحالیتان خواهند شد. پاییز فصل عاشقان است، اما شما باید برای یافتن عشق خود حداقل تا بهار صبر کنید.

فال روزانه متولدین فروردین

امروز تضاد آشتی ناپذیری بین دنیای تخیلات شما و دنیای واقعیت وجود دارد و تلاش های شما برای تطبیق دادن آنها با یکدیگر چندان موفقیت آمیز نخواهند بود. خوب، شاید بهتر باشد یاد بگیرید در حالی که دارید در دنیای واقعیت زندگی می کنید، رویاها و خیالات خود را هم فراموش نکرده و با فکر کردن به آنها به خودتان انرژی و انگیزه بدهید. امروز مکالمات شما، خواه با عشقتان و خواه با شریک تجاریتان، خیلی گرم، صادقانه و صمیمانه خواهند بود. از این فرصت فوق العاده استفاده کرده و سعی کنید سوء تفاهم های قبلی را از بین ببرید. این روزها وقتتان را صرف کاری می کنید که تمام انرژی تان را گرفته، کمی از کار فاصله بگیرید و به آنچه که می کنید و فواید و مضراتش بیشتر فکر کنید. شخصی در کنارتان هست که برایتان نعمت است حواستان به او بیشتر باشد. برای آدم های دوست داشتنی اطرافتان بیشتر وقت بگذارید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز کارهایتان به خوبی و با سرعت مورد انتظارتان پیش خواهند رفت، به ویژه کارهای اداری و کاغذ بازی هایی که اصلا به آنها علاقه ای ندارید. دیگران با کمال میل حاضرند هر کاری که از دستشان بربیاید برای شما انجام بدهند، پس شما هم سعی کنید اگر می توانید به دیگران در کارهایی که برای انجامشان با مشکل مواجه هستند کمک کنید. از آنجایی که همه چیز خوب پیش می رود و با دیگران هم مشکل خاصی ندارید زمان خیلی سریع خواهد گذشت و خیلی زود به فضای دوست داشتنی خانه تان باز خواهید گشت. از اضطرابتان کم کنید وگرنه در یک تصمیم گیری دچار خطا می شوید. به یاد داشته باشید وقتی قهرمانی بازنده می شود همیشه بهتر از قبل عمل می کند، شما حالا تجربه کسب کرده اید و این به بهبود مهارت هایتان منجر خواهد شد. خودتان را باور داشته باشید تا هر روز به جلو پیش بروید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز شاید بین روشی که شما فکر می کنید درست است و برنامه هایی که همکارانتان دارند اختلاف نظر وجود داشته باشد. به جای تحمیل نظرتان به دیگران با پرسش و پاسخ منطقی آنها را قانع کنید. امروز بین شما و شخصی که دوست دارید مکالمات خیلی جالبی صورت خواهند گرفت. هر دو طرف با اشتیاق و به راحتی در مورد افکار و خاطرات خود صحبت خواهند کرد و شاید حتی مسائلی مطرح شوند که تا پیش از این از آنها بیخبر بوده اید. نگران نباشید، این موضوع رابطه ی بین شما را حتی از این که هست هم محکمتر و بهتر خواهد کرد. با دست روی دست گذاشتن شکست های ناخوشایند زندگی تان را پذیرا نشوید، همین امروز برای تغییر شرایطتان کاری بکنید. مبلغی به دستتان می رسد که توقع دریافتش به این زودی را ندارید. برای سفری برنامه ریزی کرده اید که بهم خواهد خورد. برای شخصی کار مهمی انجام خواهید داد.

فال روزانه

فال روزانه متولدین تیر

امروز مهمان های جالبی به خانه تان خواهند آمد و یا حداقل اگر کسی به خانه تان نیاید هم حتما با افراد جالبی دیدار خواهید داشت. این افراد شاید از کشورهای خارجی، مدرس و یا سیاستمدار باشند! در هر صورت مکالماتی که با آنها خواهید داشت برایتان بسیار جالب هستند و ممکن است چیزهای جدیدی یاد گرفته و اطلاعات تازه ای به دست بیاورید که تا پیش از این هیچ چیزی در مورد آنها نمی دانسته اید. دست به کاری زده اید و یا می خواهید بزنید که از عواقبش بسیار نگرانید. تمامی جوانب را بسنجید و بعد وارد میدان شوید. برای رفتن یک مجوز ساده هر روز در رفت و آمدید. عزیزی از راه دور سراغتان را می گیرد و غافلگیرتان می کند. نذرتان را ادا کنید همه چیز روبراه می شود.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز ممکن است شخص جدیدی در محل کار شما شروع به کار کند و یا همسایه های جدیدی در ساختمان شما ساکن شوند که برایتان بسیار جالب هستند. شاد یکی از دوستانتان شما را به این شخص یا اشخاص معرفی کرده و زمینه ساز آشنایی شما با آنها شود. به احتمال زیاد این دوستی جدید برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود و نقاط مشترک زیادی پیدا خواهید کرد. امروز شما دوست دارید آنچه در ذهنتان می گذرد را به زبان بیاورید، اما می ترسید مبادا در این زمینه زیاده روی کنید. شاید فکر کنید که دیگران انتظار دارند که از آنها حمایت کنید، اما شما مجبور نیستید خودتان و ارزش هایتان را برای آنها زیر سوال ببرید. انجام یک کار را مدام پشت گوش می اندازید، شما با این کار اهل خانه را کلافه و ناراحت می کنید. اگر می خواهید به خواسته هایتان احترام بگذارند به خواسته های دیگران احترام بگذارید. از دهن بینی بپرهیزید و از حیله و مکر یک نارفیق غافل نباشید، او حسودی می کند خیرخواه نیست.

فال روزانه متولدین شهریور

آیا این اواخر به فکر پیدا کردن راهی برای کسب درآمد بیشتر بوده اید؟ امروز با مطالعه ی آمار و تغییرات روندهای اقتصادی می توانید راه درست را پیدا کنید. تحقیقات اینترنتی در این زمینه به شما کمک بسیار زیادی خواهند کرد. شاید در ابتدا ندانید کجا باید به دنبال این اطلاعات بگردید، اما خیلی زود مسیرتان را پیدا خواهید کرد. شما همیشه ترجیح می دهید تا زمانی که اطلاعات کافی ندارید دست به انجام هیچ کاری نزنید، اما امروز به احتمال زیاد دانش شما خیلی بیشتر از آن چیزی است که خودتان فکر می کنید و دارید خودتان را دست کم می گیرید. اگر همه چیز را از پنجره خوش بینی بنگرید، خیلی زود پشیمان خواهید شد. ورزش و تفریحات سالم را فراموش نکنید. به خانواده خود بیشتر احترام بذارید. حواستان به کودکی در اطرافتان باشد. او به توجه بیشتری نیاز دارد. برای یک سرمایه گذاری تحصیلی یا کاری بهتر است عجله نکنید.

فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

امروز شما بسیار احساساتی شده اید و دلتان می خواهد در کنار عشقتان باشید. به احتمال زیاد ساعات با او بودن با مکالمه ای بسیار طولانی و صمیمانه همراه خواهد بود و شاید رازهایی را با او در میان بگذارید که خودتان هم فکر نمی کرده اید آنها را هرگز در برابر کسی به زبان بیاورید. شاید خود شما هم چیزهای جدیدی در مورد او بفهمید که تا پیش از این نمی دانسته اید. البته هیچ یک از این صحبت ها روی احساسی که بهم دارید اثر منفی نخواهد گذاشت. حرفی به شخصی زده اید و در او طوفان به پا کرده اید، تا دیر نشده با او صحبت کنید و اگر می توانید آرامش کنید. پیشنهادی کاری به شما شده که شما برای پذیرفتنش دودل هستید. با خودتان صادق باشید. این روزها بسیار دلتنگ هستید. اجازه ندهید دلتنگی سیل شود و با خودش ببردتان .

فال روزانه متولدین آبان

همه شما را به عنوان شخصی باهوش می شناسند، اما امروز این حس باهوش بودن می تواند شما را گول زده و به دردسر بیندازد، پس حواستان را کمی بیشتر جمع کنید. البته اگر برای خودتان اهداف مشخصی تعیین کرده و بر اساس اولویت هایتان پیش بروید به مشکل خاصی برنخواهید خورد. آیا قصد دارید عشقتان را با دادن یک هدیه غافلگیر کنید؟ شاید بتوانید چیزی را که می دانید مدت هاست دوست داشته به دست بیاورد اما نتوانسته آن را برای خودش بخرد به او هدیه بدهید. این کار او را به شدت غافلگیر کرده و شاید حتی بتواند روی میزان عشقی که نسبت به شما دارد تأثیری جدی داشته باشد. ساختن هر چیزی انگیزه می خواهد و آستین بالا زده. اگر برای انجام این کار انگیزه کافی ندارید، جواب مثبت ندهید. از چاله به چاه خواهید افتاد. حواستان باشد، ناخواسته وارد حریم شخصی دیگران نشوید و برای خودتان دشمن درست نکنید. به زندگی خودتان اهمیت بیشتری بدهید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز اگر دیگران شما را به حال خودتان بگذارند، به کار گرفتن خلاقیتتان می تواند کمک زیادی به پیش بردن کارهایتان بکند، اما به احتمال زیاد دوستانتان چنین فرصتی به شما نخواهند داد. شما نگران این هستید که مبادا نتیجه ی کارتان مورد تأیید آنها قرار نگیرد و با انتظاراتشان همخوانی نداشته باشد، به همین دلیل هم ترجیح می دهید در جریان کارهایتان قرار نگیرند. هیچ دلیلی وجود ندارد که این همه خلاقیت و توانایی خود را سرکوب و مخفی کنید. یک هدیه کوچک دریافت می کنید که لبخند بر لبتان می آورد. یک بیماری کم اهمیت را پشت سر می گذارید. جواب یک پیغام دقیقا همان چیزی خواهد بود که منتظرش هستید. اتفاقات خوبی در راه است. کمی صبور باشید و با خودتان مهربان تر رفتار کنید و خواسته های قدیم را به یاد بیاورید.

فال روزانه متولدین دی

اگر این همه مانع بر سر راهتان قرار نداشتند برنامه ریزی برای مرحله ی بعدی زندگیتان خیلی راحت تر می شد. یعنی در واقع خودتان در حال حاضر این طور فکر می کنید، اما مشکل از جای دیگری آب می خورد. شما باید سعی کنید برای رسیدن به آینده ای که انتظارش را دارید کمی از این محدوده ی امنی که برای خود ساخته اید فراتر بروید و اجازه ندهید محدودیت هایتان جلوی شما را بگیرند. مدتی است که احساس می کنید مقصد مورد نظر و دلخواه خود را گم کرده اید. به یاد داشته باشید که شور و شوق به علاوه آمادگی و توانایی ذهنیت تان را نسبت به مقصدتان شفاف می کند. خواستن توانستن است. با خود و دیگران رو راست و صادق باشید از خود الگویی مناسب برای اطرافیان تان بسازید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز شاید فکر کنید مهارتی که در صحبت کردن با دیگران و قانع کردن آنها دارید برای رسیدن شما به موفقیت کافی خواهد بود، اما نمی توانید برای رسیدن به هدفتان تنها روی قدرت کلمات حساب باز کنید. شما در مرحله ی اول باید اهداف درستی برای خود انتخاب کنید و این کار در شرایط کیهانی موجود ممکن است کمی برایتان سخت باشد. خوشبختانه با به کار گرفتن قدرت تشخیص خود خواهی توانست انتخاب درست را انجام دهید. اگر بخواهید به خود انگیزه بدهید لازم است به قول ها و وعده هایتان عمل کنید تا دیگران نیز بتوانند روی شما و حرفتان حساب کنند. انتظار نداشته باشید یک شبه و به طور ناگهانی به همه خواسته هایتان برسید. برای رسیدن به هدفتان باید سعی و تلاش بیشتری بکنید و ضمنا از تنبلی هایتان کم کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

با وجود این که شما سعی دارید در مسیر خود به سمت جلو عمل گرا و منطقی باشید، امروز و با شرایط کیهانی موجود تمرکز روی مسائل اصلی کاری بسیار دشوار خواهد بود. داشتن یک نقشه ی مشخص شما را قادر خواهد ساخت تا با اعتماد به نفس بیشتری پیش بروید. امروز فرصت های ارزشمندی برای سرمایه گذاری وقت و انرژیتان به دست خواهید آورد. اگر می خواهید تصمیم درست را گرفته و انتخاب خوبی داشته باشید باید ارزش ها و اولویت های اصلی خود را در نظر داشته باشید. از خطاهای کوچک دوستان دلگیر نشوید و بزرگوارانه با آنها برخورد کنید. اگر بر سر هر مسئله کوچک بخواهید بجنگید، به زودی هیچ دوستی در اطرافتان باقی نمی ماند. حواستان به سلامت تان باشد و آن را جدی بگیرید. یادتان باشد جنبه افراد متفاوت است، حرفی نزنید که خجالت زده بشوید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه