وام فوری | وام قرض الحسنه

وام فوری 200 میلیون تومانی بانک آینده بدون ضامن | وام فوری با اقساط کم و بازپرداخت 5 ساله

وام 200 میلیون تومانی بانک آینده را چگونه دریافت کنیم ؟

وام فوری 200 میلیون تومانی بانک آینده بدون ضامن | وام فوری با اقساط کم و بازپرداخت 5 ساله
کدخبر : 15338
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

وام فوری مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام فوری بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود. وام فوری به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛ پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام فوری و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از وام فوری می پردازیم.

  در طرح تسهیلات با حساب وکالتی بانک آینده افرادی‌ که برای خرید خودرو حساب وکالتی افتتاح کرده‌اند می‌توانند بعد از ۶ ماه و ایجاد میانگین حساب تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند.

شرکت

بانک آینده

نام وام

تسهیلات با حساب وکالتی

سود

23 %

سقف وام

200 میلیون تومان

نوع ضمانت

ضامن رسمی

اعتبار شغلی

نیاز به سپرده

حساب سپرده لازم

قرض الحسنه

این سپرده می‌تواند بنابر نوع استفاده شخص جاری، قرض‌الحسنه یا کوتاه‌مدت باشد

مدت زمان خواب سپرده

6 ماه

مسدودی سپرده

حداکثر زمان بازپرداخت

60 ماه

قسط وام

5,638,094 تومان

کل سود وام

138,285,653 تومان

مجموع رقم وام و سود

338,385,563 تومان

سپرده جداگانه

-

هزینه‌های جانبی

۱۰۰ هزار تومان شامل: تشکیل پرونده و اعتبارسنجی

شرایط و مقررات

وام گیرنده به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد

اخیرا و با توجه به قانون جدید برای ثبت‌نام خودرو افراد باید دارای حساب وکالتی باشند. اکثر بانک‌ها اقدام به افتتاح این جساب می‌کنند. اما بانک آینده از این فرصت استفاده کرده و بعد از ۶ ماه به افرادی که دارای میانگین حساب قابل قبول باشند تسهیلات می‌دهد. این تسهیلات با توجه به نرخ جدید سود و سپرده بانک‌ها دارای سود ۲۳ با بازپرداخت ۶۰ ماهه است. برای ضمانت نیز اعتبارشغلی یا ضامن کسر از حقوق نیاز است.

در صورتیکه تمام شرایط را دارا باشید می‌توانید تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان از این تسهیلات بهره‌مند شوید.

وام فوری

مشتریان بانک سامان که برای خرید خودرو کمبود نقدینگی دارند، می‌توانند از وام 100 میلیون تومانی «خرید خودرو» این مجموعه استفاده کنند. متقاضیان این وام باید در یکی از شعب بانک سامان سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند.

 افرادی امکان درخواست وام 100 میلیونی بانک سامان را دارند که سه تا شش ماه گردش حساب داشته باشند. مبلغ سود این وام 18 درصد بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به 36 ماه می‌رسد. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات، ارائه سند ملکی است. لازم به ذکر است که بانک 15 درصد مبلغ تسهیلات را تا زمان تسویه کامل مسدود خواهد کرد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 3 میلیون و 615 هزار و 240 تومان است. کل سود تسهیلات، 33 میلیون و 148 هزار و 624 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 131 میلیون و 205 هزار تومان خواهد بود.

این وام به اشخاصی تعلق می‌گیرد که خودروهای تولید سال جاری یا یک سال قبل را خریداری کنند. افرادی که متقاضی این تسهیلات هستند باید مبایعه نامه یا قرارداد یا سند مالکیت خودرو به نام خودشان باشد.

بانک سامان سال 1381 فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه همواره در خصوص وفادار کردن مشتریان خود با خلق بهترین تجربه برای آن‌ها با تکیه بر سه اصل راحتی، سرعت و اعتماد فعالیت می‌کند.

دریافت تقدیرنامه اشتهار به کیفیت یک ستاره سال 1395، گواهینامه ایزو 95، ستاره کیفیت خدمات بانکداری الکترونیک 94، گواهینامه اهتمام به کیفیت خدمات بانکداری الکترونیک 93، پیاده سازی نظام مدیریت کیفیت در مدیریت امور سرمایه انسانی 93 و … از جمله دستاوردهای این مجموعه است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران، گفت: ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان وام مشاغل خانگی از طریق صندوق امداد ولایت به زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد پرداخت می‌شود.

 سیدابوالفضل پرپنچی با حضور با اشاره به پرداخت تسهیلات به مددجویان تحت حمایت و سایر نیازمندان واجد شرایط، اظهار کرد: زنان سرپرست خانواری که توان کار کردن دارند، اما ضامن برای دریافت تسهیلات اشتغال زایی ندارند با معرفی به صندوق ضمانت وام اشتغال، از تسهیلات اشتغال زایی بهره مند می‌شوند.

وی افزود: همچنین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان وام مشاغل خانگی از طریق صندوق امداد ولایت به زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد پرداخت می‌شود.

پرپنچی، خاطرنشان کرد: سایر نیازمندان واجد شرایط نیز با معرفی به بانک‌های عامل می‌توانند از تسهیلات اشتغال زایی برخوردار شوند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه