وام فوری 50 میلیون تومانی | برای دریافت این وام کلیلک کنید

افرادی که برای خرید کالا کمبود نقدینگی دارند، می‌توانند از تسهیلات طرح «همیاران سپهر» بانک صادرات ایران استفاده کنند. این تسهیلات به صورت کارت اعتباری در اختیار مشتریان واجد شرایط قرار می‌گیرد.

 وام فوری 50 میلیون تومانی  | برای دریافت این وام کلیلک کنید
کدخبر : 4252
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

بانک صادرات در صورت داشتن منابع مالی کافی، به مشتریان واجد شرایط خود در قالب طرح همیاران سپهر تسهیلات خرید کالا ارائه می‌دهد. افراد با دریافت این وام امکان خرید کالا را از 57 شرکت تولیدی طرف قرارداد بانک صادرات خواهند داشت. فروشگاه‌های این 57 شرکت تولیدی در سراسر کشور وجود دارند. ضمنا این تسهیلات در قالب عقد مرابحه به مشتریان اعطا می‌شود.

به منظور استفاده از تسهیلات این طرح متقاضیان باید سپرده قرض الحسنه در این بانک داشته باشند. این طرح مسدودی سپرده ندارد، اما متقاضیان باید ضامن رسمی ارائه دهند. سود این تسهیلات برحسب مدت بازپرداخت تعیین می‌شود ولی سقف آن 18 درصد اعلام شده است.

وام بانکی

حداکثر مبلغ این تسهیلات 50 میلیون تومان است که با توجه به توان بازپرداخت مشتری و سابقه وی مشخص می‌شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات هم 36 ماه تعیین شده است.متقاضیان برای درخواست این تسهیلات باید هزینه‌های جانبی، آبونمان سالیانه و تشکیل پرونده، را هم به بانک بپردازند. لازم به ذکر است که متقاضیان این تسهیلات نباید سابقه بدهی یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشند.

در صورتی که فردی حداکثر مبلغ تسهیلات را با سود 18 درصد دریافت کند و مدت زمان بازپرداخت هم برای او 36 تعیین شود، وی باید ماهیانه یک میلیون و 807 هزار و 620 تومان قسط بپردازد. کل سود  این مبلغ تسهیلات طرح همیاران سپهر 15 میلیون و 74 هزار و 312 تومان و مجموع رقم وام و سود 64 میلیون و 981 هزار تومان خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه