فروش فوری ایران خودرو | پیش فروش ایران خودرو | ثبت نام ایران خودرو

فوری/آغاز دور جدید فروش فوری ایران خودرو | حراج زمستانه سوگولی ایران خودرو شروع شد

امروز یک شنبه ۱۱ دی ماه خودرو پژو ۲۰۷ و هایما S۸ در تالار خودرو بورس کالا معامله می‌شود.

فوری/آغاز دور جدید فروش فوری ایران خودرو | حراج زمستانه سوگولی ایران خودرو شروع شد
کدخبر : 13119
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

در طرح فروش فوری ایران خودرو  اینبار دنا به خریداران عرضه می شود. طرح فروش فوری ایران خودرو، فرصت خوبی برای خرید با قیمت ارزانتر در بازار خودرو برای افراد است. فروش فوری ایران خودرو هر چند وقت یک بار تمدید شده و برای اطلاع رسانی به افراد اعلام می گردد. در طرح فروش فوری ایران خودرو، اتوموبیل های تولید ملی و ساخت خود کشور به فروش می رسند. فروش فوری ایران خودرو باعث معرفی خودرو های ملی نیز می شود.

​میزان پیش دریافت خرید صد درصد و هایما S۸ پنجاه درصد درنظر گرفته شده است.

اشخاصی که در عرضه‌های قبلی در بورس کالا و همچنین از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت‌های خودروسازی موفق به خرید خودروی سواری شده اند امکان ثبت سفارش ندارند.

هر کد بورسی صرفا امکان ثبت سفارش بر روی یک کد عرضه از مجموع عرضه‌های روز انجام معامله را دارد و ثبت سفارش برای اشخاص حقوقی مجاز نیست.

هرکدملی (خریداران حقیقی) صرفا مجازبه ثبت سفارش برروی یکی ازکد‌های عرضه شده درتاریخ عرضه وصرفا برای یک دستگاه خودرو است. خریداران باید شرایط سن ۱۸ سال تمام را داشته و اشخاصی که درعرضه‌های قبلی موفق به خرید خودرو شدند امکان ثبت سفارش ندارند، خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه دربورس کالا (حداکثر تاپایان مهلت مجازتسویه در بورس)، با مراجعه به آدرس: esale.ikco.ir اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی نموده ودرزمان مقررکه طی پیامک (تکمیل وجه هزینه‌های متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می‌گرددعلاوه برانتخاب یکی ازنمایندگی‌های مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه‌های زیراقدام نماید: هزینه هاشامل بیمه و شماره گذاری وهزینه ثابت جمعا به مبلغ ۴۳، ۷۱۳، ۱۰۰ ریال، بعلاوه ۱۳ درصد بابت مالیات و عوارض قانونی که براساس مبلغ معامله محاسبه وتوسط خریدار بایدپرداخت شود. بدیهی است درصورت عدم واریزهزینه‌های فوق حداکثرتا ۵ روزتقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی زمان تحویل خودرو تغییر خواهد کرد.

هرکد ملی مجازبه ثبت سفارش برروی یکی ازکد‌های عرضه شده درتاریخ عرضه صرفابرای ۱ خودرو. خریدار باید سن ۱۸ سال تمام راداشته باشند. اشخاصی که پیش تردرعرضه‌های قبلی موفق به خرید خودرو شدند امکان ثبت سفارش ندارند. خریداران جهت ادامه مراحل باید همزمان با تسویه مبلغ معامله دربورس با مراجعه به سایت esale.ikco.ir اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل نموده ودرزمان مقررطی پیامک اطلاع رسانی می‌گردد، علاوه برانتخاب یکی ازنمایندگی‌های مجاز بیمه گر موردنظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه‌های زیراقدام نماید: هزینه‌های بیمه وشماره گذاری وهزینه ثابت جمعابه مبلغ ۴۳۷۱۳۱۰۰ ریال بعلاوه ۱۲ درصدمالیات وعوارض که براساس مبلغ معامله محاسبه وتوسط خریدار باید پرداخت شود بدیهی است درصورت عدم واریزهزینه‌های فوق حداکثرتا ۵ روزتقویمی پس ازارسال پیامک به نسبت زمان تاخیرخریداردر واریز وجوه تکمیلی زمان تحویل خودرو تغییرخواهد کرد.

فروش فوری ایران خودرو

ایران خودرو در سال جاری از برخی از خودروهای جدید خود رونمایی کرد. اسامی این خودروهای جدید چیست؟ محصولات جدید چه زمانی به بازار می‌آیند؟

ایکو ری را، کراس اوور روی پلتفرم اختصاصی ایران خودرو است که ایران‌خودرو در سال جاری از آن رونمایی کرد.

به گفته مدیرعامل این شرکا خودروسازی، این خودرو اولین کراس اوور ملی است و تا اوایل تابستان سال ۱۴۰۲ به بازار خودروهای ایرانی اضافه می‌شود.

خودرو Tf21 محصول جدید شرکت خودروسازی ایران‌ خودرو است که مهرماه سال جاری از آن رونمایی شد.

این خودرو که قرار است به‌عنوان جانشین پژو ۲۰۷ به بازار ایران بیاید، سال آینده به تولید انبوه می‌رسد.

با توجه به اینکه این خودرو را به‌عنوان جانشین پژو ۲۰۷ معرفی کرده اند، پیش‌بینی می‌شود در بازه قیمت همان خودرو به بازار عرضه شود.

عماد جعفری، کارشناس صنعت خودرو در گفتگ با تجارت‌نیوز در رابطه با قیمت احتمالی این خودرو گفت: در مراسم رونمایی گفته شد که این خودرو جانشین جدید پژو ۲۰۶ است و در سال آینده به مرحله تولید انبوه می‌رسد. با توجه به اینکه ایران خودرو در عرضه محصولاتش با تاخیر همراه است و احتمالاً این خودرو سال آینده هم به بازار خودرو نرسد. پیش‌بینی می‌شود که با نوسانات قیمت دلار، این خودرو با قیمت حدود ۳۵۰ میلیون تا ۴۰۰ میلیون تومان به بازار برسد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه