با تلاش کار آگاهان پلیس آگاهی قاتل متواری پس از چندروز فرار به همراه ۵ نفر که در درگیری مشارکت داشتند شناسایی و دستگیر شدند.

کدخبر : 8688
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  با تلاش کار آگاهان پلیس آگاهی قاتل متواری پس از چندروز فرار به همراه ۵ نفر که در درگیری مشارکت داشتند شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان صبح روز (۲۹ خردادماه)، در تشریح این خبر بیان کرد: در پی نزاع و درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای حاشیه ای بندرعباس، بلافاصله اکیپی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان جهت بررسی صحت و سقم موضوع به محل اعزام و تحقیقات میدانی را در این زمینه آغاز کردند.

سردار غلامرضا جعفری افزود: پس از حضور ماموران در محل و بررسی های میدانی صورت گرفته مشخص شد در پی مشاجره لفظی بین دو تن از اهالی در یک مراسم عروسی و ورود نکردن بزرگان و صاحبان مراسم برای صلح و سازش بین طرفین در نهایت مقتول به همراه چند تن از دوستانش جهت انتقام گیری جلوی درب منزل قاتل مراجعه که در درگیری مجدد ضارب با وارد کردن ضربات چاقو اقدام به قتل متوفی کرده و از محل متواری شده است.

وی اظهار کرد: با رصد اطلاعاتی و هماهنگی قضائی و با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی مخفیگاه قاتل متواری شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم دستگیر و در بازجویی های فنی و پلیسی صراحتا به ارتکاب جنایت با سلاح سرد از نوع چاقو و قتل متوفی اعتراف کرد که ضمن بازسازی صحنه جرم، با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و  ۵ متهم دیگر که در درگیری روز حادثه مشارکت داشتند نیز طی عملیاتی دیگر دستگیر شدند.

این مقام انتظامی استان از عموم شهروندان و مردم استان بویژه معتمدین و بزرگان طوایف که دارای نفوذ خاصی در محل هستند خواست حتی المکان از وقوع و بروز چنین حوادثی پیشگیری کرده و در صورت مشاهده موارد مشابه بلافاصله به موضوع ورود کرده و با پادرمیانی و بهره گیری از دیگر افراد و اشخاص متنفذ به خوبی ایفای نقش نمایند و از بروز چنین حوادث تلخی جلوگیری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه