اختلافات خانوادگی منجر به قتل همسر شد | راز همسرکشی وحشتناک افشا شد

فرمانده انتظامی قاین از وقوع یک فقره قتل به علت اختلافات خانوادگی در اینقتل یک نفر بر اثر اختلاف خانوادگی شهرستان خبر داد.

اختلافات خانوادگی منجر به قتل همسر شد | راز همسرکشی وحشتناک افشا شد
کدخبر : 8670
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

سرهنگ محمود زال بیکی گفت : با اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای شهرستان قاین، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند، فردی به علت اختلافات خانوادگی همسر قبلی خود را که ۵۲ سال سن داشت با ضربات چاقو مجروح که قبل از حضور پلیس به بیمارستان امام رضا شهرستان بیرجند منتقل کردند .

فرمانده انتظامی قاین گفت :  مصدوم به علت شدت جراحات در بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان قاین گفت : قاتل در بازجویی‌های پلیسی به قتل همسر ۵۲ ساله خود نیز اعتراف کرد که در این خصوص پرونده تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ زال بیکی افزود : بروز اختلاف نظر و ناراحتی میان اعضای خانواده یکی از موضوعاتی است که هرگز نمی‌توان به طور کامل از ایجاد آن جلوگیری کرد، اما با مدیریت صحیح شرایط پیش آمده می‌توان از اتفاقات ناگوار پیشگیری کرد.

این مقام انتظامی در پایان از شهروندان خواست در صورت بروز اختلاف در محیط خانواده به مراکز خدمات مشاوره کلانتری‌ها مراجعه کرده تا با فراگرفتن مهارت‌های حل مسئله و کنترل پرخاشگری از بروز چنین فجایع خانوادگی پیشگیری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه