وام فوری | وام بدون ضامن

بانک کارگشایی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران است که جهت رفع نیازها و احتیاجات ضروری متقاضیان در قبال ترهین طلا و جواهرات، وام قرض الحسنه و تسهیلات جعاله اعطا می کند.

کدخبر : 7077
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

وام فوری مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام فوری بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود. وام فوری به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛ پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام فوری و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از وام فوری می پردازیم.

وام فوری

 تسهیلات بانک کارگشایی با حداقل زمان و بدون ضامن راهی است تا بانک در مواقع ضروری برای هزینه درمان، کمک هزینه تحصیلی، تهیه جهیزیه، ودیعه مسکن و... در کنار مشتریان خود باشد.

متقاضیان تنها کافی است طلای خودشان را به عنوان وثیقه نزد بانک امانت بگذارند و یکی از وام‌های قرض‌الحسنه یا جعاله بانک کارگشایی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنند.

بانک کارگشایی در حال حاضر تسهیلات خرد جعاله رفع احتیاجات ضروری را با سقف فردی ۲۰۰ میلیون ریال و وام قرض الحسنه را با سقف فردی ۲۰ میلیون ریال به ترتیب در قبال ترهین ۱۰۰ و ۳۰ گرم طلا و جواهرات، توسط ۱۳شعبه و ۴۲ دایره فعال در سراسر کشور به متقاضیان پرداخت می کند.

این وام، یکی از راحت‌ترین وام‌هایی است که هر متقاضی‌ می‌تواند دریافت کند و نیازی به پرداخت ماهانه اقساط ندارد.

پرداخت وام قرض الحسنه، ارائه تسهیلات جعاله احتیاجات ضروری، تودیع و نگهداری طلا و جواهرات مشتریان، واگذاری صندوق امانت به مشتریان و ... از جمله خدمات بانک کارگشایی است.

گفتنی است، بانک کارگشایی در سال ۱۳۰۵ تحت عنوان مؤسسه رهنی دولتی تأسیس شد و پس از تأسیس بانک ملی ایران به عنوان یکی از واحدهای این بانک در راستای کمک به رفع نیازهای ضروری متقاضیان مشغول ارائه خدمات است.

لازم به ذکر است، بانک کارگشایی طی سال گذشته به منظور رفع نیازهای فوری و ضروری متقاضیان نیز تعداد ۱۰۱ هزار و ۷۲۵ فقره وام قرض الحسنه به ارزش بالغ بر یک هزار و ۹۳۷ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

همچنین در این مدت، تعداد ۱۳۰ هزار و ۲۹ فقره تسهیلات جعاله به متقاضیان پرداخت شده که ارزش ریالی آن ۲۰ هزار و ۸۷۷ میلیارد ریال است.

وام فوری

 بانک شهر به منظور ارائه خدمات ویژه به اساتید دانشگاه‌های مختلف، وام ۲۰۰ میلیون تومانی تحت عنوان طرح «اساتید شهر» را تبیین کرده است. این تسهیلات در قالب عقد مرابحه به اساتید پرداخت می‌شود.

این وام ۲۰۰ میلیون تومانی که متخص اساتید است با بهره ۱۸ درصد به آن‌ها اعطا می‌شود. استادانی که خواهان این وام هستند باید در یکی از شعب بانک شهر سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند یا آن را افتتاح کنند. ضمن اینکه حداقل باید سه ماه از خواب سپرده متقاضی گذشته باشد تا بتواند این وام را درخواست دهد. اما بانک شهر به منظور پرداخت این تسهیلات، سپرده وام گیرنده را مسدود نمی‌کند و حتی در زمان تسویه اقساط هم امکان بهره برداری از حساب بانکی وجود دارد.

بر اساس اعلام قبلی بانک شهر، برای دریافت وام تا ۵۰ میلیون تومان داشتن دو ضامن کسر از حقوق ضروری است. اما وام گیرنده برای دریافت تسهیلات بیشتر از این مبلغ باید سند ملکی ارائه دهد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام ۶۰ ماه اعلام شده است. طبق قوانین بانکی، وام گیرنده‌ای امکان دریافت تسهیلات مذکور را دارد که بدهی معوق یا چک برگشتی به سیستم بانکی نداشته و همچنین در صورت نیاز به سند ملکی برای پرداخت وام، آن سند نباید دچار بازداشتی با مشکلی باشد. پرداخت هزینه‌های جانبی برای ارائه ضامن و سند ملکی هم برعهده خود وام گیرنده است.

در صورتی که بانک مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان وام را با سود مشخص شده و مدت زمان بازپرداخت مذکور به متقاضی بپردازد، مبلغ اقساط برای وی ۵ میلیون و ۷۸ هزار و ۶۸۵ تومان خواهد بود. کل سود این مبلغ وام هم ۱۰۴ میلیون و ۷۲۱ هزار و ۱۲۹ تومان است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه