وام فوری | وام بدون ضامن

بانک صادرات در تازه‌ترین طرح تسهیلاتی خود، وام ‌«مژده» را با هدف تامین نیازهای خانوار، کاهش هزینه‌های تولید و توزیع واحدهای تولیدی، بازرگانی، اصناف و مشاغل رونمایی کرد که مهمترین مزیت آن استفاده از نرخ ترجیحی ٤ تا ١٢ درصدی این تسهیلات است.

کدخبر : 5385
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

وام فوری مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام فوری بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود. وام فوری به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛ پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام فوری و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از وام فوری می پردازیم.

جزییات وام 4 درصدی بانک صادرات

 

متقاضیان حقیقی و حقوقی دریافت تسهیلات جدید طرح «مژده» بانک صادرات ایران تا نیمه شعبان (٢٧ اسفندماه) مهلت دارند از مزیت‌ وام‌های ارزان‌قیمت این طرح در قالب کارت مرابحه اعتباری با نرخ‌های ترجیحی ٤ تا ١٢ درصد استفاده کنند.

این بانک در تازه‌ترین طرح تسهیلاتی خود، وام ‌«مژده» را با هدف تامین نیازهای خانوار، کاهش هزینه‌های تولید و توزیع واحدهای تولیدی، بازرگانی، اصناف و مشاغل رونمایی کرد که مهمترین مزیت آن استفاده از نرخ ترجیحی ٤ تا ١٢ درصدی این تسهیلات است.

اشخاص حقیقی، حقوقی و صاحبان مشاغل و کسب و کار می‌توانند با حداقل سه ماه سپرده‌گذاری در قالب این طرح، از فرصت دریافت تسهیلات جدید با نرخ ترجیحی ٤ تا ١٢ درصد استفاده کنند.

بر اساس این طرح متقاضیان و اشخاص حقیقی می‌توانند با افتتاح حساب جدید در قالب طرح «مژده» به صورت قرض‌الحسنه جاری بدون دسته‌چک/ با دسته‌چک (مسدود در حساب) یا قرض‌الحسنه پس‌انداز تا دو برابر میزان موجودی سه ماهه خود در این طرح تا سقف دو میلیارد ریال با نرخ ٤ درصد و اقساط مساوی ٣٦ ماهه از بانک صادرات ایران تسهیلات دریافت کنند.

فرصت افتتاح حساب جدید در این طرح که همزمان با چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شده تا ٢٧ اسفند ماه، نیمه شعبان و میلاد مبارک حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف ادامه دارد و بهترین فرصت برای اشخاص حقیقی در استفاده از مزایای این طرح و نرخ ٤ درصدی تسهیلات آن در قالب کارت مرابحه اعتباری است.

ویژگی مهم این طرح برای اشخاص حقوقی، سقف ٢٠ میلیارد ریالی تسهیلات است و مشتریان حقوقی و صاحبان مشاغل هم با سپرده‌گذاری در حساب‌های قرض‌الحسنه جاری بدون دسته چک و یا قرض‌الحسنه پس‌انداز ویژه این طرح می‌توانند از تسهیلات «مژده» تا سقف ۲۰ میلیارد ریال و با اقساط صرفا ۱۲ ماهه بر اساس جدول زیر بهره‌مند شوند.

2مهلت استفاده از طرح تسهیلاتی مژده تنها تا نیمه شعبانبر اساس این طرح، به سپرده‌های سه‌ماهه تا یک برابر، سپرده‌های شش‌ماهه تا ١.٥ برابر و سپرده‌های یک‌ساله تا دو برابر مبلغ سپرده، تسهیلات با نرخ‌ سود ۱۲، ۸ و ۴درصد پرداخت می‌شود.

وام فوری

بانک صادرات ایران همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از تسهیلات «مژده» پس از سه ماه سپرده گذاری با نرخ ترجیحی ۴ تا ۱۲ درصد رونمایی کرد.

متقاضیان حقیقی و حقوقی می‌توانند با سپرده‌گذاری از ۲۲ بهمن تا ۲۷ اسفند مقارن با نیمه شعبان و ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود (عج)، از مزایای تسهیلات «مژده» با نرخ‌های ترجیحی ۴ تا ۱۲ درصد بهره‌مند شوند.

بر مبنای این طرح، متقاضیان می‌توانند با دست کم ۳ ماه سپرده‌گذاری در حساب‌های قرض‌الحسنه جاری یا پس‌انداز، از تسهیلات «مژده» با نرخ‌های ترجیحی ۴ تا ۱۲ درصد استفاده کنند.

مبلغ تسهیلات مشتریان حقیقی حداکثر ۲ میلیارد ریال با نرخ ترجیحی ۴ درصد و ۳۶ قسط ماهانه است که با سپرده‌گذاری حداقل ۳ ماه و دست کم معادل ۵۰ درصد مبلغ تسهیلات درخواستی، قابل پرداخت است. 

مشتریان حقوقی و صاحبان مشاغل هم با سپرده‌گذاری در حساب‌های قرض‌الحسنه جاری بدون دسته چک و یا قرض‌الحسنه پس‌انداز می‌توانند از تسهیلات «مژده» تا سقف ۲۰ میلیارد ریال و با اقساط صرفا ۱۲ ماهه بهره‌مند شوند.

 بر اساس این طرح، به سپرده‌های سه‌ماهه تا یک برابر، سپرده‌های شش‌ماهه تا 1.5 برابر و سپرده‌های یک‌ساله تا دو برابر مبلغ سپرده، تسهیلات با نرخ‌ سود ۱۲، ۸ و ۴درصد پرداخت می‌شود.

 طرح تسهیلاتی «مژده» با هدف تأمین نیاز خانوارها، کاهش هزینه‌های تولید، توزیع و کاهش قیمت تمام شده واحدهای تولیدی و بازرگانی ارائه شده است.

مدیرعامل بانک صادرات از پرداخت وام فوری ۱۰۰ میلیون تومانی در این بانک خبر داده. است .اما اولویت پرداخت وام ۱۰۰ میلیونی بانک صادرات با چه کسانی است؟

بعد از دستور رئیس جمهور و وزیر اقتصاد برای پرداخت وام ۱۰۰ میلیونی بدون ضامن، بسیاری از مشتریان هنگام مراجعه به شعب بانکی به در بسته خوردند. برخی از بانک‌ها برای پرداخت این وام سپرده بانکی می‌خواستند و برخی می‌گفتند بودجه لازم را ندارند و پرداخت این وام را به سال آینده موکول کردند.

اما حالا بانک صادرات اعلام کرده که وام ۱۰۰ میلیونی بدون ضامن را پرداخت می‌کند و شعب این بانک موظف به تکمیل پرونده و پرداخت تسهیلات زیر ۱۰۰ میلیون بدون ضامن هستند.

مدیرعامل این بانک گفته پرداخت وام ۱۰۰ میلیونی بانک صادرات از هفته قبل آغاز شده است و خبر پرداخت وام بدون ضامن از سال آینده صحت ندارد.

اما چه کسانی می‌توانند وام ۱۰۰ میلیونی بانک صادرات را بگیرند؟ حجت‌اله صیدی گفته کسانی که حقوقشان را از بانک صادرات ایران دریافت می‌کنند، چه شاغلین و چه بازنشستگان کشوری می‌توانند از این تسهیلات بر اساس شرایط استفاده کنند.

اولین شرط این است که فرد حقوق خود را از این بانک دریافت کند. چه افرادی که شاغل باشند چه بازنشسته.

افرادی که گواهی کسر از حقوق داشته باشند، با همان گواهی می‌توانند وام بدون ضامن بگیرند و نیازی به رتبه‌بندی ندارند. اما رتبه اعتباری افرادی که گواهی کسر از حقوق ندارند، باید سنجیده شود. اگر ریسک فردی A باشد می‌تواند بدون گواهی کسر از حقوق وام بگیرد. جز این وام بدون ضامن به افراد تعلق نمی‌گیرد.

اگر رتبه اعتباری فردی پایین‌تر از A باشد، نمی‌تواند وام بدون ضامن بگیرد، مگر اینکه نامه کسر از حقوق داشته باشد. افرادی که چک برگشتی دارند و یا افرادی که ضامن فردی شده‌اند که بدهی معوق دارد هم مشمول وام بدون ضامن بانک صادرات نمی‌شوند. مگر اینکه این موارد و مشکلات آنها بررسی شود.

به گفته مدیرعامل بانک صادرات متقاضیان دریافت وام ۱۰۰ میلیونی می‌توانند از طریق سامانه شمس به صورت مجازی ثبت‌نام کرده و تمام کارها از این طریق انجام می‌شود و سپس با مراجعه به شعبه و اخذ امضاء از متقاضیان پرداخت به طور کامل انجام می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه