مهدی مهدوی کیا | حمایت از مهدوی کیا

جمعه ۲۶ خرداد بازی میان تیم اساطیر عرب و ستارگان جهان در حاشیه عرب کاپ برگزار شد. این بازی که با حضور افتخاری مهدی مهدوی کیا در تیم اساطیر عرب همراه بود، حواشی خاص خود را داشته است.

کدخبر : 3866
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 مهدی مهدوی کیا سرمربی تیم امید در چند روز اخیر حواشی زیادی به راه انداخته است.مهدی مهدوی کیا در یک بازی دوستانه میان اساطیر عرب و ستارگان جهان شرکت کرد و لباس این مسابقه برای مهدی مهدوی کیا بسار حاشیه ایجاد کرد.مهدی مهدوی کیا در تیم اساطیر عرب حضور داشت. در فضای مجازی برخی به حضور مهدی مهدوی کیا در تیم اساطیر عرب معترض بودند.در ادامه آخرین خبر از حضور مهدی مهدوی کیا و حمایت جمعی از دوستانش را می بینید.

مهدوی کیا

بازی دوستانه میان اساطیر عرب و ستارگان جهان به مناسب ورود جام عرب به تقویم فیفا و تبلیغات بیشتر برای این جام در کشور قطر که میزبان تورنمنت بود برگزار شد. از همان روزی که بازی برگزار شد و فوتبال دوستان ایرانی متوجه شدند مهدوی کیا در تیم اساطیر عرب حضور داشته، انتقاداتی متوجه بازیکن اسبق تیم ملی و سرمربی حال حاضر تیم ملی امید شد. در فضای مجازی برخی به حضور مهدی مهدوی کیا در تیم اساطیر عرب معترض بودند اما با انتشار تصاویر بیشتر از بازی دیده شد که افراد مطرح دیگری مثل اینفانتینو هم عضو افتخاری تیم اساطیر عرب بودند و تنها مهدوی کیا با ملیت غیر عرب عضو افتخاری این تیم نبوده است.

مهدوی کیا

حتی سرمربی تیم ملی فوتبال الجزایر پس از قهرمانی در عرب کاپ، جام را تقدیم به مردم فلسطین و ساکنان غزه کرد. الجزایری ها در این بازی ها همچنین بعد از قهرمانی با پرچم فلسطین شادی کردند و یک بار بازیکنان تیم ملی تونس نیز بعد از گلزنی این کار را انجام دادند.

اما چرایی پرداختن به مساله فلسطین در عرب کاپ را باید مربوط به حضور اینفانتینو در این رقابت ها دانست. اینفانتینو قصد دارد میزبانی جام جهانی را مشترکا به اسراییل و یک یا چند کشور عرب بدهد و مخالفان این تصمیم از فرصت حضور او در عرب کاپ برای اعتراض استفاده کردند. همچنین مردم برخی کشورهای عربی ریاست فیفا را مرتبط با لابی صهیونیستی می دانند و به این موضوع معترض هستند.

با این تفاسیر به نظر می رسد از حضور مهدی مهدوی کیا به عنوان سرمربی تیم ملی امید و بازیکن سابق تیم ملی ایران نیز در این بازی سواستفاده شده باشد. روی پیراهن مهدی مهدوی کیا پرچم اسراییل مخدوش نشده است و همین مساله واکنش برخی رسانه های عرب را در پی داشته است. البته شاید حضور مهدوی کیا در تیم اساطیر عرب به جای حضور در تیم ستارگان جهان را باید مرتبط به همین حضور مربی اسراییلی روی نیمکت تیم ستارگان جهان دانست.

حالا که این روزها فدراسیون فوتبال با اهمال کاری های بیشماری روبرو است، این مساله نیز می تواند مشکل جدی دیگری برای فدراسیون دانش بنیان عزیزی خادم ایجاد کند.

به خصوص که نمایندگان مجلس هم به این موضوع معترض شده اند و می پرسند چرا فدراسیون فوتبال به سرمربی تیم ملی امید اجازه حضور در این بازی را داده است؟ دیداری که به دلیل اهداف صهیونیستی پشت پرده اش که عادی سازی رابطه اسراییل با کشورهای عربی و تلاش برای میزبانی مشترک اسراییل و امارات و عربستان در جام جهانی دهه آتی است، از سوی برخی ستاره های فوتبال عرب تحریم شد.

مهدوی کیا سکوتش را شکست

مهدی مهدوی کیا پس از حاشیه های زیادی که در مورد حضورش در بازی ستارگان عرب و ستارگان جهان بوجود آمده بود با انتشار استوری زیر سکوتش را شکست.

مهدوی کیا

 

شایعات زیادی در مورد وضعیت ادامه همکاری مهدوی کیا با تیم امید مطرح شده است و گفته می‌شود او قصد پایان همکاری با تیم امید را دارد.

علیرضا جهانبخش، کاپیتان تیم ملی با انتشار عکسی به همراه مهدوی کیا از او در مقابل انتقادات حمایت کرده است.

مهدوی کیا

حمایت سردار آزمون از مهدی مهدوی کیا

مهدوی کیا

حمایت احسان حاج صفی

احسان حاج صفی نیز با انتشار عکسی از سرمربی تیم امید حمایت کرد.

مهدوی کیا

حمایت کریم باقری

مهدوی کیا

 حمایت آذری جهرمی از مهدوی کیا

وزیر سابق ارتباطات نوشت: سوال اصلی که من از خبرگزاری‌های خاص این است که روند اپوزیسیون‌سازی را کی تمام خواهید کرد؟

 برایم خیلی غیرقابل باور است که متولیان این خبرگزاری ندانند که مهدوی‌کیا پرچم آن رژیم منحوس را مخدوش کرده است و همان‌طور که در تصاویر هم منتشر شده او از نشان دادن همان پرچم مخدوش هم حتی ممانعت کرده است.

 مگر ما چندتا مهدی مهدوی‌کیا داریم؟ مهدی مهدوی‌کیایی که دلیل معافیت سربازی‌اش «گل ملی به تیم آمریکا» است.

 مهدی مهدوی‌کیایی که چندسال پیش بدون اینکه کسی به او بگوید و به دور از دوربین‌های شما به دیدار خانواده‌ی شهدای مدافع حرم رفت.

 سرمایه‌های کشور را خراب نکنید. اگر گزینه‌ای برای این سرمایه‌ها دارید با رقابت سالم آن‌ها را شکست دهید و نه با پرونده سازی.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه