وام بانکی | وام بدون ضامن

برخی از بانک‌های فعال در شبکه بانکی با قرار دادن شرایطی به متقاضیان خود وام خرید خودرو می‌دهند.

کدخبر : 3487
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

بعضی از بانک‌های فعال در شبکه بانکی با قرار دادن شرایطی به متقاضیان خود وام خرید خودرو می‌دهند. در این گزارش به معرفی برخی از بانک‌هایی که وام خرید خودرو می‌دهند، پرداخته شده است.

بانک سامان 

این بانک تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام برای خرید خودرو می‌دهد. بازپرداخت این وام حداکثر ۳۶ ماهه است و نرخ سود این تسهیلات هم ۱۸ در درصد محاسبه می‌شود.

برای گرفتن  این تسهیلات باید اصل مبایعه‌نامه، قرارداد خرید خودرو و سند مالکیت خودرو به نام تسهیلات گیرنده باشد. همچنین این تسهیلات برای خرید خودروهای تولید داخلی که تولید سال جاری یا حداکثر یک سال ماقبل آن باشد، قابل پرداخت است. همچنین برای دریافت این تسهیلات متقاضی باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشد و سابقه چک برگشتی یا اقساط معوقه نداشته باشد.

بانک ملی

بانک ملی به مشتریان خود وام ۱۵ میلیون تومانی برای خرید خودرو پرداخت می‌کند. نرخ سود اعلامی این بانک طبق مصوبه بانک مرکزی ۱۸ درصد است. نیازی هم به سپرده‌گذاری نیست. مدت‌زمان پرداخت اقساط نیز ۳۶ ماه است و چک در وجه خودروساز صادر می‌شود.

بانک گردشگری

این بانک تا ۸۰ درصد قیمت تمام شده خودرو و حداکثر تا ۱۵ میلیون تومان وام خرید خودرو به متقاضیان خود می‌‌دهد. در حال حاضر نرخ سود این وام ۱۸ درصد محاسبه می‌شود. همچنین مدت بازپرداخت آن هم حداکثر تا ۳۶ ماه است.

متقاضیان دریافت این وام باید توجه داشته باشند که این تسهـیلات جهـت وسایل نقلیه نو و دست اول قابل پرداخت بوده و وسایل نقلیه دست دوم مشمول استفاده از این تسهیلات نمی‌شوند. همچنین متقاضیان برای دریافت این وام نباید اقساط معوق بانکی یا چک برگشتی داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه