اخبار روز/ اخبار هنرمندان/ ساعد سهیلی

ساعد سهیلی، بازیگر فیلم اتاق تاریک در این فیلم ایفاگر نقشی شد که در دنیای واقعی و زندگی مشترکش با همسرش گلوریا هاردی با آن مواجه بود.

کدخبر : 2891
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

بعد از اکران فیلم اتاق تاریک و صحبت های زیادی که درباره این فیلم و داستانش وجود داشت، ساعد سهیلی در یک گفتگو درباره داستان این فیلم صحبت کرد و در میان صحبت‌هایش به اختلاف سنی با همسرش اشاره کرد.

ساعد سهیلی در این گفتگو که بخشی از آن را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت، گفت: اصولا من فیلمی را کار میکنم که دغدغه‌ای در آن ببینم، اتاق تاریک یکی از آن کارها بود. به نظر من بدترین کار اینه که حرف نزنیم، بی‌آبرویی میشه و این چیزا.... خوشحالم که وزارت ارشاد اجازه اکران این فیلم رو داد.

ساعد سهیلی ادامه داد: من با خانومم اختلاف سنی دارم و اینجا هم در این فیلم این اختلاف سنی وجود داشت. من خیلی از افرادی که این اتفاق براشون افتاده رو درک میکنم و میدونم که خاطرات تلخ گذشته براشون تکرار میشه اما این فیلم نگاه دغدغه مند دارد.ساعد سهیلی با همسرش گلوریا هاردی شهریورماه سال 93 زندگی مشترک را آغاز کرد .گلوریا هاردی ملیتی ایرانی فرانسوی دارد و با بازی در سریال کیمیا در نقش آزاده در میان مردم شناخته شد. این زوج اختلاف سنی حدودا 6 ساله ای با هم دارند و خانم بازیگر شش سال از همسرش بزرگتر است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه