فال روزانه | فال روزانه امروز

طالع روزانه امروز شما چه پیامی دارد؟ | از فال روزانه امروز سرنوشتت را حدس بزن

فال روزانه واقعی شنبه ۱ اردیبهشت « فال حافظ امروز »

طالع روزانه امروز شما چه پیامی دارد؟ | از فال روزانه امروز سرنوشتت را حدس بزن
کدخبر : 25071
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت پیشنهاد ویژه همراه شوید. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید.

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز داری زیادی رو یه موضوع اصرار میکنی. بد نیست گاهی همه چیز رو رها کنی و بذاری سرنوشت تو رو به اون سمتی که میخواد ببره. اگه هدف بلندمدتی برای زندگیت نداری، از همین امروز یه قلم و کاغذ بردار و آرزوهات رو هر چقدر هم که دور به نظر میرسن بنویس. اگه راهی رو که تو پیش گرفتی طبق برنامه پیش ببری، موفقیتت خیلی زودتر به دست میاد. یکی از دوستات یه پیشنهاد بهت میده، قبل از اینکه بهش جواب بدی به آینده خودت هم فکر کن و فقط زمان حال رو ملاک قرار نده. شنیدن یه جمله ساده خیلی خوشحالت می‌کنه. از یه دوستت مدتهاست که بی خبری، تا دیر نشده حالش رو بپرس. یکی بدون اینکه قصد بدی داشته باشه با گفتن یه حرفی دلت رو میشکنه، باهاش صحبت کن، تو خودت فرو نرو، حرفش رو به حساب سادگیش بذار و ببخشش. .

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز حس میکنی که مثل یه برگ توی آب داری با موج‌ها به این طرف و اون طرف پرت میشی. سعی کن تو هر شرایطی تمرکز خودت رو حفظ کنی و فقط از موقعیت‌های مختلف تجربه کسب کنی. روی بقیه هم حساب باز نکن چون هر کسی فقط به فکر منافع خودش هست. با اعتماد به نفس کامل روی پاهای خودت بایست تا همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش بره. یکی جلوت قرار گرفته و این موضوع تو رو ناراحت کرده. سعی کن بهش زمان بدی تا سوءتفاهم‌ها از بین بره. داری برای یه سفر راه دور برنامه‌ریزی می‌کنی. یکی بهت قول داده که کاری رو انجام بده اما امروز و فردا میکنه و کار با سرعتی که توقع داری پیش نمیره. رودربایستی رو کنار بذار و باهاش صریح صحبت کن و خواسته‌ات رو بگو، یادت باشه ضرر این دیرکرد رو تو می‌پردازی نه اون.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

تو انتخاب راهی که باید بری موندی. فکر می‌کنی که یه راه هست که تو رو به موفقیت میرسونه، اما اشتباه میکنی. تو باید از ترکیب همه راه‌هایی که جلوت هست، یه راه جدید برای خودت بسازی. شاید اول راه سختی‌های زیادی جلوت باشه، اما هر چی بیشتر پیش بری، بیشتر ازش لذت میبری. یکی تو رو از خودش دور کرده و این باعث شده که اعتماد به نفست رو از دست بدی. بهتره که به خودت نگیری و راهی رو که فکر میکنی درسته بری. برای اینکه یه سوءتفاهم حل بشه، لازمه که طرف مقابلت رو بیشتر درک کنی و خودت رو جای اون بذاری. این روزها از نظر روحی و جسمی خیلی خسته‌ای. بیشتر به خودت وقت بده. به یه موسیقی بی‌کلام گوش کن، به دل طبیعت برو، پیاده‌روی کن و از فکر و خیال زیاد دست بکش.

♋ فال روزانه متولدین تیر

تو با یکی از دوستات سر یه چیزی مخالفت کردی و این باعث شده که بینتون دلخوری پیش بیاد. حالا وقتش رسیده که بشینی باهاش حرف بزنی. باید به رابطه‌تون ثبات و یه ساختار محکم بدی، وگرنه به زودی از هم میپاشه. اگه بتونی بین خوشگذرونی و مسائل مهم‌تر رابطه‌تون تعادل برقرار کنی، دعواها و دلخوری‌هاتون هم کمتر میشه. مدت‌هاست که منتظر خبری از یکی از دوستات هستی. آخر روز یه تماس تلفنی داری و خبرهای خوبی می‌شنوی. این روزها اصلاً حوصله هیچ چیز رو نداری. به یه سفر کوتاه و نزدیک برو تا یه کم حالت بهتر بشه و اعصابت هم آروم‌تر بشه. از یه دوستت مدتهاست که بی خبری اما مدام بهش فکر می‌کنی. بیشتر از این وقت تلف نکن و باهاش تماس بگیر. اون هم منتظر تماسه توئه.

♌ فال روزانه متولدین مرداد

تو رابطه‌ات با عشقت یه کم مشکل داری و انگار که تو دو مسیر جدا از هم قدم برمی‌دارید. اما صبور باش و یه بار هم بذار طرف مقابلت تو کارها پیشقدم بشه. یه نقشه تو سرت داری اما طبق برنامه‌ات پیش نمی‌ره. بهتره که برای رسیدن به هدف‌هات صبور باشی. به زودی یه اتفاق خوب تو زندگیت میافته که روحیه‌ات رو حسابی بهتر می‌کنه. برای انجام کاری که تو سرت داری، بیشتر جسارت به خرج بده. نذار بحث‌ها و مشکلات کاری تو رو از هدف بزرگتری که داری غافل کنه. طبق برنامه‌ات پیش برو. مجبور می‌شی یه خرید کوچیک انجام بدی، این کار رو با رضایت خاطر انجام بده. یه بحث کوچیک ممکنه تبدیل به یه دعوای بزرگ بشه، تا می‌تونی از این ماجرا فاصله بگیر.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

یه کم دلهره داری اما نمی‌خوای به روی خودت بیاری چون از عاشقی فراری هستی. شاید این حس تو به خاطر تجربه‌های تلخ گذشته‌ات باشه، اما بهت پیشنهاد می‌کنم که گذشته‌ها رو رها کنی و تو زمان حال زندگی کنی. زندگیت یه جور روزمرگی کسل‌بار شده اما عشق میتونه همه چیز رو عوض کنه و هیجان رو به زندگیت برگردونه. پس بهتره که در برابر آتیشی که تو قلبت شعله‌ور شده، مقاومت نکنی. خبرهای خوب در راهه. در مورد رابطه عاطفیت به حرف مردم اهمیتی نده، مهم دلت هست. اما خودت حواست باشه تا دوباره تو احساسات غرق نشوی. در مورد یه مسئله کاری بی‌صبرانه منتظر یه تماس تلفنی هستی، شما فعلاً باید یه کم دیگه صبور باشی. دیدن یه دوست حال و احوالت رو عوض میکنه.

♎ فال روزانه متولدین مهر

فکر می‌کنی که امروز روز تو نیست؟ اشکال نداره، دنبال یه جوری باش که حالت رو یه کم عوض کنه و از این فضا دورت کنه. شاید فکرش رو نکنی، اما تو همین شرایطی که احساس ناامیدی می‌کنی، شانس با توئه و دست به هر کاری بزنی، موفقیت به سمتت میاد. پس بهتره که به دنبال هدف‌های اصلی زندگیت باشی و به سمتشون قدم برداری. شجاعت کلید موفقیت توئه. برای خودت یه برنامه دقیق بریز و طبق اون پیش برو. به داشته‌هات عادت نکن قدرشون رو بدون تا شادتر زندگی کنی. انجام یه معامله برای مدتی از نظر مالی نگرانت می‌کنه. به جای دل‌نگرانی به فکر راه حل باش. به شخصی که چند بار عذرخواهی کرده و به دنبال جبران گذشته‌ست، یه فرصت دوباره بده، اما چشم و گوشت رو باز بذار.

♏ فال روزانه متولدین آبان

طبیعیه که امروز یه کم نگران باشی، اما نذار این نگرانی‌ها مانع پیشرفت کارت بشه. امروز هر چی بیشتر خودت و احساساتت رو رها کنی، شادتر میشی و انرژی مثبت بیشتری دریافت می‌کنی. بهتره که فعلاً فقط تمرکزت رو بذاری روی چیزی که ندای قلبت میگه و بقیه کارها رو به روزهای بعد موکول کنی. واقعیت همیشه هست، برای همین حالا که تخیلاتت فوران کرده، بهشون اولویت بده. یه دوست تو این راه می‌تونه کمکت کنه. به خودت باور داشته باش. در مورد بحث‌های اخیر اگه فکر می‌کنی حق با توئه، پای خواسته‌ات بایست. دنبال یه مسئله مالی رو بگیر و با چند تا مشاور صحبت کن. خودت رو برای یه رقابت کاری یا تحصیلی آماده کن. تو لایق پیشرفت هستی و حالا بهترین زمان برای این کاره.

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز انگار زمان داره تندتر از همیشه می‌گذره و تو حس می‌کنی که وقت کافی برای انجام کارهات نداری. اما نگران نباش، همه کارهاتو به موقع انجام میدی. امروز از دهن یکی از دوستات حرف‌هایی می‌شنوی که خیلی متعجبت می‌کنه. شاید بخوای با توجه به این حرف‌ها یه تصمیمی بگیری، اما بهتره که فعلاً دست نگه داری. با مشورت بیشتر می‌تونی به موفقیت‌های بزرگ‌تری برسی. تو اواسط روز یه دوست به دیدنت میاد که اصلاً انتظارش رو نداری. خودت رو برای یه سورپرایز آماده کن. تو رابطه‌ات با عشقت یه کم دلخوری پیش اومده، یه هدیه کوچیک، یه شاخه گل بخر و دلخوریش رو از بین ببر. داری برای عملی کردن یه تصمیم دودل می‌کنی. از شخصی تو اطرافت که پشت سر بقیه حرف می‌زنه و مسائل مهم زندگیشون رو برای تو تعریف می‌کنه، دوری کن. این آدم ممکنه پشت سر تو هم برای بقیه حرف بزنه.

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز با وجود تمام احساساتی که تو دلت داری، خیلی سخته که بتونی خودت رو با واقعیت تطبیق بدی. اما باید این کارو بکنی تا مشکلی برایت پیش نیاد. منتظر یه فرصتی هستی تا بتونی به هدفی که تو سرت داری برسی. یکی از بهترین کارهایی که می‌تونی تو این روز انجام بدی اینه که بر ترس‌هات غلبه کنی و ازشون به یه شیوه مثبت و درست استفاده کنی. مطمئناً تو این راه موفق میشی. امروز به یه نفر برای رسیدن به خواسته‌اش کمک می‌کنی. شنیدن یه خبر تو رو به تصمیمی که گرفتی امیدوارتر می‌کنه، اما بهتره که فعلاً در موردش با بقیه حرف نزنی. یکی از اطرافیانت برای رسیدن به خواسته‌اش خواسته تو رو نادیده می‌گیره. این بار این اتفاق رو می‌بخشی، اما کم‌کم باید ارتباطت رو با این شخص کم کنی.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

استرس و نگرانیت نه تنها تو رو داره اذیت می‌کنه، بلکه اطرافیانت رو هم تحت تاثیر قرار داده. اگه سعی کنی که مسائل رو خیلی جدی و سخت نگیری، همه چیز طبق خواسته تو پیش میره. چند روزیه که از عشقت غافل شدی. بد نیست امشب یه قرار تو یه جای آروم باهاش بذاری و یه کم خوش بگذرونید. برای انجام یه کاری بهت پیشنهاد میشه که به صورت گروهی انجامش بدی. تو این کار ذهن تو بازتر می‌شه و می‌تونی ایده‌های ناب‌تری رو اجرا کنی. تو آخر روز یه خبر می‌شنوی که یه گره از گره‌های زندگیت رو باز می‌کنه. تو محیط کار یه خبر می‌شنوی که نگرانت می‌کنه. اما این خبر رو از این گوش بگیر و از اون گوش به در کن، تاثیری تو کارت نداره. برای انجام یه کار یا معامله دست دست نکن تا زمان مفید رو از دست ندی. جایی از تو تعریف می‌کنن که به گوشت می‌رسه و خیلی خوشحالت می‌کنه.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز یه حرفی از یکی شنیدی که خیلی متعجبت کرده. شاید این یه نشونه باشه که بهت ثابت کنه زندگی زوایای مختلفی داره و تو نباید تک‌بعدی عمل کنی. نظرات بقیه رو با دید باز بپذیر تا زاویه دیدت وسیع‌تر بشه. گاهی از برخورد بقیه عصبی می‌شی و خودتو عقب می‌کشی، اما بهتره که جسارت داشته باشی و با هر شرایطی مقابله کنی. رابطه عاطفیت یه کم به تغییر نیاز داره. در این مورد با شریک زندگیت مشورت کن. یه کم از حساسیتت کم کن تا با شنیدن هر حرفی بهت بر نخوره. ادامه این رفتار دوستاتو از اطرافت پراکنده می‌کنه. تو رابطه‌ات با عشقت یه شرایطی پیش میاد که مجبور به یه تصمیم‌گیری می‌شی. این تصمیم رو با عقلت بگیر و روزگار رو به دوتاتون سخت نکن. اگه می‌خوای به یه سفر بری، بهتره که هرچه زودتر برنامه‌ریزی کنی.

منبع: تصویر زندگی

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه