فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه آخرین روز سال 29 اسفند | فال روزانه واقعی امروز چیست؟

فال روزانه آخرین روز سال 29 اسفند

فال روزانه آخرین روز سال 29 اسفند | فال روزانه واقعی امروز چیست؟
کدخبر : 24123
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت پیشنهاد ویژه همراه شوید. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید.

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

قبل از اینکه اهدافتان عملی شود آن را با کسی در میان نگذارید، اطراف شما پر از آدم‌هایی است که منتظر شکست شما هستند. مهربانی بیش از حد شما باعث لطمه به شما می شود، از زیادی روی در  مهربانی در حق دیگران بپرهیزید و همیشه خودتان را در اولویت قرار دهید. عصر امروز خبری به شما داده می شود که اصلا انتظارش را نخواهید داشت. قبل از پاسخ به درخواستی که امروز از شما خواهد شد، عجله نکنید وگرنه پشیمان می شوید. اگر در دقیقه نود برای انجام کاری یا شرکت در دورهمی از شما دعوت شد، جواب رد بدهید و بیخودی برای خودتان دردسر نتراشید. دچار وسواس فکری شده اید، حتما به یک مشاور کاربلد مراجعه کنید.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

اگر از این دلخورید که شریک زندگی شما ارزشی برای حرف های شما قائل نیست، سخت در اشتباهید. این ارتباطی با شما ندارد. او این چند وقت اخیر درگیر است، کمی او را درک کنید. اگر مجرد هستید، شخصی آشنا نظرتان را به خود جلب خواهد کرد، ولی شکی که در دلتان مانع بیان حس‌تان به او می شود، بهتر است نقص های کوچک او را نادیده بگیرید، هیچ کس کامل نیست حتی خود شما. با دید مثبتی به او نگاه کنید. اگر کمی از توقعتان کم کنید زندگی تان رنگ دیگری به خود خواهد گرفت. کاری را که پشت گوش انداخته اید برایتان دردسرساز خواهد شد. شما در مورد ایده تان دودل شده اید و نظر مثبتی به آن ندارید، با شخصی باتجربه مشورت کنید، موفقیت از آن شما خواهد شد.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

هضم اخباری که امروز خواهید شنید برایتان گیج کننده خواهد بود ولی صحبت کردن با شخصی باتجربه برای روشن شدن مفاهیم به کمکتان خواهد آمد. این اطلاعات در زمینه کاری یا مالی موجب پیشرفت‌تان خواهد شد. دوستی را تصادفی ملاقات خواهید کرد، با او ارتباط بیشتری داشته باشید، روزهای خوشی را با او تجربه خواهید کرد. مشکلات پیش آمده در نتیجه ناتوانی شما در تصمیم گیری مهم بوده است، کمک گرفتن از یک مشاور متخصص گره از کارتان باز خواهد کرد. فردی که برایتان یسیار مهم است قدر محبت های شما را نمی داند و احساسی و عاطفی بودن شما را به پای ضعف شما می گذارد. پیاده روی در چنین شرایط می تواند ذهن خسته شما را باز کند.

♋ فال روزانه متولدین تیر

عازم سفر کاری خواهید شد، این سفر تغییرات زیادی را در زندگی تان ایجاد خواهد کرد که تا مدت زیادی اثرات آن را در زندگی تان احساس خواهید کرد. مطمئنا فردا سرتان بی از امروز شلوغ خواهد بود، تنبلی را کنار بگذارید و کارهای عقب افتاده را با فردا موکول نکنید. مسئله مالی شما به این سادگی ها باز نخواهد شد!!  بین شما و یک دوست دلخوری و اختلاف پیش آمده، به تلافی هرگز فکر نکنید و با گذشت از کنار این موضوع بگذرید. شخصیت شما با گذشت و بخشش بزرگتر خواهد شد. با این همه انرژی که در وجود خود احساس می کنید بهتر است امروز در فعالیت های جمعی یا ورزشی شرکت کنید، حرف هایی که در این بین رد و بدل می شود برایتان مفید خواهد بود.

♌ فال روزانه متولدین مرداد

برای پیشرفت در زندگی تان نیاز به تنوع دارید، شاید کنار آمدن با شرایط جدید در ابتدا سخت به نظر برسد اما در نهایت همه چیز مطابق با خواسته تان پیش خواهد رفت. فرصت های پیش آمده همیشگی نیستند و شاید تا سال ها تکرار نشوند، قدر این فرصت ها را بدانید. در مورد مسئله ای بایستی به شخصی پاسخ دهید، حتما سعی کنید منطقی باشید و احساس را در آن دخیل نکنید. این باعث خواهد شد که دیگران نتوانند نظرتان را در این مورد عوض کنند. مدتها در فکر انجام کاری بوده اید امروز برای عملی کردن آن فرصت مناسبی است. در مورد مسئله عاطفی تان بهتر است حرف هایی که میخواهید بزنید را مزه مزه کنید وگرنه طرف مقابل را به شک می اندازد.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

از نظر جسمی امروز احساس خوبی ندارید و دچار ضعف و بی‌حالی شده اید، جای نگرانی نیست فردا حالتان خوب خواهد شد البته اگر به خورد و خوراکتان توجه کنید. سفر پیش رو تغییرات زیادی در روحیه تان به وجود خواهد آورد. چارچوب های خودساخته شما کمی متزلزل شده است، جای نگرانی نیست، خودتان را برای یک بار هم که شده به دست جربان آب بسپارید. حسادت می تواند برایتان اتفاقات خوبی رقم بزند (درست خواندید!!) محافظه کاری را کنار بگذارید و ریسک پذیرتر باشید. دستی برای کم به سوی تان دراز شده تا حد توانتان کمک کنید. در مورد مسئله ای نظر شما از اهمیت بالایی برخوردار است مراقب باشید که ناخواسته حقی را ناحق نکنید.

♎ فال روزانه متولدین مهر

در نتیجه فشار کاری استرس زیادی را تجربه می کنید، این روزهای آخر را هم تحمل کنید به زودی نتیجه کارهایتان را خواهید دید. اگر از نظر جسمی احساس خستگی و ضعف می کنید برای مدت کوتاهی دست از کار بکشید و کمی به خودتان استراحت بدهید، بودن در فضای باز و دامن طبیعت می تواند انرژی فوق العاده ای به شما بدهد. تمایل زیادی به برقراری ارتباط با شخصی که به تازگی وارد زندگی تان شده ندارید ولی او بعدا یکی نزدیک ترین‌های زندگی تان خواهد شد. خوب به اطرافتان توجه کنید شما فکر می کنید که همه دنیا در همین یک مسئله ای که ذهنتان را به خودش مشغول کرده خلاصه شده است. این روزها بهتر است با دوستانتان کمتر درد دل کنید!!

♏ فال روزانه متولدین آبان

پیشنهاد وسوسه انگیزی امروز در جمعی به شما داده می شود، فقط از دید مالی به قضیه نگاه نکنید و همه جوانب را در نظر بگیرید و پاسخ بدهید. بعد از پشت سر گذاشتن آن همه سختی نوبت خوش‌گذرانی شما فرا رسیده است. کاغذ و قلم بردارید و برای تعطیلات پیش رو برنامه ریزی کنید. اگر حوصله ندارید و تصمیم به خانه نشینی و لم دادن در تختخواب گرفته اید، سعی کنید یه یک سفر کوتاه بروید. این سفر تغییرات زیادی در زندگی تان ایجاد خواهد کرد. حد و حدودتان را با شخصی که به تازگی وارد زندگی تان شده حفظ کنید وگرنه سرتان به سنک خواهد خورد. خبری دریافت می کنید، خونسرد باشید و احساسات خود را نشان ندهید!!

♐ فال روزانه متولدین آذر

شما از پس همه کارها و چالش هایی که امروز جلوی پایتان سبز می شود بر خواهید آمد. تنبلی را کنار بگذارید و دست به کار شوید. برای رسیدن به خواسته تان باید صبر بیشتری به خرج دهید. شما دوست دارید شریک عاطفی تان مثل خودتان رومانتیک باشد ولی همه مثل هم نیستند و شما نمی توانید بهاین سادگی ها افراد را تغییر دهید، برای جلوگیری از هر گونه دلخوری و ناراحتی، دوستان و عزیزانتان را آنگونه که هستند قبول کنید. امروز برای انجام معامله اصلا روز خوبی برای شما نیست. از انتقادات سازنده ای که به شما می شود نرنجید و از آن ها استقبال کنید و از آن چراغی برای راه مسیر آینده بسازید. البته که شما به مشورت اعتقادی ندارید و حرف حرف خودتان است!!

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز شانس این را خواهید داشت که با فردی که از موقعیت اجتماعی خوبی برخوردار است آشنا شوید، ارتباط با این شخص تغییرات بزرگی در زندگی تان ایجاد خواهد کرد. حس ناامیدی نسبت به هدفتان دارید، شانس رسیدن به خواسته تان بیشتر خواهد شد اگر کمی مثبت تر به قضیه نگاه کنید. و از افراد باتجربه در این زمینه کمک بگیرید زودتر به هدفتان خواهید رسید. عزیزی چشم به راه شماست. برای ملاقات با او برنامه ریزی کنید. رازی با شما در میان گذاشته می شود که حفط ان بر شانه هایتان سنگینی خواهد کرد. از فرصت کاری پیش آمده نهایت استفاده را ببرید زیرا به پیشرفتتان کمک می کند. خبر یا بسته ای به دست کسی خواهید رساند که بسیار خوشحالش خواهد کرد.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

شروع کار جدید توصیه نمی شود. فعلا دست نگه دارید. دانسته های شما ناقص است، صبر کنید تا شرایط برایتان روشن تر شود. اشتباه گذشته را دوباره تکرار نکنید ملاقات با فردی ایده تازه ای برایتان خواهد داشت. برای جبران انرژی از دست رفته توصیه می کنیم کفش هایتان را بپوشید و خودتان را به دامان طبیعت بیاندازید. افراد مجرد ممکن است با فردی آشنا شوند که اصلا نخواهند به خانه برگردند. در رابطه عاطفی تا جایی ناز کنید که خریدار دارد وگرنه به مشکل خواهید خورد!! شخص خاص در زندگی شما ممکن است بیش از حد سخت کار کند و باعث ایجاد فشار برای او و ناامیدی برای شما شود. تلاش های او برای راحتی شماست، بهتر است کمی او را درک کنید

♓ فال روزانه متولدین اسفند

در نتیجه فقدان اعتماد به نفس، شما فکر می کنید که توانایی لازم برای انجام کاری را ندارید. نقص هایتان را برای خودتان بولد (بیش از حد بزرگ نکنید) نکنید. روی توانایی هایتان حساب کنید تا برایتان معجزه کنند. اگر نمی دانید چطور و چگونه شروع کنید، اولویت بندی کنید. در این روزهای پایانی سال مراقب سلامتی تان باشید تا تعطیلات را در بستر بیماری نگذرانید. در نیمه های روز نشانه هایی از عشق برای افراد مجرد وجود خواهد داشت. فریب یک دعوت یا پیشنهاد را نخورید برایتان خیری ندارد. ممکن است احساس کنید که مردم امروز علیه شما شده اند و به طور ناگهانی علاقه خود را نسبت به آنچه می خواهید بگویید از دست داده اند. شاید حرف هایتان تکراری شده است!!

منبع: سرگرمی روز

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه