اخبار حوادث | حادثه تلخ | اخبار حوادث روز

مرگ مشکوک دختر 15 ساله به خاطر تجاوز | دختر 15 ساله خودکشی کرد یا به قتل رسید؟!

دختر 15 ساله بخاطر عشق ممنوعه به دامادشان و بارداری از او دست به خودکشی زد.

مرگ مشکوک دختر 15 ساله به خاطر تجاوز | دختر 15 ساله خودکشی کرد یا به قتل رسید؟!
کدخبر : 23837
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

دختر 15 ساله بخاطر عشق ممنوعه به دامادشان و بارداری از او دست به خودکشی زد.

دار زدن دختر 15ساله تهرانی پس از تجاوز داماد هوسباز / از آصف حامله شده بود !

آصف ۳۲ ساله طی یک سناریوی عاشقانه رزیتا ۱۵ ساله را وارد رابطه کرده و با وعده عاشقانه که با یکدیگر زندگی رویایی را در آینده خواهند داشت و از خواهر او جدا می شود قربانی را وارد رابطه پنهانی کرده و در آخر  بارداری  ناخواسته رزیتا از دامادشان او را وادار به  خودکشی  و دار زدن خود کرد.

خودکشی

به گفته  خانواده  دختر نوجوان، آن ها صبح روزی که با جسد آویزان دخترشان مواجه شدند با نامه‌ای رو به رو شدند که در آن رابطه پنهانی و نیازهای کثیف آصف پرده برداری شده بود و قربانی دامادشان را متهم کرده بود.

با شکایت خانواده به اداره پلیس و بازگشایی پرونده  تجاوز  آصف متهم تحت بازجویی قرار گرفت و بدون قرار وثیقه راهی  زندان  شد تا به زودی مجازاتی برایش در نظر گرفته شود.

تجاوز در سینما

«ژرار دوپاردیو» بازیگر فرانسوی برای اولین بار در مورد اتهامات مطرح شده تجاوز جنسی علیه خود نوشت و در نامه‌ای سرگشاده که در نشریه فیگارو منتشر شده گفت که قربانی یک مجازات بدون محاکمه شده که توسط رسانه‌ها سازماندهی شده بود.

او در این نامه‌سرگشاده که به سبک ادبی نوشته شده است گفت که هیچ‌وقت، هرگز با یک زن بدرفتاری نکرده‌ام و در مقابل مجازات بدون محاکمه از سوی رسانه‌ها تنها با حرف‌هایش می‌تواند از خود دفاع کند.

این نخستین بار است که «دوپاردیو» شخصاً پس از یک سری اتهامات جنسی مطرح شده، اظهار نظر می کند. در دسامبر ۲۰۲۰، پس از اینکه یک بازیگر او را متهم کرد که در سال ۲۰۱۸ مورد سو رفتار جنسی قرار گرفته، این بازیگر به اتهام تجاوز جنسی مورد بازجویی رسمی قرار گرفت.

در حالیکه وکیل «دوپاردیو» این اتهامات را رد کرده است، دادستان کل پاریس اعلام کرد که شواهد جدی و تایید شده‌ای وجود دارد که ادامه اتهامات را توجیه می کند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

در ماه آوریل، وب‌سایت تحقیقاتی «Mediapart» ادعاهایی درباره خشونت جنسی این بازیگر علیه بیش از ۱۲ زن منتشر کرد که برخی از این ادعاها به اوایل دهه ۲۰۰۰ بازمی‌گردد. وکلای «دوپاردیو» گفتند که او هرگونه رفتار مجرمانه را رد می کند.

«ژرار دوپاردیو» از شناخته‌ترین هنرپیشه‌های فرانسه و جهان است که جوایز متعدد جهانی کسب کرده و یکی از بازی‌های معروف او در نقش کریستف کلمب در فیلم «فتح بهشت» ساخته ریدلی اسکات و همچنین «ژان والژان» در سریال «بینوایان» است. 

او دو جایزه سزار و یک بار جایزه گلدن گلوب در کارنامه سینمایی دارد و جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم ونیز در سال ۱۹۸۵ برای فیلم« پلیس» از دیگر جوایز معتبر این بازیگر باسابقه است که حدود ۱۷۰ فیلم در کارنامه دارد.

وی تاکنون ۱۵ بار نامزد دریافت جوایز سزار (اسکار سینمای فرانسه) بوده و برای فیلم‌های « آخرین مترو» و «سیرانو دوبرژراک» این جایزه را از آن خود کرده است.

این هنرپیشه در زمان ریاست‌جمهوری «فرانسوا اولاند»، در اعتراض به افزایش مالیات افراد پردرآمد، فرانسه را ترک کرد و سپس «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه به او شهروندی افتخاری این کشور را اعطا کرد./همشهری

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه