سهام عدالت | سهام عدالت 1401 | سود سهام عدالت 1402

  سهام عدالت مرداد هم دو مرحله ای واریز می شود | بمب خبری برای دارندگان سهام عدالت!

  سهام عدالت مرداد هم دو مرحله ای واریز می شود | بمب خبری برای دارندگان سهام عدالت!
  کدخبر : 19019
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  مشمولان سهام عدالت به پشتوانه سهام خود، قادر به دریافت وام سهام عدالت  هستند. اما شرایط دریافت و بازپرداخت وام سهام عدالت چیست و به کدام یک از سهامداران وام سهام عدالت اختصاص می‌یابد؟دریافت وام سهام عدالت و اعطای کارت اعتباری به مشمولان، از جمله طرح‌های زیرمجموعه آزادسازی سهام عدالت است. با وجود اینکه در حال حاضر، مشکلاتی برای ارائه کارت اعتباری سهام عدالت وجود دارد، اما در این گزارش به مشروحی از نحوه دریافت وام سهام  عدالت پرداخته می‌شود.

  سود سهام عدالت

  رئیس اتحادیه سهام عدالت کشور با بیان این که در حال حاضر هیچ ثبت نامی برای سهام عدالت نداریم، از مردم خواست تا به لینک های کلاهبرداری توجه نکنند و در دام آنان نیفتند.

  وی درباره واریز سود سهام عدالت اظهار داشت: هنوز مجامع شرکت های سرمایه پذیر باقی مانده است و در حال حاضر واریزی در این بخش نداریم.

  توکلی با بیان این که سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از مددجویان بهزیستی و کمیته امداد باید تحت پوشش قرار گیرند، گفت: عضویت این افراد در دست اقدام است.

  سهام عدالت

  افزایش 20 درصدی یارانه معیشتی این دهک ها | یارانه ۲ میلیون و ۴۲۰ هزار تومانی در حساب این یارانه بگیران | برای وام اشتغال اینجا ثبتنام کنید

  وی با اظهار این که هنوز برخی شرکت های بورسی به سهام عدالت واگذار نشدند، با واگذاری آن ثبت نام از متقاضیان جدید صورت می کیرد.

  رئیس اتحادیه سهام عدالت کشور از واگذاری و اختصاص دو درصد از سهام سه بانک برای عضویت و تحت پوشش قرارگرفتن ۳.۵ میلیون مددجویان خبر داد.

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه