تست شخصیت | روانشناسی شخصیت | شخصیت شناسی

  بگو متولد چه ماهی هستی تا روز شانستو بهت بگم | تست شخصیت شناسی

  روز شانس متولدین هرماه بر اساس ماه تولد چیست؟

  بگو متولد چه ماهی هستی تا روز شانستو بهت بگم | تست شخصیت شناسی
  کدخبر : 18186
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  ​​تست‌های شخصیت ابزارهای ارزشمندی هستند که به ما کمک می‌کنند تا ذهنیت خود و آنچه ما را منحصر به فرد می‌کند بهتر درک کنیم. تست شخصیت می توانند به ما کمک کنند تا نقاط قوت، ضعف، علایق و ترجیحات خود را تعیین کنیم. تست شخصیت ابزاری است که به طور ویژه طراحی شده است تا به شما در درک بهتر طرز تفکری که مشخصه شماست کمک کند. تست شخصیت شامل شناسایی یک عنصر خاص در بین چندین تصویر و پاسخ به سوالات بر اساس این تصویر است. از پاسخ های ارائه شده می توان برای تعیین وضعیت فعلی ذهن و ترجیحات شخصی استفاده کرد.

  شما به شانس اعتقاد دارید؟ شاید شما بعضی از روزهارا به عنوان روز شانستان بشناسید، در طالع بینی ماه تولد برخی از روز های ماه روز خوش شانسی معرفی شده اند.

  روز شانس متولدین هر ماه! آیا می‌دانستید که متولدین هر ماه، روز شانس مخصوص به خودش را دارد؟ یعنی خیلی از شما اگر در روز های خاصی از ماه تولدتان به دنیا می آمدید، از لحاظ شانس وضعیت بهتری داشتید و به طور کل زندگی تان با آرامش بیشتری پیش می رفت، ‌در این قسمت از ویکی گردی قصد داریم بهترین روزها و یا روز شانس متولدین هر ماه را به شما معرفی کنیم.

  .

  .

  .

  .

  اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این صفحه  را ببینید.

  .

  .

  فروردین

  افرادی که متولد 4 فروردین هستند، افراد بسیار باهوشی در حوزه‌ های علمی و تحصیلی خواهند بود. آن ها در ازدواج هم شانس بسیار خوبی دارند. در دوران نوجوانی زندگی آن ها با ثبات زیادی پیش می‌ رود. معمولاً در سنین بالا هم از لحاظ مالی وضعیت خوبی دارند و به طور کل زندگی شادی را تجربه می کنند.

  افرادِ متولد 13 فروردین هم جزء افراد خوش شانس هستند. نعمت های بی شمار و خوش‌ شانسی های زیادی را تجربه می‌ کنند و در شغل شان موفق می شوند و احتمالاً عمر طولانی با ثروت زیاد را تجربه خواهند کرد.

  افراد متولد 30 فروردین افراد سرزنده، باهوش و نیکوکاری هستند و نگرانی در مورد مسئله خاصی ندارند. از لحاظ ثروت وضعیت بسیار خوبی دارند و طول عمر آن ها بالا است و شاید بتوان گفت که بهشت طبقه هفتم مخصوص آن ها است.

  اردیبهشت

  افرادی که در 13 اردیبهشت متولد می‌ شوند، افراد خوش قول، وفادار و محترمی هستند. این افراد و فرزندان شان در مورد خوراک و پوشاک هرگز به مشکل بر نمی‌ خورند. اگر هم مشکلی برایشان پیش بیاید، سریعاً از کائنات کمک دریافت می‌ کنند.

  افراد متولد 27 اردیبهشت افراد بسیار خوش‌ شانسی هستند؛ مخصوصاً مردانی که در این روز متولد شده اند، وضعیت بسیار خوبی دارند. این افراد صادق و بخشنده هستند و معمولاً خیلی از زندگی انتقاد و شکایتی ندارند. ثروتمند بوده و همسران خوبی خواهند داشت.

  زنان متولد 27 اردیبهشت زنان جذاب و باهوشی هستند و یک زندگی طولانی و شاد را در پیش دارند.

  خرداد

  متولدین 16 خرداد زندگی بسیار جذاب و باشکوهی دارند. زندگی آن ها رنگارنگ، پر از ثروت و حال خوب است. در روابط رومانتیک هم شانس خوبی خواهند داشت.

  افراد متولد 27 خرداد افرادی هستند که در شغلشان وضعیت خوبی پیدا می‌ کنند و مانند اهنربا دیگران را به خودشان جذب می‌ کنند. در زندگی بعد از ازدواج هم هارمونی و هماهنگی زیادی را تجربه خواهند کرد.

  تیر

  افراد متولد 26 تیر افراد باهوش و محترمی هستند. از لحاظ شغلی وضعیت خوبی دارند و درجه اجتماعی آن ها بالا است.‌ درآمد بالایی کسب می کند و یک زندگی طولانی و پر از آرامش را تجربه خواهند کرد.

  افراد متولد 27 تیر افراد باهوش و اهل یادگیری هستند. آن ها همیشه از نیاکان خود چیزهای خوبی به یاد دارند. زندگی پر از ثروت را تجربه می کنند.‌ هارمونی و هماهنگی زیادی در ازدواج خواهند داشت.

  افراد متولد 29 تیر افراد خوش شانسی هستند. معمولاً مردانی که در این روز متولد شده اند، از لحاظ مالی رونق بسیار زیادی پیدا می‌ کنند.

  خانم های 29 تیر خانم های باهوش و مهربانی هستند و می‌ توانند مدیریت خانواده را به بهترین شکل ممکن در اختیار بگیرند.

  مرداد

  افراد متولد 1 مرداد از لحاظ شغلی وضعیت خوبی پیدا می‌ کنند و همیشه ارتقاء درجه می گیرند.

  افراد متولدِ 16 مرداد افرادی هستند که در کارشان خیلی باهوش‌تر از افراد معمولی عمل می کنند. در شغل شان به موفقیت زیادی می‌ رسند، خوشبخت و ثروتمند هستند و خیلی زود چیز های جدید را یاد می‌ گیرند.

  شهریور

  افراد متولد 1 شهریور افراد بسیار شادی هستند و همه چیز طبق میل آن ها پیش می‌رود و مشکل خاصی را تجربه نمی کنند.

  افراد متولد 23 شهریور همیشه شجاع و باهوش هستند. بهترین کار ها را به انجام می رسانند، احترام زیادی را دریافت می کنند و زندگی آن ها بعد از ازدواج هم به شدت موفق خواهد بود.

  مهر

  افراد متولد 5 مهر همیشه به خاطر ذهن هنرمندی که دارند؛ مورد توجه قرار می‌ گیرند و در شغلشان سخت کوش و بسیار موفق هستند.

  افرادی که در 20 مهر متولد شده‌ اند، نعمت های زیادی را در زندگی دارند. قدرت و ثروت زیادی را تجربه می کنند. زندگی شادی دارند و با فرزندان شان اوقات بسیار عالی را سپری می‌ کنند؛ حتی در دوران پیری هم حالشان خوب است.

  آبان

  افرادی که در 7 آبان متولد شده‌ اند، افراد صبوری هستند. معمولاً با همه کنار می آیند و از این بابت هیچ سختی را احساس نمی کنند. در زندگی هم خوشبخت خواهند بود.

  افراد متولد 30 آبان افراد خوش شانس، با استعداد و موفق در زندگی هستند.

  آذر

  افرادی که در 4 آذر متولد شده اند، زندگی بسیار ثروتمند و پر رونقی دارند و همیشه محبوب پدر و مادر و فرزندان شان هستند و شبیه به یک آهنربا دیگران را به خودشان جذب می کنند.

  افراد متولد 14 آذر به شدت خوش شانس هستند و در جمع دیگران مانند یک ستاره می درخشند و توانایی مدیریتی بالایی دارند. به موفقیت‌ های زیادی دست پیدا می‌ کنند و به طور کل زندگی خوبی را در پیش خواهند داشت.

  دی

  افراد متولد 4 دی افرادی هستند که در شغل شان موفقیت زیادی کسب می‌ کنند.‌ زندگی صادقانه ای دارند. در جوانی خوش گذرانی های زیادی را تجربه می کنند. به ثروت زیادی می‌ رسند و در میانسالی هم زندگی پر آرامشی دارند.

  افراد متولد 26 دی از لحاظ تجاری و بیزینس به وضعیت بسیار خوبی دست پیدا می کنند. هرگز در مورد مسائل مالی به مشکل بر نمی‌ خورند و همیشه خوش شانس هستند.

  بهمن

  افراد متولد 7 بهمن طول عمر بالایی دارند. از لحاظ جسمی کاملا سالم هستند و در هر کاری که وارد شوند، در آن رونق و ثروت زیادی را تجربه می‌ کنند.

  افراد متولد 28 بهمن افراد بسیار باهوش و محترمی هستند. در اجتماع درجه بالایی را کسب می کنند و زندگی خانوادگی خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت می‌ کنند.

  اسفند

  افراد متولد 17 اسفند افراد معمولی نیستند.‌ هوش و شجاعت بسیار بالایی دارند و شخصیت آن ها به شدت برجسته است و پرستیژ بالایی دارند.

  افراد متولد 24 اسفند شخصیت بسیار خوب و قابل تقدیری دارند. در فضای رقابتی همیشه برنده هستند و در زندگی احترام دیگران را برمی انگیزند و همیشه ثروت و شادی در انتظار آن ها است.

   

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  • رضا
   1

   والا هر وقت از مادر خدا بیامورز مان می پرسیدیم .که اخر ما کی و چه ماهی بدنیا امدیم...می گفت ..فقط یادم است که خیارها تازه گل کرده بودند.!!!....حا لا اگر کسی میتواند حدس بزند...که چه ماهی میشود.لطفا بگوید...وبعد از ۰۷۰سال بالاخره ما بفهمیم کدام ماه تشریف فرما شدیم...با سپاس..

  روی خط رسانه