تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

ببین انگشت های پاهات چه طورین تا یه چیزایی ازت بگم که تا حالا نمیدونستی | تست شخصیت شناسی

تا بحال به نحوه قرار گرفتن انگشتان پاهای خود دقت کرده اید؟

ببین انگشت های پاهات چه طورین تا یه چیزایی ازت بگم که تا حالا نمیدونستی | تست شخصیت شناسی
کدخبر : 15852
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

آیا انگشت دوم شما از انگشت شست پایتان بزرگتر است؟ یا همه آنها در یک ردیف است؟

به طور کل بدن انسان می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت بگوید. به عنوان مثال، شکل بینی شما، راست یا کج بودن انگشت شست، و نحوه نگه داشتن پاهایتان هنگام نشستن، همگی بسیار گویا هستند و شما می توانید شکل پاهای خود را نیز به این لیست اضافه کنید!

به گفته Good Housekeeping، پاهای شما می توانند چیزهای زیادی در مورد اینکه چه نوع فردی هستید به شما بگویند.

آیا برای شما صحت دارد؟ جوراب خود را در بیاورید و نگاه کنید!

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این صفحه  را ببینید.

.

.

.

.

.

1. مدل پای رایج

این مدل پا، رایج ترین نوع پا است. اگر پاهای شما به این شکل است، شما فردی بسیار متعادل، خودجوش و اجتماعی هستید؛شما عاشق ملاقات با افراد جدید بوده و همیشه پذیرای تجربیات جدید هستید؛ عاشق سفر هستید، چراکه کاوش در فرهنگ های مختلف را بسیار دوست دارید.

2. مدل پای زبانه کشیده

نکته قابل توجه در مورد این شکل پا این است که انگشت دوم بلندتر از انگشت شست پا است. اگر شما این نوع پا را دارید، یک فرد بسیار شوخ طبعی هستید، به چیزهای جدید فکر می کنید و بسیار خلاق هستید. به دلیل اشتیاق خود، در جذب افراد بسیار خوب هستید. شما همچنین می توانید گاهی اوقات تکانشی باشید.

3. مدل پای مربع

در این نوع پا، تمام انگشتان پا تقریباً یکسان هستند. شما یک متفکر واقعی هستید و دوست دارید قبل از تصمیم گیری، تمام جوانب مثبت و منفی آن را با دقت مرور کنید. فردی عمل گرا هستید و همچنین بسیار قابل اعتماد و رازدار هستید.

4. مدل پای کشیده شده

این مدل پاها، نسبتاً بلند هستند و انگشتان پا کمی روی یکدیگر قرار می گیرند. اگر این نوع پا را دارید، فردی درونگرا هستید، دوست دارید چیزها را برای خود نگه دارید و اعماق پنهانی دارید. شما می توانید تکانشی باشید و خلق و خوی شما می تواند به سرعت تغییر کند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • ناشناس
  0

  کج

 • Sasan
  0

  خخخ عالی

 • NEMAN
  0

  باریکلا،،،❣💯

 • پربازدید
 • پربحث ها
روی خط رسانه