تست شخصیت شناسی | تست شخصیت | تست هوش

بگو اول چی دیدی تا بگم چقدر آدم تنهایی هستی | تست شخصیت شناسی

این چالش می گوید چقدر آدم تنهایی هستید!

بگو اول چی دیدی تا بگم چقدر آدم تنهایی هستی | تست شخصیت شناسی
کدخبر : 15360
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.همه ما در زندگی کسی را داریم که به ما کمک می کند و وقتی کسانی که دوستشان داریم پیش ما نیستند، میدانیم که د زندگی همیشه به ما کمک خواهند کرد.

تست شخصیت امروز مسئله تنهایی در جوامع مدرن امروزی بررسی می کند. تفاوت بسیار فاحش و بزرگی بین تنهایی جهت بازسازی و احیای روانی با تنهایی اجتناب‌کننده و هراس‌انگیز از حضور در جمع وجود دارد.

 تست شخصیت امروز را از دست ندهید. اگر شما احساس ترس یا مقاومت و یا علائم فیزیکی نظیر افزایش ضربان قلب، تنفس کوتاه و تند و دل‌پیچه داشتید، شما از یک اضطراب اجتماعی رنج می‌برید. این اجتناب و ترس با قصد و غرض عمدی و خودخواسته متفاوت است. گاهی شما پاسخ تلفن را نمی‌دهید و اجازه می‌دهید فرد برای شما پیام صوتی بگذارد، چون در آن لحظه درگیر هستید، قطعا این بدان معنا نیست که شما از پاسخگویی به تلفن ترس دارید یا به قصد تنهایی از پاسخگویی اجتناب می‌کنید.

حالا بگو در اولین نگاه به تصویر چه دیدید؟

 

.

.

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این صفحه  را ببینید

 

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست شخصیت زن و سگ

زن:

در تحلیل پاسخ شما به تست شخصیت امروز باید بگوییم شما فردی عاشق پیشه هستید همیشه وفادارید اما خیلی زود و سریع اعتماد می کنید و همین باعث شده است در روابط عاطفی ضربه بخورید و همین امر باعث شده است همیشه تنها بمانید و برای پیدا کردن شریک عاطفی خود مردد باشید.

سگ:

اما اگر اول تصویر سگ را دیدید باید بگوییم شما فردی بسیار باهوش و مسئولیت پذیر و خلاق هستید شما نیز وفادار به عشق هستید و همیشه عشق های طولانی نصیبتان می شود شما اگر شکست بخورید قوی تر از همیشه بلند می شوید و به مسیر ادامه میدهید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • امیر محمد
  3

  یک دختر ویک گرگ

 • ناشناس
  2

  یه سگ به همراه یک خانم

 • پربازدید
 • پربحث ها
روی خط رسانه