فروش فوری خودرو | ثبت نام اینترنتی فروش فوری خودرو

دور جدید فروش فوری خودرو برای خرداد ماه | آغاز حراج بی نظیر خودرویی

بر اساس آخرین اطلاعیه شرکت آرین پارس موتور و در ادامه ثبت‌نام اولیه خودرو لاماری ایما در دوره اول سیستم یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، این شرکت قصد دارد برای فراخوان دومین مرحله از نوبت‌دهی تعیین شده در سیستم مذکور اقدام کند.

دور جدید فروش فوری خودرو برای خرداد ماه | آغاز حراج بی نظیر خودرویی
کدخبر : 16976
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

​شیوه فروش فوری خودرو رسما تغییر کرد و دیگر خودروسازان طرح فروش فوری خودرو یا فوق العاده را انجام نمی دهند.بسیاری از خودروسازان نسبت به فروش فوری خودرو با قرعه کشی با روش جدید اعتراض کرده اند و معتقدند بدون سیستم قرعه‌کشی خودرو  مردم به سهولت خودرو را ثبت نام کرده و تحویل می‌گرفتند.حال باید دید جایگزین طرح فروش فوری خودرو تا چه حد به بازار پر نوسان خودرو کمک می کند.در ادامه به آخرین خبر از فروش فوری خودرو می پردازیم.

به همین منظور، از این افراد واجد شرایط دعوت بعمل می‌آید تا برای تکمیل فرآیند ثبت‌نام و عقد قرارداد فروش ویژه با قیمت قطعی و موعد تحویل ۹۰ روز کاری از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ تا پایان روز جمعه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ به صورت آنلاین با مراجعه به آدرس اینترنتی http://sales.lamari.ir اقدام کنند.

در این طرح فروش خودرو لاماری ایما به قیمت مصوب یک میلیارد و 560 میلیون تومان با تحویل 90 روزه و به صورت نقدی به فروش می‌رسد.

سایر متقاضیان محترم نیز می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی فوق در بخش "استعلام نوبت‌دهی" برای استعلام و مشاهده نوبت ثبت‌نام خود اقدام کنند.

جدول فروش نقدی لاماری ایما اردیبهشت 1402

تاریخ تحویل 90 روز کاری

رنگ سفید ، مشکی، سبز،خاکستری ،قرمز

قیمت 15,600,000,000 ریال

رنگ های قابل عرضه سفید ، مشکی

جریمه دیرکرد (سالیانه) 36 درصد

روش فروش نقدی

فروش فوری خودرو

مهدی تقدسی افزود: با توجه به زمانبندی اعلام شده، با اتمام مهلت افتتاح حساب وکالتی (20 تا 29 اردیبهشت)، کار پایش اطلاعات افراد متقاضی به منظور واریز 100 میلیون تومان و مسدود کردن آن و سپس ارسال اطلاعات متقاضیان از بانک‌ها به سامانه آغاز شد.

وی ادامه داد: بر اساس اطلاعات رسیده به سامانه تخصیص یکپارچه خودروها، سایت سامانه از سوم تا 10 خرداد ماه برای ثبت درخواست متقاضیان خرید خودرو فعال خواهد شد.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو افزود: فقط متقاضیان واجد شرایط که اطلاعات آن‌ها از سوی بانک‌ها به سامانه ارسال شود، می‌توانند از 3 تا 10 خرداد برای ثبت نام اولیه به منظور تشکیل فهرست نوبت‌دهی در سامانه به آدرس esalecar.ir اقدام کنند.

تقدسی اضافه کرد: متقاضیان ثبت‌نام در مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودرو‌های داخلی از 20 تا 29 اردیبهشت فرصت داشتند برای افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه اقدام کنند.

دومین طرح سامانه یکپارچه خودور برمبنای فرآیند نوبت دهی برای محصولات خودروسازان داخلی از چهارشنبه مورخ 1402/02/20 آغاز شد و متقاضیان تا پایان روز جمعه 1402/02/29 فرصت داشتند نسبت به ایجاد حساب وکالتی در بانک‌های اعلامی در سامانه، اقدام نمایند.

براساس توافقات به عمل آمده متقاضیان شرکت در طرح سامانه یکپارچه فروش خودرو داخلی، پیش از ثبت نام باید حساب وکالتی داشته و مبلغ 100 میلیون تومان را در حساب خود واریز نمایند تا امکان ثبت نام برای آنها فراهم شود.

 موجودی لازم برای انجام ثبت نام در لیست نوبت‌دهی کلیه خودروهای داخلی طرح فروش سامانه یکپارچه خودرو "صد میلیون تومان" است و این وجه اعتبار صرفاً لازم است تا زمان اعلام نتایج نوبت‌دهی در حساب شخصی وکالتی مشتریان مسدود می‌شود.

شرکت مدیران خودرو در مرحله دوم طرح یکپارچه عرضه خودرو 6 محصول از جمله ام‌وی‌ام ایکس 55 پرو را عرضه می‌کند. افرادی که متقاضی خرید این خودرو هستند، باید تا پایان روز جمعه 29 اردیبهشت ماه، حساب وکالتی خود را در یکی از 26 بانک معرفی شده افتتاح کنند.

حساب وکالتی باید به نفع سازمان حمایت و به مبلغ 100 میلیون تومان باشد. این مبلغ تا زمان اعلام نتایج در حساب متقاضی مسدود می‌شود. ثبت‌نام اولیه خودروها از روز 3 خرداد شروع می‌شود. متقاضیان تا روز 10 خرداد مهلت دارند تا در سامانه ثبت‌نام کرده و خودرو ام‌وی‌ام ایکس 55 پرو را انتخاب کنند.

مدیران خودرو 5 محصول دیگر شامل آریزو 6 و 8 پرو، ایکس 22 پرو ساده و اتوماتیک و آریزو 5 توربو را در این طرح عرضه می‌کند. به جز مدیران خودرو سه شرکت فردا موتورز، کرمان موتور و سایپا نیز محصولات خود را در این طرح عرضه خواهند کرد. در حالی که بیشترین میزان ثبت‌نام در مرحله اول این طرح متعلق به ایران خودرو بود، این شرکت در مرحله دوم عرضه یکپارچه شرکت نکرده است.

شرایط طرح فروش کرمان موتور اردیبهشت 1402 برای خودروی T8 اعلام شد.

گروه خودروسازی کرمان موتور در نظر دارد مرحله جدید فروش جک T8 را از هفته آینده آغاز نماید.

این بخشنامه از روز شنبه 30 اردیبهشت ماه 1402 فعال خواهد شد.

طرح فروش کرمان موتور اردیبهشت 1402؛

نام محصول قیمت زمان تحویل

KMC T8 1.650.000.000 120 روزه

 با اعلام قیمت خودروهای مونتاژی توسط شورای رقابت ثبت نام جدید خودرو ها در سایت یکپارچه خودرو با کاهش قیمت قابل توجه و اختلاف مناسب قیمتی با بازار انجام می شود .

در طرح فروش اقساطی خودروهای چینی 1402 تا انتهای دوره پرداخت اقساط و در روش فروش نقدی خودرو به مدت یکسال در رهن شرکت مدیران خودرو خواهد بود. در ادامه لیست خودروهای چینی عرضه شده در دومین فروش سامانه یکپارچه و اختلاف قیمت آنها با بازار آزاد را می‌بینید.

قیمت خودروهای مدیران خودرو (اختلاف بازار و کارخانه)

نام خودرو قیمت کارخانه قیمت بازار اختلاف قیمت

آریزو۶ پرو ۱میلیارد و ۲۴۳میلیون تومان ۱میلیارد و ۷۴۲میلیون تومان ۴۹۹ میلیون تومان

فونیکس تیگو۸ پرومکس ۲میلیارد و ۶۳۰میلیون تومان ۳میلیارد و ۳۲۰میلیون تومان ۶۹۰ میلیون تومان

X۵۵ پرو ۹۸۳میلیون تومان ۱میلیارد و ۴۶۳میلیون تومان ۴۸۰ میلیون تومان

X۲۲ پرو اتوماتیک ۶۴۶میلیون تومان ۱میلیارد و ۱۰۴میلیون تومان ۴۵۸ میلیون تومان

X۲۲ پرو دنده‌ای ۶۱۵میلیون تومان ۹۰۰میلیون تومان ۲۸۵ میلیون تومان

آریزو۵ توربو ۱میلیارد و ۵۵میلیون تومان ۱میلیارد و ۳۱۲میلیون تومان ۲۵۷ میلیون تومان

شرایط اقساطی فروش محصولات ایران خودرو در سامانه یکپارچه خودرو

هر کد ملی تنها مجاز به ثبت نام خودروی اعمال شده در سامانه یکپارچه فروش اینترنتی، بصورت (نقدی یا اقساطی ) به انتخاب خود (از محل این طرح بوده و پس از ثبت نام هیچگونه تغییر در شرایط انتخابی امکان پذیر نخواهد بود.

در روش فروش اقساطی، مدت اقساط و نرخ سود تسهیلات مطابق آخرین اطلاعیه‌های بانک مرکزی است.

با توجه به امکان فروش اعتباری خودروها در این طرح، مالک ارائه تسهیلات به مشتریان صرفاً بعد از تایید اعتبارسنجی و دریافت مدارک معتبر متقاضی و ضامن توسط بانک ها و موسسات ارائه دهنده تسهیلات است. لذا متقاضیان باید دقت کامل در خصوص انطباق و توانایی تکمیل شرایط خرید اقساطی از بانک ها و موسسات ارائه دهنده تسهیلات را داشته باشند. درصورت عدم تائید ارائه تسهیلات به مشتری از سوی موسسات مذکور، کلیه مسئولیت ها متوجه متقاضیان خواهد بود.

در روش فروش اقساطی خودرو تا انتهای دوره پرداخت اقساط و در روش فروش نقدی خودرو به مدت یکسال در رهن شرکت مدیران خودرو خواهد بود.

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی شرایط عمومی و اختصاصی (در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود و وجه مشتری حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز مسترد می شود و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه خودرو ساز نخواهد بود.

ثبت نام کدام خودرو سود بیشتری دارد؟

اگر قصد دارید در مرحله دوم فروش سامانه تخصیص خودرو خودروی چینی بخرید باید بدانید که انتخاب فونیکس تیگو۸ پرومکس با اختلاف ۶۹۰ میلیونی بیشترین سود را دارد. پس از آن به ترتیب آریزو۶ پرو، X۵۵ پرو، X۲۲ پرو اتوماتیک و X۲۲ پرو دنده‌ای و آریزو۵ توربو​ بیشترین اختلاف قیمت را بازار آزاد دارند.

لینک ثبت نام خرید اقساطی خودروهای  مدیران خودرو

متقاضیان ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو ۱۴۰۲ تا ۲۹ اردیبهشت ماه باید حساب خود را وکالتی کنند که پیش شرط آن بلوکه شدن ۱۰۰ میلیون تومان است که پس از مشخص شدن نتایج آزاد خواهد شد. پس از آن از ۳ الی ۱۰خردادماه فرصت خواهند داشت تا با ورود به سایت سامانه تخصیص خودرو به نشانی https://www.esalecar.ir با انتخاب ۵ خودرو برای ثبت نام اولیه اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه