تست هوش | معما | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

فقط آی کیو بالاها میتونن این سوال و جواب بدن | تست هوش

اگه ادعات میشه خیلی زرنگی تو 10 ثانیه جواب و پیدا کن!

فقط آی کیو بالاها میتونن این سوال و جواب بدن | تست هوش
کدخبر : 16547
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

حل بازی فکری و پازل علاوه بر سرگرمی بودن، فواید بی شماری نیز دارد. حل پازل ها و بازی های فکری ارتباط بین سلول های مغز را تقویت می کند که به بهبود حافظه کمک می کند.

ورزش کردن مغز به اندازه هر عضله دیگری مهم است و متأسفانه این ماهیچه ای است که بیشتر از آن استفاده می کنیم اما کمتر از آن مراقبت می کنیم. در این بخش از سرگرمی می خواهیم مغز شما را ورزش داده و به چالش بکشیم. 

.

.

.

.

 

.

بازی های پازل مغز شما را برای دیدن رویکردهای مختلف برای مشکلات آموزش می دهند. و در آخر، پازل های بصری به تمرین عضلات چشم شما کمک می کنند.

.

.

.

.

 

پاسخ صحیح 12 است

با دنبال کردن ترتیب صحیح عملیات ریاضی می توان به جواب صحیح رسید. برای انجام این کار باید از تکنیک PEMDAS پیروی کرد که مخفف پرانتز، توان، ضرب، تقسیم، جمع، تفریق است.

با پیروی از تکنیک PEMDAS، با حل آنچه در پرانتز است، شروع می کنیم که (4 ÷ 8) است. این به ما نتیجه می دهد 2. سپس پاسخ به دست آمده از پرانتز (2) را با پاسخ قسمت دوم مسئله که 24 ÷ 4 = 6 است ضرب می کنیم. در نهایت ضرب 6 و 2 برابر با 12 می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • محمودهارونی
    0

    باسلام بنزین واقعان نرخ پائین دارمولی مردوم نگران چندبرابر شدن قیمت اجناس به خصوص خوراکی تشکر

روی خط رسانه