اخبار اقتصادی| ایران خودرو| فروش فوق‌العاده ایران خودرو

نتایج قرعه‌کشی فروش محصولات ایران خودرو اعلام شد.

کدخبر : 1638
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

ایران خودرو (با نام تجاری ایکو، IKCO) شرکت خودروسازی ایرانی است که دفتر مرکزی آن در تهران قرار دارد. ایران خودرو نخست «ایران ناسیونال» نام داشت و نخستین گروه تولیدات آن، گونه‌ای اتوبوس بود. ایران خودرو تاکنون در کشورهای ونزوئلا، سنگال، بلاروس، عراق، سوریه و جمهوری آذربایجان کارخانه‌هایی برای تولید خودرو احداث کرده‌ است. ایران‌خودرو به تازگی قیمت محصولات خود را افزایش داده است. ایران خودرو فروش فوق العاده خود را آغاز کرده است.

آخرین اخبار مربوط به ایران خودرو را در سایت پیشنهاد ویژه بخوانید.

ایران خودرو

فروش فوق العاده ایران خودرو

شرکت ایران خودرو در راستای پاسخ به نیاز بازار خودرو طرح فروش مشارکت در تولید برخی از محصولات خود را اجرا کرد و امروز مراسم قرعه کشی این مرحله از ثبت نام با حضور نهادهای نظارتی برگزار شد. هم اکنون برندگان این مرحله از ثبت نام اعلام شده و می‌توانند اقدام به واریز وجه کنند.

لیست نتایج دنا پلاس توربوشارژ

لیست نتایج رانا پلاس

لیست نتایج سورن پلاس

لیست نتایج تارا دستی

لیست نتایج دنا پلاس توربو شارژ دستی

لیست نتایج 207 دستی سقف شیشه ای

ایران خودرو شرایط فروش محصولات خود را در قالب طرح مشارکت در تولید اعلام کرد. در طرح جدید ایران‌خودرو خودروهایی عرضه شده‌اند به صورت میانگین حدود ۱۰۰ میلیون تومان ارزان‌تر از بازار هستند. ثبت‌نام در طرح مشارکت در تولید محصولات عرضه شده (با روش قرعه کشی) از امروز روز پنجشنبه آغاز شده و تا شنبه ۲۹ آبان ماه ادامه داشت.

مطابق با بخشنامه شماره ۴۲۴۹ دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام است؛ لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود. پس از برگزاری قرعه کشی و اعلام اسامی، فرد منتخب مبلغ پیش پرداخت علی الحساب خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو مطابق جدول شماره یک واریز می کند.

 الباقی وجه خودرو در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه‌های قانونی تعیین و دریافت می شود.

فروش فوق‌العاده ایران خودرو

آیا این خبر مفید بود؟

پرسش و پاسخ

  • آیا ایران خودرو شرایط پیش فروش محصولات خود را برای دومین بار طی سال جاری اعلام کرده است؟ بله.
    آیا ایران خودرو پیش فروش محصولات دارد؟ بله.
ارسال نظر:

  • سین ب از تهران
    0

    سلام سوال آیا کسی کرماشان بنام است می‌تواند خورو جدید ثبت نام کن یانه لطفا جواب سریع بدهید متشکرم

روی خط رسانه