فوری/عیدی ویژه رئیسی برای این گروه | شگفتانه رئیس جمهور برای این افراد

وزیر ورزش و جوانان بیمه جدید ورزشکاران را هدیه عیدانه رئیس جمهور به ورزشکاران دانست و توضیح داد: این بیمه شامل پیشکسوتان و بازنشستگان، ورزشکاران تیم ملی و دست‌اندرکاران حوزه ورزش است که می‌توانند از مزایای قابل توجه آن برخوردار شوند.

فوری/عیدی ویژه رئیسی برای این گروه | شگفتانه رئیس جمهور برای این افراد
کدخبر : 16062
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

«سیدحمید سجادی» روز یکشنبه با حضور در مرکز ارتباطات مردمی ریاست‌ جمهوری پاسخگوی پرسش‌ها، خواسته‌ها و دغدغه‌های مردم در تماس‌های تلفنی شد.

در این نشست وزیر ورزش به موضوعات و درخواست‌هایی در حوزه ورزش‌های همگانی، احداث سالن‌های ورزشی در برخی شهرها و ساماندهی اعتبارات ورزش‌ در استان پاسخ داد.

سجادی در پاسخ به درخواست یکی از شهروندان درباره ایجاد انگیزه و بهبود شرایط ورزشکاران توضیح داد: هدیه نوروزی رئیس جمهور بیمه جدید ورزشکاران است.

وی افزود: این بیمه شامل پیشکسوتان و بازنشستگان، ورزشکاران تیم ملی، دست‌اندرکاران حوزه ورزش می‌توانند از این بیمه استفاده کنند.

سجادی گفت: بیمه جدید هم عمر و هم حوادث را شامل می‌شود و اگر ورزشکاری حداقل اگر ۱۰ سال پرداخت بیمه داشته باشد، می‌تواند از حقوق و مزایای آن برخوردار شود. این بیمه را صندوق حمایت از قهرمانان آن طراحی کرده و عیدانه دولت و رئیس‌جمهور به ورزشکاران است.

وزیر ورزش در پاسخ به درخواست یکی از هواداران تیم فوتبال استقلال برای حفظ این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: براساس قانون شرکتی که در حال واگذاری است دیگر نمی‌تواند کمک دولت را داشته باشد اما راه‌های دیگری را بررسی کردیم و امیدواریم جواب دهد.

وی با بیان اینکه دولت و وزارت ورزش، دلسوز علاقمندان باشگاه‌های فوتبال است، تاکید کرد: تمام تلاش خود را می‌کنیم که استقلال را در لیگ قهرمانان آسیا نگه داریم.

سجادی افزود: برای همه تیم‌ها همه تلاش خود را انجام می‌دهیم و در حوزه استقلال هم به پشتوانه دولت اقدامات خوبی انجام شده است.

وزیر ورزش این نکته را هم گفت که فرصت رایزنی تا ۲۱ اردیبهشت وجود دارد اما تا سی‌ام فروردین باید طلب استراماچونی را پرداخت کنیم؛ بعد موضوع پادوانی و باشگاه الاهلی و کارهای اداری را انجام دهیم تا مجوز حرفه‌ای دو باشگاه صادر شود و هر دو باشگاه (استقلال و پرسپولیس) را در آسیا نگه داریم.

به گزارش ایرنا، در راستای رویکرد مردمی دولت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی مبنی بر ارتباط بی‌واسطه مسئولان با مردم و ابلاغ معاون اول رئیس‌جمهور، وزرا، معاونان و اعضای کابینه موظف شدند در روزهای مشخصی از هفته پاسخگوی تماس‌های تلفنی مردم باشند. رئیس‌جمهور هم در همین راستا، ۳۰ بهمن ماه سال گذشته در مرکز ارتباطات مردمی حاضر و شخصا پاسخگویی تعدادی از تماس‌های مردم بود. این روال از سال گذشته آغاز شده و مرکز ارتباطات مردمی ریاست‌جمهوری تاکنون میزبان نشست پاسخگویی 23 نفر از اعضای کابینه بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه