تست هوش | معما | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

فقط باهوش ها تو 5 ثانیه خواستگارو پیدا می کنند | تست هوش

کدومیکی از این 3 تا مرد قصد داره تا از خانم خواستگاری کنه!؟

فقط باهوش ها تو 5 ثانیه خواستگارو پیدا می کنند | تست هوش
کدخبر : 16027
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.

این معمای تصویری توانسته است که به خوبی مخاطبان خود را به دردسر بیندازد. آیا فکر می کنید می توانید بفهمید که این خانم جوان باید با چه کسی ازدواج می کند؟ شما برای رمزگشایی این آزمون تنها 5 ثانیه فرصت دارید. باید تلاش کنید تمام نشانه های موجود در تصویر را مورد بررسی قرار دهید. فقط از این طریق خواهید توانست که معمای شناسایی خواستگار زن را رمزگشایی کنید. با مجله خبری چشمک و  معمای شناسایی خواستگار زن همراه شوید.

هدف از این معمای تصویری این است که مشخص شود کدام یک از این مردان شوهر ایده آل این زن خواهد بود. اول از همه، باید بدانید که از 100٪ افرادی که آن را امتحان کرده اند، تنها 17٪ موفق به یافتن پاسخ صحیح در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای  شده اند. تایمر را تنظیم کنید و حواس خود را تیز کنید. زیرا موفقیت شما با این معمای تصویری تنها با تمرکز کردن شما امکان پذیر است.

 

شما در تصویر معمای شناسایی خواستگار زن یک زن و سه مرد را مشاهده می کنید. یکی از این سه مرد تصمیم دارد تا از این زن خواستگاری کند. به نظر شما کدامیک از این سه مرد تصمیم دارد تا از زن خواستگاری کند. با دقت تصویر معمای شناسایی خواستگار زن را مورد بررسی قرار دهید. یادتان باشد برای انجام این آزمون تنها 5 ثانیه فرصت دارید.

 

.

.

.

..

.

.

.

 

پاسخ معمای شناسایی خواستگار زن

اگر تا اینجا پیش رفتید، به احتمال زیاد نتوانستید راه حلی پیدا کنید یا سعی می کنید بررسی کنید که پاسخ شما آیا درست بوده است یا خیر!؟ با این حال، اگر موفق نشدید، ما پاسخ را برای شما ارائه می کنیم. اما قبل از آن بهتر است بیشتر تلاش کنید.

.

.

.

.

 

 

 

پاسخ معمای شناسایی خواستگار زن:اگر دقت کنید، فقط یکی از این مردان یک جعبه کوچک حاوی انگشتر نامزدی در دست دارد، بنابراین او تنها کسی خواهد بود که در واقع از زن خواستگاری می کند. او شوهر آینده این زن خواهد بود. شما چه فکر می کنید!؟

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • Alireza
    0

    به نظر من که وقتی مرد می یاد خواستگاری اول با گل میاد بد انگشتر رو در میاره من میگم گزینه AA👉😀😀😀😅

روی خط رسانه