تست هوش | تست شخصیت شناسی

فقط بچه زرنگ ها تو 10 ثانیه جواب و پیدا میکنن | تست هوش

با یافتن پاسخ این معمای ریاضی در 10 ثانیه ثابت کنید که نابغه هستید!

فقط بچه زرنگ ها تو 10 ثانیه جواب و پیدا میکنن | تست هوش
کدخبر : 15213
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.

چالش امروز یک معمای ریاضی است که باید در کمتر از 10 ثانیه حل شود. این یک پازل تصویری و منطقی است که برای آزمایش درک و مهارت های استدلال شما طراحی شده است. بسیاری از افراد سعی کرده اند این چالش را حل کنند تا شایستگی و منطق خود را کشف کنند.

برای عبور از این چالش، باید از مهارت های تفکر منطقی خود استفاده کنید. آزمون امروز به شکل معادله میوه و عدد است. پس باید ارزش هر میوه را پیدا کنید تا راه حلی پیدا کنید. با مجله خبری چشمک و تست هوش با معادله میوه همراه شوید.

 

معادله اول به شما می گوید که مجموع 3 سیب برابر با 30 است. در معادله دوم می بینید که سیبی که به 2 عدد موز اضافه شود برابر با 18 است.بنابراین شما باید معادله چهارم را حل کنید: نارگیل چقدر به یک موز و یک سیب اضافه می شود؟ مراقب باشید، شما باید در کمتر از 10 ثانیه پاسخ مناسب را پیدا کنید. جواب چالش معادله ریاضی را در کمتر از 10 ثانیه حل کنید

 

 

 

 

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست هوش با معادله میوه

زمان شما به پایان رسیده است. معادله ها را بررسی می کنیم:

معادله اول: اگر مجموع 3 سیب برابر 30 باشد، به این معنی است که مقدار یک سیب برابر با 10 است.

معادله دوم: حاصل جمع یک سیب و دو موز برابر با 18 است. با حذف مقدار سیب عدد 8 به دست می آید. چون دو عدد موز وجود دارد، باید این عدد را بر دو تقسیم کنیم. بنابراین ارزش یک موز 4 است.

معادله سوم: تفریق یک موز با نارگیل را نشان می دهد که برابر با 2 است. با جایگزین کردن موز با مقدار آن 2 می شود. بنابراین نارگیل ها دارای ارزش 2 هستند.

.

.

.

.

.

 

پاسخ تست هوش با معادله میوه: با توجه به آنچه به دست آمد، جواب صحیح عدد 16 است. با جایگزینی میوه ها با مقادیر مربوطه خود، نتیجه 16 است. به عبارت دیگر، 2 + 10 + 4 = 16.

با این حال، اگر متوجه شده باشید، آخرین معادله فقط یک نارگیل دارد. بنابراین باید ارزش نارگیل را بر دو تقسیم کنید. همچنین باید 1 امتیاز از موز بگیرید، زیرا معادله به جای 4، فقط سه موز را نشان می دهد. با جایگزین کردن میوه ها با این مقادیر جدید، نتیجه متفاوتی به دست می آید: 1 + 10 + 3 = 14.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • رونیکا
  0

  سلام جواب ۱۴

 • ناشناس
  0

  ۱۶

 • رضا
  0

  جواب ۱۶

 • ناشناس
  0

  سلام جواب ۱۴
  است

 • ناشناس
  0

  آخری ۵

روی خط رسانه