کالابرگ الکترونیک | کوپن الکترونیک | کالا کارت

فوری/ شارژ کارت سرپرستان خانوار | اعتبار ماه اسفند کالابرگ الکترونیک شارژ شد

مدیر بخش تولید محتوای طرح کالابرگ الکترونیک از شارژ اعتبار اسفندماه طرح کالابرگ در هرمزگان خبرداد و گفت: تاکنون در هرمزگان یکهزار و ۳۰۰ فروشگاه به این طرح پیوسته‌اند. .

فوری/ شارژ کارت سرپرستان خانوار | اعتبار ماه اسفند کالابرگ الکترونیک شارژ شد
کدخبر : 14287
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

طرح کالابرگ الکترونیک تفاوت‌هایی با کوپن دهه شصت دارد و بیشتر شبیه به پرداخت کمک هزینه نقدی برای خرید کالاهای اساسی است.بحث کوپن یا کالابرگ الکترونیک از تابستان سال ۱۳۹۷ و با افزایش چشمگیر قیمت کالاهای اساسی مطرح شد.بر این اساس قرار اسـت همان کارت ‌بانکی کـه افراد با آن یارانه می گیرند بـه کالابرگ الکترونیک تبدیل شود تا مردم با استفاده از آن از فروشگاه‌ها سهمیه کالا‌های اساسی ‌خودرا دریافت کنند‎ ‎.بر اساس گمانه زنی ها کالابرگ الکترونیک هر چند ماه یکبار شارژ می شود.در ادامه به آخرین اخبار از کالابرگ الکترونیک می پردازیم.

محسن نیک نفس مدیر بخش تولید محتوای طرح کالابرگ در بندرعباس اظهار داشت: با گذشت حدود ۱۵ روز از اجرای اصلی طرح کالابرگ الکترونیک بر بستر شبکه ملی اعتبار در استان هرمزگان تاکنون بالغ بر ۱۳۰۰ فروشگاه در این طرح مشارکت کرده‌اند که این رقم تا آخر هفته با نهایی شدن ثبت نام سایر فروشگاه‌ها به ۱۵۰۰ می‌رسد.

وی افزود: با توجه به مدت زمان اندک از زمان آغاز طرح، استقبال مردمی از این طرح مناسب بوده و سرعت توسعه کار بالا است، در حال حاضر دو شهرستان میناب و بندرعباس در کنار شهرستان بندرلنگه بیشترین استقبال را از این طرح داشته‌اند. 

مدیر بخش تولید محتوای طرح کالابرگ گفت: پیامکی برای مردم استفاده کننده از این طرح ارسال و میزان اعتبار باقی مانده آنها اعلام شد، این اعتبار باقی مانده تا ۲۱ بهمن به صورت نقدی در حساب سرپرستان خانوار خواهد نشست.

وی تصریح کرد: همچنین اعتبار ماه اسفند طرح کالابرگ در استان هرمزگان شارژ شد و مردم می‌توانند برای خرید اقلام ۱۰گانه مورد نیاز خود اقدام کنند. 

نیک نفس ادامه داد: پروژه کالابرگ در حال حاضر علاوه بر هرمزگان در استان‌های گیلان، قزوین و مرکزی نیز اجرایی شده و مردم این استان ها هم می‌توانند از مزایای این طرح ملی بهره ببرند. 

وی با بیان اینکه در این طرح هیچ تراکنش خطایی رخ نداد و سامانه بدون وجود مشکل در حال ارائه خدمت است گفت: در استان هرمزگان علاوه بر شهرهای بزرگ نظیر بندرعباس و میش، در روستاهای بشاگرد هم از این طرح استقبال شد و میزان رضایتمندی از طرح ۹۴ درصد بوده است

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه