روانشناسی | تست شخصیت | شخصیت شناسی | تست روان شناسی

ببین کدوم انگشت دستت بلندتره تا سرنوشت تو بهت بگم | روانشناسی

ببین کدوم انگشت دستت بلندتره تا خصوصیات اخلاثیتو بهت بگم.

ببین کدوم انگشت دستت بلندتره تا سرنوشت تو بهت بگم | روانشناسی
کدخبر : 14091
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

A - انگشت حلقه بلند:

اگر انگشت حلقه شما بلند است، جذاب و باهوش دیده می شوید، حتی برخی ممکن است بگویند که مقاومت در برابر شما غیر ممکن است و گفته می شود که شما سریع می توانید از کلمات خود برای خارج شدن از مشکل استفاده کنید.

این ممکن است منجر به کمی پرخاشگری شما شود و در نهایت هدف شما عمل کردن به عنوان یک حلال مشکل است، اگر انگشت حلقه بلندی داشته باشید، به احتمال زیاد فردی دلسوز هستید و می توانید به سمت شغل هایی بروید که بتوانید از آن استفاده کنید و همچنین ممکن است در اداره یک شرکت یا کار کردن به عنوان مهندس بی نظیر باشید.

B- انگشت سبابه بلند:

اگر انگشت سبابه بلند دارید، تمایل دارید که اعتماد به نفس بالایی داشته باشید و شما دوست ندارید با هر گونه زحمتی مقابله کنید و ترجیح می دهید زود اهداف خود را به دست آورید .

این اندازه انگشت نشان می دهد که وقتی سردسته یک وارد بازی می شوید، دوست ندارید که حرف و کار شما قطع شود. و خیلی جدی عمل خواهید کرد. 

شما مودب هستید و افراد تمایل دارند برای پاسخ به برخی از مشکلات خود به سراغ شما بیاییند، در نمناک اشاره شده است که شهرت خوبی دارید از این بابت که همیشه بهترین راه حل را دارید و اگر درون گرا هستید هنوز هم ممکن است سعی کنید با اطمینان به اهداف خود برسید.

C - انگشت یکسان حلقه و سبابه:

اگر این برای شما صادق است، احتمالاً اولین کسی هستید که سعی در حل و فصل یک مناقشه دارید، شما از درگیری دوری می کنید و هر کاری برای حفظ صلح انجام می دهید، شما وفادار هستید و به این معنی است که مردم همیشه شما را در رازهای عمیق خود شریک می دانند. 

البته، همیشه طرف دیگری برای سکه وجود دارد. به شما گفته می شود که خلق و خوی تندی دارید، به خصوص اگر کسی از وفاداری شما سوء استفاده کند، متعادل هستید و برای تمام دلسوزی ها نیز یک سطح برابر از عصبانیت خواهید داشت.

و همچنین برای آرامش به سازماندهی کار خود ادامه می دهید، به این معنی است که شما در موقعیتی که می خواهید جنبه آرام خود را به نمایش بگذارید عالی عمل خواهید کرد و تمایل شما به کمک به مردم می تواند شما را برای کار به عنوان مشاور، مددکار اجتماعی و یا متخصص پزشکی هدایت کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه