الهام چرخنده | حواشی بازیگران

جشن یلدا الهام چرخنده

سکانسی از فیلم شب یلدا با بازی الهام چرخنده را می بینید.

 جشن یلدا الهام چرخنده
کدخبر : 12940
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

الهام چرخنده بازیگر ایرانی است که  چندسال پیش به کلی مسیر زندگی و کاری اش را تغییر داد و محجبه شد.  الهام چرخنده پیش تر به عنوان ترانه‌سرا و خواننده نیز سابقه کاری داشته است و اینکه چگونه 180 درجه تغییر کرد هنوز هم برای بسیاری قابل درک نیست.الهام چرخنده در سال های اخیر  حواشی بسیار زیادی داشته است. الهام چرخنده در ویژه برنامه شهر یاکریم در شبکه استانی صدا و سیمای قم ضمن اهدای انگشتر ، تسبیح و ساعت خود برای حراج به نفع خیریه ، پوشش چادر را برای همیشه انتخاب کرد.در ادامه آخرین حواشی زندگی الهام چرخنده را می خوانید.

الهام چرخنده بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و مستندساز ایرانی است که در 4 تیر 1357 در کاشان و در یک خانواده سنتی با اصالت بختیاری از طایفه هفت لنگ متولد شد.

خانم چرخنده از ازدواج اول خود که تاریخ آن اعلام نشده صاحب یک فرزند پسر بنام شایان است که این ازدواج به طلاق و جدایی ختم شد.

الهام چرخنده برای بار دوم در سال 1375 وقتی 18 ساله بود با فرشید نوابی بازیگر 19 ساله ازدواج کرد که ثمره این زندگی هم یک فرزند بنام ارسطو می باشد.

با وجود اینکه سال 1392 در سریال پروانه با همسرش فرشید نوابی همبازی بود اما چند هفته بعد و نزدیک عید نوروز همان سال خبر طلاق این دو منتشر شد.

در شهریور ماه 1396 الهام چرخنده خبر ازدواج سوم خود را رسانه ای کرد.

بعد از گذشت سه سال مشخص شد ایشان با یک روحانی بنام سید محمد درویشی ازدواج کرده و از آن زمان بخاطر شغل همسرش ساکن کربلای عراق می باشند.

الهام چرخنده

الهام چرخنده در مهدیه تهران، قاری قرآن بود و به مدت چند سال رشته والیبال را در عرصه ملی ادامه داده است. او سالها در بسیج مساجد نقاشی را تدریس می کرد.

الهام چرخنده در نوروز سال 1393 با انتشار یک ویدیو و در پوشش چادر به رهبر انقلاب فرا رسیدن عید را تبریک گفت و تغییر حجاب خود را علنی کرد. همین اقدام او باعث حمایت و مخالفت های بسیاری شد. بسیاری از طرفداران، او را سمبل تبلیغات چادر دانسته و از او حمایت کردند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه