فروش فوری سایپا | قرعه کشی خودرو | ثبت نام خودرو

فروش فوری سایپا با محصولات جدید از فردا | فروش فوری سایپا نصف قیمت بازار

در طرح پیش فروش یکساله گروه خودروسازی سایپا شاهین G با موعد تحویل تیر الی مهر ۱۴۰۲، ساینا S اتوماتیک و ساینا S دوگانه سوز با موعد تحویل اردیبهشت الی مهر ۱۴۰۲ و سایپا ۱۵۱ با موعد تحویل تیر الی آبان ۱۴۰۲ عرضه می‌شوند.​

فروش فوری سایپا با محصولات جدید از فردا | فروش فوری سایپا نصف قیمت بازار
کدخبر : 12537
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فروش فوری سایپا طرحی است که در آن، خودرو های تولید ملی به فروش می رسند. فروش فوری سایپا سبب بالا رفتن توان خرید خودرو از سوی افراد جامعه می شود. طرح فروش فوری سایپا  نیازمند مدارک تکمیل کننده جهت ثبت نام در سایت است. همیشه برای ثبت نام فروش فوری سایپا، زمان محدود و مشخصی در نظر گرفته می شود. افراد برای ثبت نام در طرح فروش فوری سایپا، باید واجد شرایط مورد نظر باشند.

پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا، از روز پنجشنبه ۱۷ آذر ماه آغاز می‌شود.

 

 شرکت سایپا اعلام کرد از روز پنجشنبه ۱۷ آذر ماه ساعت ۱۰ صبح و به مدت ۳ روز پیش فروش محصولات خود را آغاز می‌کند.

در طرح پیش فروش یکساله گروه خودروسازی سایپا شاهین G با موعد تحویل تیر الی مهر ۱۴۰۲، ساینا S اتوماتیک و ساینا S دوگانه سوز با موعد تحویل اردیبهشت الی مهر ۱۴۰۲ و سایپا ۱۵۱ با موعد تحویل تیر الی آبان ۱۴۰۲ عرضه می‌شوند.

در روش پیش فروش یکساله، قیمت غیرقطعی است. همچنین قیمت نهایی خودرو‌ها در زمان ارسال دعوتنامه به قیمت روز شرکت بوده و بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان محاسبه و اخد خواهد شد.

در این طرح پیش فروش یکساله محصولات سایپا، برای اولین بار عرضه رسمی ساینا S اتوماتیک و ساینا S دوگانه سوز اعلام شده است.

فروش فوری سایپا

طرح جدید فروش فوق العاده دو محصول کوییک آر و کوییک معمولی ویژه آذرماه 1401 از امروز  آغاز خواهد شد.

این بخشنامه از ساعت 11 صبح روز شنبه مورخ 1401/09/12 فعال خواهد شد.

زمان تحویل این محصولات 90 روزه می باشد.

شرایط طرح فروش فوری سایپا آذر 1401؛

نام محصول قیمت (تومان) رنگ

کوییک R 178.188.000 سفیدقرمز - مشکی قرمز - سفید مشکی - نقره ای مشکی - کرم مشکی

کوییک 168.242.000

می‌دانیم که چرخ واردات خودرو به کشور به حرکت درآمده و به زودی اولین محموله خودروهای وارداتی راهی بازار داخلی خواهند شد. تا به امروز حضور برخی برندها و خودروها قطعی شده و برخی شرکت‌ها نیز در حال رایزنی برای عرضه محصولات خود هستند. سایپا که یکی از واردکنندگان قطعی خواهد بود با برند جاافتاده و چینی چانگان وارد میدان می‌شود.

به نظر می‌رسد مذاکرات مدیران گروه صنعتی سایپا با مدیران کمپانی چانگان به نتایج خوبی منجر شده است. به گفته یکی از اعضای هیئت مدیره گروه خودروسازی سایپا، با توجه به پیشرفت مذاکرات، چانگان یکی از خودروهای خارجی قطعی برای واردات خواهد بود. همان‌طور که می‌دانیم نام سایپا در لیست واردکنندگان مجاز آمده و بهمن حسین‌زاده خاطرنشان کرده که گفتگوها برای واردات چند مدل خودرو توسط شرکت‌های سایپا، پارس خودرو و سایپا سیتروئن انجام شده است.

حسین‌زاده افزود: رایزنی‌هایی با شرکای تجاری فرانسوی و چینی در حال انجام است و با توجه به نتایج به دست آمده، به احتمال زیاد با چانگان که سابقه همکاری خوبی با سایپا دارد وارد مبادله خواهیم شد.

وی در خصوص بدقولی‌های شرکای فرانسوی نیز گفت:در جریان تحریم‌ها برخی شرکای خارجی مثل رنو با تعلیق فعالیت و توقف خطوط تولید محصولات ضربه سنگینی به خودروسازان داخلی وارد کردند. با این حال این بدعهدی‌ها و محدودیت‌ها موجب شد تا با اعتماد به توانمندی‌های داخلی و همکاری و اتحاد خودروسازان بزرگ شاهد اقدامات خوبی در طراحی پلتفرم‌های جدید و رونمایی از محصولات جدید در صنعت خودرو کشور باشیم.

به گفته عضو هیأت مدیره گروه خودروسازی سایپا، برگزاری نمایشگاه قطعات خودرو و استقبال بی‌نظیر قطعه سازان داخلی از آن نشان می‌دهد که صنعت خودروسازی در مسیر درستی قرار دارد و این یعنی رونق خودروسازی در طولانی‌مدت! یکی از مشکلات امروزه بازار خودرو، وجود و فراوانی قطعات تقلبی یا اصطلاحا زیرپله‌ای است که تعداد آنها روز به روز در حال افزایش است.

حسین‌زاده برگزاری چنین نمایشگاهی را مغتنم شمرده و معتقد است این رویداد فرصتی برای قطعه‌سازان معتبر فراهم می‌آورد تا قطعات با کیفیت خود را به نمایش در آورند.

وی افزود:افزایش عرضه قطعات زیر پله‌ای و قاچاق و بازی کردن با جان مردم در این روزها به معضلی برای کشور و صنعت خودرو تبدیل شده است؛ بحرانی که موجب اجرای طرح گسترده اصالت و نصب شناسه کالا روی بخش زیادی از قطعه از سوی وزارت صمت شده است تا به این ترتیب با تولیدکنندگان و فروشندگان قطعات فاقد استاندارد، تقلبی و زیر پله‌ای برخورد شود.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه