فرمانداری شوشتر از افزایش تعداد کشته‌شدگان حادثه تصادف تریلی و مینی‌بوس در این شهرستان خبر داد و ۲ روز عزای عمومی در شوشتر اعلام کرد.

کدخبر : 10407
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

​ روابط عمومی فرمانداری شوشتر اعلام کرد: «در پی حادثه تصادف در جاده کمربندی شوشتر - دزفول واقع در جنب شهرک علم الهدی که منجر به فوت تعدادی از همشهریان شهر شهید شرافت شد، با نظر فرماندار، امامان جمعه شوشتر و شرافت، اعضای شورای تامین و مسئولان شهر شرافت، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۹ و ۱۰ شهریور) در شهرستان شوشتر عزای عمومی اعلام می‌گردد.»

این فرمانداری با عرض تسلیت و ابراز همدردی با عموم مردم به ویژه خانواده‌های به غم نشسته در این مصیبت، اعلام کرده است: «به همین مناسبت مجلس ترحیمی روز چهارشنبه ۹ شهریور از ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح در مسجد جامع شهر شهید شرافت برگزار خواهد شد.»

بر اساس این گزارش، تعداد کشته شدگان تصادف مینی‌بوس و کامیون که بامداد روز سه‌شنبه رخ داد به ۱۶ نفر رسیده است. در این حادثه که ساعت ۵:۵۷ دقیقه به اورژانس گزارش شد ماموران امدادی با حاضر شدن در صحنه مصدومان را به مراکز درمانی انتقال دادند.

از مجموع فوتی‌ها ۱۰ نفر زن و ۶ نفر مرد هستند که هویت یک نفر از آنها معلوم نیست. هم اکنون ۸ مصدوم این حادثه در بیمارستان بستری هستند. دلیل وقوع این حادثه از سوی پلیس راه در دست بررسی است.

گفته می‌شود سرنشینان مینی‌بوس از کارگران فصلی مزارع کشاورزی منطقه بودند که دچار حادثه شدند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه