پشه ها چگونه موجوداتی هستند ؟

پشه ها چگونه موجوداتی هستند ؟
کدخبر : 9711
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 

پشه ها حشرات کوچک هستند که بدن آن ها از دو بال تشکیل شده است . بدن پشه ها از سه قسمت تشکیل شده است که عبارتند از : سر، سینه و شکم . این حشرات کوچک از خون پستانداران، پرندگان، خزندگان و ... تغذیه می کنند .

پشه ها با استفاده از نیش تیزی که دارند عمل مکش خون را انجام می دهند و به راحتی تغذیه می کنند . تولید بسیار سریعی دارند و همچنین در طول 10 روز می توانند بالغ شوند .

 

بهترین روش دفع پشه ها

بسیاری از ما تا به حال روش های مختلفی را برای رهایی از پشه ها امتحان کرده ایم . پشه بند بسته ایم، از قرص ضد حشرات استفاده کرده ایم، حشره کش ها را امتحان کرده ایم و ... . اما هیچ یک از آن ها روش مطمئنی به حساب نیامده اند . با توجه به تحقیقات انجام گرفته باید بگوییم که سمپاشی پشه بهترین روش دفع پشه ها می باشد .

سمپاشی پشه

برای سمپاشی پشه از سموم آلی و بادوام به روش ابقایی استفاده می شود . در این نوع سمپاشی از موادی با کیفیت استفاده می شود که کل محیط را شامل می شود و به راحتی پشه ها ریشه کن می شوند، اما نسبت به شرایط و موقعیت مکانی تعداد دفعات سمپاشی پشه متفاوت است .

11

 

هزینه سمپاشی پشه

هزینه سمپاشی برای دفع پشه با توجه به فاکتورهایی مانند :

  • نوع پشه
  • نوع سم انتخاب شده
  • روشی که برای سمپاشی انتخاب می شود .
  • متراژ محل مورد نظر شما
  • و ...

مشخص می شود . برای تعیین دقیق هزینه سمپاشی پشه با کارشناسان نگارین تندیس تماس حاصل فرمایید .

معرفی سم پشه کش بیفن آی تی

سم پشه کش بیفن آی تی محصولی استاندارد و بسیار باکیفیت برای ریشه کنی انواع گونه های پشه است . این سم پشه کش، مایعی محلول در آب و آماده مصرف است که در بطری یک لیتری ارائه می شود . ترکیبات استفاده شده در تولید این سم، کاملا طبیعی هستند و یک سم پشه کش ارگانیک را به وجود آورده اند .

12

 

سخن پایانی

اگر شما عزیزان با مشکل وجود پشه در خانه، محل کار و یا هر جای دیگر مواجه هستند، با شرکت سمپاشی نگارین تندیس تماس حاصل فرمایید و از خدمات این مجموعه استفاده نمایید . این مجموعه تمامی سعی خود را می کند که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد . تمامی سمومی که توسط شرکت نگارین تندیس استفاده می شوند، سموم آلمانی و فرانسوی هستند .

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه