پیشنهاد ویژه برای پیش ثبت نام لاتاری | لایزرو: دانش مهاجرت

پیشنهاد ویژه برای پیش ثبت نام لاتاری | لایزرو: دانش مهاجرت
کدخبر : 15516
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 

لاتاری گرین کارت آمریکا یک روش یا برنامه مهاجرتی است که به واسطه آن هر ساله چند هزار نفر اقامت دائم و گرین کارت آمریکا دریافت می‌کنند، در صورتی که برنده لاتاری متاهل باشد می‌تواند خانواده خود و فرزندان زیر ۲۱ سال را به همراه خود به آمریکا ببرد.

برنده های لاتاری پس از اقامت در آمریکا به مانند یک شهروند آمریکایی از تمام حقوق مادی و معنوی بهره‌مند شده و می‌توانند در هر ایالت یا شهری که تمایل داشته باشند زندگی کنند; همچنین هر برنده لاتاری این امکان را دارد که در شغل دلخواه خود مشغول به کار شود البته ورود به هر شغلی نیازمند داشتن تجربه و تخصص در آن کار است، با توجه به اینکه کشور آمریکا از نظر روش کار و تجهیزات از کشورهای دنیا جلوتر است، بایستی تخصص خوبی در آن کار داشته باشید. تا انتهای مقاله با Layzero.ir پایگاه دانش کشور ها و مهاجرت همراه باشید.

ثبت نام لاتاری

لاتاری ارزان ترین و راحت ترین روش برای مهاجرت به آمریکا است، ثبت نام در لاتاری رایگان است ولی برای ثبت نام بایستی به سایت اصلی و رسمی لاتاری مراجعه کنید و خودتان اقدام به تکمیل فرم لاتاری کنید.

برای ثبت نام در لاتاری فقط لازم است شرایط لاتاری را داشته باشید، شرایط لاتاری عبارت است از:

  • کشور محل تولد متقاضی در لیست کشورهای مجاز لاتاری باشد

  • عکس مناسب لاتاری داشته باشید.

  • داشتن دیپلم یا دو سال سابقه کار قابل اثبات

شروع ثبت نام لاتاری

لاتاری در هر سال تنها یک بار انجام می‌شود، زمان شروع لاتاری از چند هفته قبل توسط KCC طی دستورالعملی اعلام می‌شود. در این دستورالعمل کشور های مجاز در ثبت نام لاتاری، ساعت شروع و پایان لاتاری، شرایط ثبت نام اعلام می‌شود.

برنامه لاتاری گرین کارت در زمان مقرر شروع شده و به پایان می‌رسد به همین خاطر هر ساله برخی از شرکت در آن جا می‌مانند. بر همین اساس ما پیشنهاد ویژه ای برای متقاضیان لاتاری آماده کرده ایم که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

پیشنهاد ویژه برای متقاضیانی لاتاری

ما به تمام کسانی که علاقمند اند در لاتاری ثبت نام کنند پیشنهاد ویژه ای داریم; بهترین پیشنهاد برای متقاضیان لاتاری استفاده از پیش ثبت نام در لاتاری لایزرو است، در صورت پیش ثبت نام در لاتاری به محض شروع لاتاری شما اولین نفراتی هستید که در لاتاری ثبت نام می‌شوید. در حالت پیش ثبت نام لاتاری، به هیچ وجه از لاتاری جا نمی‌مانید.

مزیت بعدی ثبت نام با هزینه پایین است، زیرا در زمان شروع لاتاری به دلیل ازدحام متقاضیان هزینه ثبت نام کمی افزایش پیدا می‌کند اما در پیش ثبت نام لاتاری علاوه بر اینکه هزینه بیشتری نمی‌پردازید بلکه تخفیف لاتاری شامل شما می‌شود.

اعلام نتایج و برنده شدن در لاتاری

نتایج لاتاری حدوداً ۶ ماه پس از اتمام ثبت نام لاتاری اعلام می‌شود، این زمان مصادف با اردیبهشت ماه سال بعدی لاتاری است. پس از اعلام نتایج لاتاری به هر برنده لاتاری کدی با عنوان کیس نامبر داده می‌شود که این کد همان شماره پرونده برنده لاتاری می‌باشد. دقت داشته باشید که کیس نامبر با کانفرمیشن نامبر متفاوت است، کانفرمیشن نامبر در زمان ثبت نام لاتاری به برنده داده می‌شود تا با استفاده از آن متقاضی بتواند نتیجه لاتاری خود را مشاهد کنید.

هزینه ثبت نام در لاتاری

هزینه ثبت نام در لاتاری

ثبت نام در لاتاری هزینه ای ندارد به شرطی که خودتان به سایت اصلی و رسمی لاتاری مراجعه کنید و اقدام به ثبت نام کنید اما اگر از طریق موسسه، شرکت یا سایت مثل لایزرو بخواهید در لاتاری ثبت نام کنید مشمول هزینه می‌شود. هزینه ای که شما پرداخت می‌کنید بابت خدماتی است که از سرویس دهنده دریافت می‌کنید.

در تاریخ نگارش این مقاله هزینه ثبت نام برای کیس اصلی ۱۵۰ هزار تومان، برای همسر (در صورت متاهل بودن) ۱۰۰ هزار تومان، هزینه ثبت نام برای هر فرزند مبلغ ۵۰ هزار تومان است.

شرایط زندگی برندگان لاتاری

یک برنده لاتاری پس از ورود به آمریکا هیچ تفاوتی با یک شهروند آمریکایی ندارد و می‌تواند در هر شهر یا ایالت زندگی کند. همچنین می‌تواند در هر شغلی که می‌خواهد مشغول به کار شود.

اگر بخواهیم شرایط زندگی برندگان لاتاری را در یک جمله خلاصه کنیم باید بگوییم شرایط زندگی هر فرد به خودش بستگی دارد، اگر شغل خوب برای خودتان پیدا کنید، مشغول آن شوید و تمام تلاش خودتان را برای ساختن زندگی جدیدتان به کار بگیرید می‌توانید پس از چند سال شرایط خیلی خوبی داشته باشید.

سخن پایانی

در صورتی که دوست دارید به آمریکا مهاجرت کنید و در این کشور زندگی کنید لاتاری موقعیت خوبی برای این کار است، پیشنهاد می‌کنیم شانس خودتان را در این برنامه نیز امتحان کنید زیرا شرکت در لاتاری شرایط خاصی ندارد، نیاز به برخورداری از دانش زبان انگلیسی ندارید، نیاز به سرمایه زیادی ندارید، سختی و شرایط دست و پاگیر زیادی هم ندارد و پس از برنده شدن در لاتاری اگر مشکل خاصی برای شما پیش نیاید می‌توانید به خاک آمریکا برسید.

در صورتی که علاقه‌مندید درباره لاتاری اطلاع بیشتری به دست بیاورید به سایت لایزرو مراجعه کنید و دیگر مقالات لایزرو در این باره را بخوانید. اگر سوال خاصی داشته باشید از بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخ سوال شما را بدهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه