بانک تورهای لحظه آخری تمام آژانس های ایران

بانک تورهای لحظه آخری تمام آژانس های ایران
کدخبر : 13285
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 

 

تورهای لحظه آخر در تمام آژانس های مسافرتی و گردشگری ارائه می شوند و فرصت مناسبی هستند تا شما با صرف هزینه کمتر یک سفر تفریحی داشته باشید. شما جهت تهیه بلیط این تورها می توانید به چند وب سایت از آژانس های مورد نظرتان سری بزنید و با مقایسه تورهای لحظه آخری، گزینه دلخواه را انتخاب نمایید. شما برای تهیه بلیط نیازی نیست حضوری به آژانس مورد نظر مراجعه نمایید؛ می توانید از طریق وب سایت لحظه آخر دات کام، تور لحظه آخرتان را رزرو نمایید. در ادامه مطلب بانک تورهای لحظه آخری تمام آژانس های ایران را در اختیارتان قرار می دهیم.

 

تور لحظه آخری چیست؟

در میان شرکت ها و آژانس های مسافرتی تورهای گردشگری لحظه آخری بیشتر به تورهای دقیقه نودی معروف هستند. شما اگر بتوانید سریع خود را برای یک سفر هیجان انگیز آماده نمایید، این تورها بهترین گزینه برای سفر خواهند بود. آژانس های مسافرتی در تورهای لحظه آخری به دلیل تکمیل نشدن ظرفیت مسافران پرواز، بلیط تور خود را با همان امکانات ولی قیمت پایین تر به عنوان بلیط لحظه آخر به مسافران ارائه می کنند. در نتیجه شما با پرداخت هزینه پایین تر با یک تور گردشگری به سفری فوق العاده می روید.

معمولاً تخفیفات تورهای لحظه آخری بین 5 تا 70 درصد تعیین می شود و رقم پرداختی بستگی به آژانس و تور مورد نظر شما دارد. تورهای لحظه آخری فقط مربوط به سفرهای داخلی نمی شوند و مقاصد خارج از ایران را نیز می توانید در لیست این تورها پیدا نمایید. اما دقت داشته باشید در تورهای لحظه آخری خارجی داشتن ویزا در اولویت کار قرار می گیرد. اگر پاسپورت شما اعتبار داشته باشد، با تورهای لحظه آخری می توانید به کشورهایی که ویزا نیاز ندارند سفر نمایید.

اگر شانس با شما یار باشد و دقیقاً ویزای همان کشوری که در تور لحظه آخر ارائه شده را داشته باشید که گل را زده اید و بهترین موقعیت نصیبتان شده است. تمام تورهای لحظه آخری امکانات متنوع و جالبی دارند، شما اگر تمایل داشته باشید می توانید بین این تورها و با مقایسه امکانات آن ها مورد دلخواهتان را انتخاب نمایید. شهرها و کشورهایی که تورهای لحظه آخر آن ها برای مسافران ارائه می گردد شامل مشهد، کیش، تایلند، استانبول، تور دور اروپا و... می شود. شما به راحتی می توانید با دسترسی به بانک تورهای لحظه آخری تمام آژانس های ایران مناسب ترین مورد را پیدا نمایید.

امکانات متنوع تورهای لحظه آخری

تورهای لحظه آخری در آژانس های مسافرتی با امکانات متفاوتی ارائه می گردند. در هر کدام از این تورها تعداد روزهای سفر، نحوه انجام سفر (هوایی یا زمینی)، هتل محل اقامت و ... مشخص شده اند. با یک مقایسه ساده باتوجه به هزینه ای که می خواهید انجام دهید تورتان را انتخاب کنید. برخی از تورهای لحظه آخری آفرهای ویژه ای دارند که در فصول مختلف با هزینه های بسیار پایین تری تور خود را برگزار می نمایند.

برخی از خدمات تورها در آژانس های مختلف امکانات فوق العاده ای دارند که شامل بهترین پرواز، مجلل ترین هتل محل اقامت، ترانسفر شهری و... می شوند. اگر شما تورهای لحظه آخر را زیر ذره بین داشته باشید و چمدانتان هم آماده باشد هیچ وقت فرصت های خوب و هیجان انگیز را از دست نخواهید داد. تورهای لحظه آخری شامل تورهای یک روزه هم می شوند. این تورها که بیشتر در تعطیلات آخر هفته اجرا می شوند علاوه‌ بر گشت و گذار در داخل شهر و اطراف آن به برخی شهرهای نزدیک نیز به صورت یک روزه سفر می کنند. قیمت این تورها نیز بسیار مقرون به صرفه است.

محبوب ترین تورهای خارجی و داخلی لحظه آخری

پرطرفدارترین تورهای خارجی شامل تورهای ترکیه، استانبول، آنتالیا، تایلند، روسیه، دبی، گرجستان و ارمنستان می شود. در بین این تورها، تور استانبول محبوبیت بیشتری در بین مسافران دارد. قیمت و امکانات تورهای لحظه آخر را از طریق آژانس های مسافرتی می توانید پیگیری نمایید و پس از مقایسه، اقدام به رزرو کنید. شما با داشتن پاسپورت ایرانی به 42 کشور بدون ویزا می توانید سفر کنید. کشورهای ترکیه، عراق، ارمنستان و گرجستان از جمله این کشورها هستند. همچنین سفر به کشورهای هائیتی، دومینیکا و ونزوئلا نیز فقط نیاز به پاسپورت ایرانی دارد. 35 کشور دیگر نیز در بدو ورود به فرودگاه ویزا صادر می کنند.

در بین تورهای داخلی محبوب ترین ها شامل تورهای کیش، قشم و مشهد می شوند. برای رزرو این تورها نیز می توانید باتوجه به امکانات و شرایط سفر مورد دلخواه را انتخاب نمایید.

کلام آخر

تورهای لحظه آخری موقعیت خاص و هیجان انگیزی هستند و شما می توانید بلیط توری را خریداری نمایید که با هزینه کمتر، از تمام امکانات واقعی تور برخوردار باشید. شما در سفر با این تورها همان صندلی هواپیما و اتاق هتلی به شما تعلق می گیرد که هم سفرهایتان با هزینه بیشتری آن ها را گرفته اند. برای اطلاع از برنامه سفر این تورها به بانک تورهای لحظه آخری تمام آژانس های ایران مراجعه نمایید و مقصد بعدیتان را مشخص کنید. لحظه آخر دات کام، این امکان را برای شما فراهم کرده تا با مشاهده و مقایسه آنلاین خدمات و قیمت تورهای لحظه آخری تمامی آژانس‌های مسافرتی معتبر ایران، بهترین خرید را داشته باشید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه