قتل فجیع در تالش سبب کشته شدن 2 مرد شد. این قتل فجیع سر زمین کشاورزی رخ داد . قاتل پس از اینکه این قتل فجیع را رقم زد دست به خودکشی زد.این قتل فجیع تالشی ها را نگران کرده است. قتل فجیع 2 مرد تالشی و خودکشی قاتل امروز رخ داد.

کدخبر : 1220
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار تالش گفت: مردی به علت اختلاف بر سر علوفه دام، ۲ مرد دیگر را با سلاح شکاری کشت و سپس با همان اسلحه خودکشی کرد.

به گزارش رکنا، علی درمانی روز یکشنبه اظهار کرد: ساعت ۱۹ روز شنبه یکی از اهالی روستای اسب مُر بخش مرکزی تالش بر سر علوفه دام در این روستا با چند نفر دیگر از اهالی درگیر شده و با شلیک سلاح شکاری پنج تیر، ۲ نفر را کشته و ۲ نفر را زخمی کرده است.

 قتل در تالش / قاتل بعد از کشتن 2 مرد خودکشی کرد

وی ادامه داد: قاتل که به همراه خانواده اش در محل حضور یافته بوده، بعد از اقدام به قتل، کمی از صحنه جرم دور شده و با همان اسلحه شکاری اقدام به خودکشی کرده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار تالش افزود: بررسی های پلیسی و قضایی برای روشن شدن بیشتر ابعاد این واقعه ادامه دارد.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه