افزایش قیمت‌ مس که ماده اولیه برای ساخت انواع ظروف مسی است موجب شده فعالیت برخی از واحدهای تولیدی این نوع محصولات با مشکل مواجه شود و برخی از تولیدکنندگان برای حفظ فعالیت خود در آلیاژسازی از میزان مس کاسته و درصد سایر مواد را افزایش می‌دهند که این موضوع می‌تواند به سلامت مصرف‌کننده‌ها که مردم هستند، آسیب برساند.

کدخبر : 1111
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

صنعت ظروف مسی نیز مانند سایر صنایع تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته است چراکه مشتری این نوع محصولات مردم هستند و شیوع این ویروس حضور مردم را به حداقل رسانده و میزان تقاضا به حداقل رسیده است.

جبار نورسینا در گفت‌وگواظهار داشت: از دیرباز ظرف و ظروف مسی از طرفداران زیادی در بین مردم برخوردار بوده تا جایی که شهرت این نوع صنایع به خارج از مرزهای کشور نیز رسیده است. این روزها حال و هوای تولیدکنندگان و فعالان ظروف مسی مانند گذشته نیست و این صنعت از رونق افتاده است. قریب به یک سال و چهار ماه است که وضعیت فروش این نوع محصول مختل شده و مهم‌ترین عامل این موضوع نیز شیوع ویروس کرونا است. چراکه مردم مشتری اصلی ظرف و ظروف مسی هستند و اپیدمی این ویروس منحوس حضور مردم را در بازاراها به حداقل رسانده که این ماجرا موجب بروز کسادی در صنایع مختلف به خصوص صنعت ظروف مسی شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه