رئیس جمهور گفت : ایران اسلامی از هر زمانی قوی‌تر است و توان آمریکایی‌ها از هر زمانی ضعیف‌تر است و آن‌ها می‌دانند که پروژه فشار حداکثری به ایران، شکست خورده است ولی باز این کار تجربه شده را تکرار می‌کند.

کدخبر : 9281
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

ابراهیم رئیسی در دیدار با عموم مردم استان کرمانشاه در سالن ورزشی امام خمینی(ره)، ضمن تبریک دهه ولایت، استان کرمانشاه را استان مقاومت، دفاع و ایستادگی در برابر دشمنان معرفی کرد و اظهار داشت: کرمانشاه یعنی زنان و مردان مصممی که دشمن را مستأصل کرد.

وی با باشاره به وجود فاصله بین وضعیت موجود استان کرمانشاه با آنچه که باید باشد، بیان داشت: با وجود این همه ظرفیت، نباید شاهد بیکاری در استان باشیم و در این مورد تأکید ویژه‌ای به استاندار کرمانشاه داشته‌ام و به مردم اطمینان می‌دهم مساله اشتغال به عنوان مهمترین مسأله دولت دنبال خواهد شد.

رئیسی با بیان اینکه برخی کشورها در صدد ترانزیت ناامنی به کشور هستند، اظهار کرد: در جمع مردم غیور کرمانشاه به آمریکا و متحدانش پیام می‌دهم که ملت بزرگ ایران هیچ گونه ناامنی و بحران را در منطقه نمی‌پذیرد و هرگونه خطایی با پاسخ سخت و پشیمان کننده جمهوری اسلامی ایران مواجه می‌شود.

وی با بیان اینکه ملت‌های مسلمان منطقه از روابط تحقیر آمیز دولت‌های خود با آمریکایی‌ها که موجب غارت منابع آن‌ها می شود، سخت بیزارند، گفت: قدرت نظامی و اقتدار ایران امنیت ساز است و دخالت خارجی‌ها در منطقه را عامل ایجاد بحران و ناامنی می‌دانیم.

رئیس جمهور ایران خاطر نشان کرد: رژیم صهیونیستی بداند که عادی سازی روابط با برخی کشورها به هیچ وجه برای آن‌ها امنیت ساز نخواهد بود. رئیسی اضافه کرد: ایران اسلامی از هر زمانی قوی‌تر است و توان آمریکایی‌ها از هر زمانی ضعیف‌تر است و آن‌ها می‌دانند که پروژه فشار حداکثری به ایران، شکست خورده است ولی باز این کار تجربه شده را تکرار می‌کند.

وی گفت: اعتماد مردم را یک سرمایه بزرگ می‌دانیم که برای دولت مردمی مسئولیت آفرین است و دولت باید شبانه روز و در همه جای کشور و بدون حاشیه و به صورت انقلابی به مردم خدمت کند و هر مدیر یا مسئولی که تحول خواه، انقلابی و مردمی نباشد باید برکنار شود.

رئیس جمهور در پایان گفت: انتظار مردم از دولت خدمتگزاری انقلابی است و اگر کسی کار امروز را به فردا واگذارد و روابط ناسالم دارد و مسایل را مسیر خارج می‌کند، نباید در دولت تحمل شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه