فوت 2 بازیگر سریال برگزیده در تصادف هولناک

سانحه رانندگی که در طول ساخت سریال «برگزیده» نتفلیکس رخ داد ۲ بازیگر کشته بر جای گذاشت.

فوت 2 بازیگر سریال برگزیده در تصادف هولناک
کدخبر : 8680
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

۲ بازیگر سریال برگزیده نتفلیکس در تصادف رانندگی جان باختند و ۲ بازیگر دیگر و ۴ تن از عوامل تولید نیز در این رویداد مجروح شدند.

این ۲ بازیگر به نام ریموندو گاردونو کروز و خوان فرانسیسکو گنزالس آگیلار، سوار بر یک ون بودند که دچار سانحه تصادف شدند.

در حالی که تایید شده این حادثه در صحنه تولید رخ نداده، گفته شده است این بازیگران در حال انتقال از سانتا روزالیا به فرودگاه محلی در مکزیک بودند.

این سریال در کمپانی فیلمسازی «ردروم» در دست ساخت بود و شرکت فعلا تولید را متوقف ساخته است. معلوم نیست این حادثه چه تاثیری بر ادامه روند تولید داشته باشد.

رسانه‌های محلی گزارش کرده‌اند که این حادثه روز پنجشنبه در منطقه‌ای کویری رخ داد و اتومبیل ون پس از اینکه از جاده خارج شد، واژگون شده است.

سریال «برگزیده» درباره پسر ۱۲ ساله‌ای است که می‌فهمد عیسی مسیح بازگشته است تا با قدرت کتاب مقدس بشریت را نجات دهد. این سریال با دیالوگ‌های انگلیسی و اسپانیایی نوشته شده و با اقتباس از کتاب مصور «مسیح آمریکایی» نوشته مارک میلار ساخته می‌شود. فیلمبرداری این سریال از ماه آوریل شروع شده بود.

دیلی بیست نیز گزارش کرده که دوستان و همکاران قربانیان این سانحه از نتفلیکس و سازنده مستقل این سریال به شدت انتقاد دارند و اعلام کرده‌اند قصد شکایت دارند، زیرا حمل و نقل و تدارکات ساخت این سریال به شدت ضعیف بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه