وام فوری | وام بدون ضامن

وام کارگشا تنها به اشخاص حقیقی واجد شرایط پرداخت می‌شود. کسانی که حقوق خود را از بانک آینده دریافت می‌کنند یا جز مشتریان این مجموعه با گردش حساب مطلوب هستند.

کدخبر : 6785
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

وام فوری مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام فوری بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود. وام فوری به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛ پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام فوری و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از وام فوری می پردازیم.

وام فوری

 بانک آینده به منظور ایجاد اشتغال و کمک به چرخه تولید داخلی و همچنین تامین خدمات و لوازم مصرفی بادوام مورد نیاز خانوارها، به مشتریان واجد شرایط خود حداکثر معادل ۸۰ درصد ارزش کالای خریداری شده وام می‌پردازد. این وام ۱۲۵ میلیون تومانی تحت عنوان طرح «کارگشا» به مشتریان اعطا می‌شود.

وام کارگشا تنها به اشخاص حقیقی واجد شرایط پرداخت می‌شود. کسانی که حقوق خود را از بانک آینده دریافت می‌کنند یا جز مشتریان این مجموعه با گردش حساب مطلوب هستند، در اولویت دریافت این تسهیلات قرار دارند. افرادی شرایط دریافت این وام برای خرید انواع لوازم خانگی ایرانی را خواهند داشت که به بانک ضامن رسمی و معتبری ارائه دهند. علاوه بر ضامن، فرد متقاضی باید جواز کسب و کار قانونی داشته باشد. ضمنا ارائه سفته هم ضروری است. مشتریان باید در یکی از شعب بانک آینده سپرده قرض الحسنه داشته باشند تا بتوانند برای این وام درخواست دهند و آن را دریافت کنند. میزان سود این تسهیلات ۱۸ درصد اعلام شده است.

لازم به ذکر است که ۱۰ درصد نرخ تسهیلات وام گیرندگان بلوکه خواهد شد.درضمن سپرده فرد وام گیرنده هم تا تسویه اقساط مسدود خواهد ماند.بیشترین مدت زمان بازپرداخت این وام ۳۶ ماه است. در صورتی که فردی این وام را گرفته و اقساط آن را به صورت منظم پرداخت کرده باشد، امکان درخواست و دریافت مجدد این تسهیلات را خواهد داشت.

اگر متقاضی حداکثر مبلغ وام را با نرخ سود مشخص شده دریافت کند و مدت زمان پرداخت اقساط هم برای وی ۳۶ ماه تعیین شود، وی باید ماهیانه ۴ میلیون و ۵۱۹ هزار و ۴۹ تومان قسط بپردازد. کل سود این مبلغ وام ۳۷ میلیون و ۶۸۵ هزار و ۷۸۰ تومان و مجموع رقم وام و سود آن ۲۷۷ میلیون و ۳۱۵ هزار و ۴۸۵ تومان است.

مشتریان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این وام می‌توانند به سایت بانک آینده به نشانی www.ba۲۴.ir مراجعه کنند.

وام فوری

بانک مسکن به منظور انجام رسالت اجتماعی خود و همچنین افزایش اشتغال در کشور، تحت شرایطی به افراد واجد شرایط وام قرض الحسنه ۱۰۰ میلیون تومانی خوداشتغالی را می‌پردازد. به این وام تنها ۴ درصد کارمزد تعلق می‌گیرد.

 وام خوداشتغالی بانک مسکن به افرادی پرداخت می‌شود که معرفی نامه خود را از سازمان بهزیستی، بنیاد شهید و امور ایثاگران یا کمیته امداد دریافت کرده باشند و به یکی از شعب بانک مسکن ارائه دهند. در صورتی که کسی خواهان این وام باشد، سقف تسهیلات برای وی ۱۰۰ میلیون تومان خواهد بود. ولی اگر کارفرمای واجد شرایطی این وام را از بانک مسکن درخواست کند، تسهیلات مذکور برای او حداکثر تا ۲۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا خواهد کرد. افرادی که شرایط یاد شده را داشته و مایل به دریافت این تسهیلات هستند، باید در یکی از شعب بانک مسکن سپرده قرض الحسنه داشته باشند و مانده حساب آن‌ها هم در حساب مذکور دستکم به ۱۰۰ هزار تومان برسد.

ضمانت اصلی برای پرداخت این تسهیلات، ضامن رسمی و سند ملکی است. به این صورت که برای تسهیلات تا سقف ۵۰ میلیون تومان، داشتن دو ضامن معتبر کافی بوده، اما برای مبالغ بیشتر باید سند ملکی به شعبه بانک ارائه شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات هم ۸۴ ماه ذکر شده است.

براساس اعلام بانک مسکن، متقاضیان نباید دارای بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی باشند. در حالی که اقساط در موعد مشخص شده پرداخت نشوند، نرخ وجه التزام آن‌ها ۱۲ درصد خواهد بود.

در صورتی که بانک به فردی وام ۱۰۰ میلیون تومانی را با مدت زمان بازپرداخت ۸۴ ماهه اعطا کند، مبلغ هر قسط برای وی یک میلیون و ۲۹۸ هزار و ۷۰۱ تومان خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه