معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: در جلسه هیات دولت تصمیم‌های خوبی برای کمک به آسیب دیدگان سیل اخیر در نظر گرفته شد و رئیس جمهور هم دستور داد که از همین امروز مبالغ و هزینه‌های مصوب (بازسازی مناطق سیل‌زده) اختصاص یابد.

کدخبر : 4250
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور طی سخنانی در مراسم خلیفه‌گری ارامنه ضمن تبریک سال جدید میلادی گفت: ۲۵ بار در قران نام حضرت عیسی ذکر شده است. ۱۱ بار هم عنوان مسیح آمده است، البته آیات در این باره فراوان است.

حسینی افزود: شاید برخی از مسیحیان خبر نداشته باشند که در قران چگونه از حضرت عیسی و حضرت مریم تجلیل شده و به زیبایی سخن گفته شده است، در روایات هم همین گونه است و اهل بیت(ع) آموزه های حضرت عیسی در مسائل مختلف را توضیح داده اند.

وی گفت: ما معتقدیم ادیان الهی همه یک منشا دارند، در بحث خداپرستی، اعتقاد به انبیا، اخلاق و معنویت همه یکی هستند، هیچ زمان دین، انسان ها را به نزاع و درگیری و جنگ دعوت نمی کند، این بی دینی و بی ایمانی است که به حقوق دیگران تعدی می کند.

حسینی اظهار داشت: دین می خواهد رابطه انسان و خالقش و هم رابطه انسان ها با هم را درست کند و به جای نزاع و درگیری مهر و محبت باشد و دستوری هم که به حاکمان داده می شود همین است.

وی گفت: امیدواریم بتوانیم این آموزه ها و تعالیم فردی اجتماعی خودمان تحقق ببخشیم. بنده از طرف خودم و هم از طرف رئیس جمهور سال نو میلادی را تبریک عرض می کنم.

حسینی با اشاره به جلسه هیات دولت تاکید کرد: در جلسه هیات دولت تصمیم های خوبی برای کمک به سیل زدگان 4 استانی که اخیرا گرفتار سیل شدند در نظر گرفته شد و رئیس جمهور هم دستور داد که از همین امروز مبالغ و هزینه‌های مصوب (بازسازی مناطق سیل‌زده) اختصاص یابد و سازمان برنامه و بودجه با مدیریت معاون اول رئیس جمهور آن را در اختیار استان ها قرار دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه