ارز دیجیتال | رمز ارز

افزایش عرضه تتر از سمت صرافی‌ها نشانه‌ای برای تمایل افراد به شارژ کردن حساب خود و آمادگی برای خرید در موقعیت مناسب قلمداد می‌شود.

کدخبر : 3645
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

استیبل‌کوین تتر یکی از معروف‌ترین رمزارزهای بازار است که معامله‌گران از طریق آن معمولا سرمایه خود را نقد می‌کنند. 

اگر در بازار بورس یا فارکس معامله کرده باشید معمولا حساب خود را به ریال یا دلار شارژ می‌کنید و زمانی که انتظار ریزش بازار را داشته باشید دارایی و سهام خود را نقد و به پول دلار یا ریال تبدیل می‌کنید.

حال زمانی که انتظار یک صعود قوی از بازار داشته باشید عکس این حالت اتفاق می‌افتد و با شارژ کردن حساب خود منتظر سیگنال ورود می‌مانید. در بازار رمزارز نیز دقیقا این اتفاق می‌افتد؛ با این تفاوت که این بار بانک و پول نقدی در کار نیست. استیبل کوین‌ها که ارزش ثابتی دارند در واقع نقش همان ریال یا دلار را بازی می‌کنند و زمانی که افراد تشخیص دهند بازار در حال ریزش است رمز ارزهای خود را می‌فروشند و با تبدیل آن به تتر که مشهورترین استیبل کوین بازار است، دارایی خود را در کیف پول یا صرافی‌ها نقد نگه می‌دارند. حال زمانی که عرضه تتر از سمت صرافی‌ها زیاد شود به این معنی است که سرمایه‌گذاران و اکثر معامله گران تمایل به خرید رمزارز و انتظار بازار صعودی دارند؛ لذا به صرافی خود درخواست برداشت تتر می‌دهند تا با در دست داشتن تتر در موقعیت مناسب بتوانند خرید کنند.

تتر

در شرایط فعلی  عرضه تتر در صرافی‌ها به طرز شدیدی افزایش یافته که نشان‌دهنده افزایش قدرت خریداران در بازار است. نکته جالب توجه این است در طول زمان هر زمان عرضه تتر در صرافی‌ها زیاد بوده، بیت‌کوین صعودی شده است؛ اما در حال حاضر با وجود عرضه بسیار مناسب تتر، بیت‌کوین همچنان در مدار نزولی قرار دارد.

 بنابراین و با توجه به تمامی مطالب مذکور در حال حاضر باید انتظار کاهش عرضه بیت‌کوین و تثبیت قیمت آن باشیم. اگر در ادامه همچنان عرضه تتر در صرافی‌ها زیاد باشد صعود بیت‌کوین در از انتظار نخواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه