وام بانکی | وام با سود کم | وام 100 میلیونی

از حدود دو هفته پیش بسیاری از بانک های بزرگ کشور پرداخت وام و تسهیلات را بسیار محدود و در پاره ای موارد متوقف کرده اند. در مواردی هم که این بانک ها وام پرداخت می کنند شرط داشتن معدل بالا و رتبه اعتباری خوب را شرط پرداخت تسهیلات قرار داده اند.

کدخبر : 3588
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

شاید در این روزها خیلی از شما هنگام مراجعه به بانک ها جهت دریافت وام با جواب متوقف شدن پرداخت تسهیلات مواجه شده باشید! ولی بانک ملت جدیدا اطلاعیه پرداخت تسهیلات طرح حامی به مبلغ یک میلیارد ریال با سود ۱۸ درصد و اقساط ۶۰ ماهه را به کلیه شعب خود در سراسر کشور ابلاغ کرده است.

طرح حامی بانک ملت ٬ اعطای تسهیلات ویژه خرید لوازم خانگی از برند های اسنوا ٬ بست و دوو هست . که جدیدا  از طریق سامانه عیر حضوری بانک ملت (فرابانک) هم  قابل ثبت نام و درخواست است.

شرایط تسهیلات طرح حامی گروه سرمایه گذاری انتخاب با برندهای (اسنوا ٬ بست و دوو):

وام بانکی

سقف تسهیلات: یک میلیار ریال

نرخ سود تسهیلات : ۱۸ درصد

دوره اقساط ۶۰ ماهه

نرخ کارمزد :۱۰ درصد

این وام  مستقیما به حساب فروشنده واریز می شود و متقاضی بایستی پیش فاکتوری که یکی از شماره حسابهای شرکت گروه انتخاب در آن درج شده است را از نمایندگی یا سایت های شرکت به نشانی www.entekhab.org  و www.entekhabino.ir  تهیه نماید.

دریافت وام طرح حامی به دو صورت حضوری (مراجعه به شعب بانک ملت در سراسر کشور) و یا غیر حضوری (ثبت نام در سایت فرابانک ملت ) امکان پذیر است.

وام گیرنده و ضامنین باید فاقد چک برگشتی و تسهیلات معوق در سیستم بانکی کشور باشند.

برای دریافت این وام نیاز به داشتن معدل حساب نیست.

کلیه افراد بالای ۱۸ سال می توانند جهت دریافت این وام اقدام کنند.

البته باید در نظر داشت که علاوه بر سود ۱۸ دذصدی کارمزد ۱۰ درصدی هم از مشتری اخذ می گردد.

بانک اول

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه