حوادث | قتل | جنایت

جسد پسر جوان داخل یک گونی در حالی کشف شد که پدر و نامادری مقتول به عنوان مظنونین پرونده بازداشت شدند.

کدخبر : 3519
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

ساعت از 3 نیمه شب 4 دی ماه گذشته بود که ماموران کلانتری 169 مشیریه در جریان کشف جسد مرد جوان قرار گرفتند و موضوع در دستور کار محمدتقی شعبانی بازپرس کشیک ویژه قتل پایتخت قرار گرفت.

تیم جنایی بلافاصله برای رسیدگی به ماجرا در صحنه کشف جسد حاضر شدند. بررسی های اولیه بازپرس جنایی حکایت از آن داشت که مقتول 22 ساله بر اثر ضربه مهلک به سر جانباخته و سپس جسد داخل گونی قرار داده شده و روی زمین کشیده شده و به محل رهاسازی واقع در اطراف محله مشیریه منتقل شده بود.

بازپرس شعبانی در همان تحقیقات اولیه متوجه رد خون باقی مانده از گونی ای که جسد داخل آن بود شده و رد خون را به همراه تیم جنایی دنبال کردند تا به در یک خانه که از محل رهای سازی جسد 100 متر فاصله داشت،رسیدندک

تیم جنایی با دستور بازپرس وارد خانه شده و مشخص شد که آنجا منزل محل زندگی مقتول 22 ساله است که آثار خون به جای مانده در حیاط خانه خودشان هم دیده می شد.

با توجه به اینکه حدود 11 روز قبل پدر مقتول اعلام فقدان پسرش را کرده بود و همچنین بررسی های حکایت از آن داشت که حدود 10 روز از قتل می گذرد؛ بنابر این پدر مقتول به عنوان مظنون پرونده بازداشت شد.

بررسی ها حکایت از آن داشت که مقتول با نامادری و خواهر و برادران خود زندگی می کرد که نامادری او نیز بازداشت شد و هر دو متهم پرونده تحت بازجویی قرار گرفتند اما هر دو منکر اتهام انتسابی بوده و ادعا می کنند که برای آنها پاپوش درست شده است.

بنا بر این گزارش تحقیقات در این پرونده در شعبه 10بازپرسی دادسرای جنایی تهران ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه