تیم ملی فوتبال ایران در حالی ماه قبل به ۲ پیروزی مهم مقابل لبنان و سوریه دست پیدا کرد که هر دو دیدار تیم ملی در زمین های بسیار بد و با کیفیت پایین برگزار شد.

کدخبر : 3498
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تیم ملی فوتبال ایران در حالی ماه قبل  به ۲ پیروزی مهم مقابل لبنان و سوریه دست پیدا کرد که هر دو دیدار تیم ملی در زمین های بسیار بد و با کیفیت پایین برگزار شد. موضوعی که تقریبا همه بازیکنان تیم ملی به آن اشاره کردند و نارضایتی خودشان را از زمین های خراب در لبنان و اردن اعلام کردند.

شجاع خلیل زاده مدافع فیکس و تاثیرگذار تیم ملی که در هر دو بازی مقابل لبنان و سوریه به صورت کامل به میدان رفت ؛ بعد از دیدار دوم مقابل سوریه درد زیادی داشت و فکر می کرد از ناحیه کشاله دچار آسیب دیدگی شده است. بعد از گذشت چند روز و بازگشت شجاع به قطر ، مشخص شد خلیل زاده مشکلی از ناحیه کشاله ندارد و درد فتق او را اذیت می کرد.

همین موضوع باعث شد تا شجاع بلافاصله فتقش را جراحی کند. بعد از چند روز استراحت و گذراندن دوره نقاهت ، حالا شجاع آماده بازگشت به میادین می شود. آنطور که شنیدیم مدافع ایرانی الریان از هفته آینده می تواند می تواند به تمرینات گروهی تیمش اضافه شود و با تیم تمرین کند. 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه