خرید روغن سیلیکون با توجه به خواصی که این روغن می‌تواند به محصولات شما بدهد؛ جای سوال ندارد! این محصول سال‌هاست که در صنایع مختلف کاربردهای متعددی یافته است.

کدخبر : 3116
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

این روغن درون خود نوعی ساختار زنجیره‌‌ای و پلیمری دارد که منجر به خواص بی‌همتای آن شده است. البته ناگفته نماند که این زنجیره بدون خرید از یک توزیع کننده معتبر پایداری کافی نخواهد داشت!

پیشگامان شیمی یکی از شرکت‌های ارائه دهنده روغن سیلیکون به صورت عمده به صنایع مختلف می‌باشد. محصولاتی که این شرکت به شما عزیزان ارائه می‌کند؛ اصل و با کیفیت بالا می‌باشد. به طوری که می‌توانید کیفیت محصولات را از دیگر خریداران جویا شوید.

پیشگامان شیمی مزایای بسیاری هنگام خرید به شما عزیزان ارائه می‌کند. از جمله این مزایا می‌توان به خرید بی‌واسطه، خرید با بهترین قیمت، تحویل به موقع و ارائه مشاوره رایگان هنگام خرید اشاره کرد.

خرید روغن سیلیکون اصل

این روغن یکی از روغن‌هایی است که کاربرد گسترده‌‌ای در صنایع پیدا کرده است. آن هم به دلیل خواص بی‌همتایی است که در کنار هم جمع شده اند.

روغن سیلیکون از نظر ظاهری سفید یا شیری رنگ است. این روغن از نظر گرمایی بسیار پایدار بوده و همین مورد باعث شده بتوان در صنایع بسیاری از آن استفاده کرد.

خرید روغن سیلیکون به دلیل داشتن آنالوگ‌های کربنی بسیار مرسوم است. این آنالوگ‌ها باعث شده‌‌اند که این روغن غیرقابل اشتعال بوده و عایق الکتریکی خوبی باشد.

کل شهرت روغن سیلیکون به دلیل پایداری بالا در برابر گرما می‌باشد. البته این روغن کشش سطحی کمی داشته و قدرت پخش بالایی دارد. از سوی دیگر این روغن شگفت انگیز برای انسان چندان سمی نیست. مشروط به اینکه به درستی از آن استفاده کنیم.

پلی دی متیل سیلوکسان (PDMS) بهمراه دیمتیکون و سیموتیکون اصلی‌ترین مواد تشکیل دهنده روغن سیلیکون می‌باشند. این دو ماده در ترکیب با هم می‌توانند محصولات شگفت انگیزی تولید کنند.

پلی دی متیل سیلوکسان (PDMS) بهمراه دیمتیکون و سیموتیکون به دلیل تنوعی که این ماده دارد؛ چندان ساده نیست. با این حال اکثر تولید کنندگان امروزه از نوع روغن‌های سیلیکون پلی سیلوکسان خطی پیشگامان شیمی خرید می‌کنند.

جالب است بدانید این دو ماده که روغن سیلکون را تشکیل می‌دهند؛ می‌توانند مولکول‌هایی بسازند که روی زنجیره‌های خود می‌لغزند. همین لغزش خواصی همچون گرانروی را به این محصول بخشیده است.

ویژگی‌های خرید روغن سیلیکون

ماده اصلی تولید این روغن همانطور که اشاره کردیم؛ پلی دی متیل سیلوکسان است. اما می‌توان گروه‌های آلی دیگر را نیز به این محصول افزود. از جمله این گروه‌های آلی می‌توان به (فنیل، وینیل، اپوکسید یا آمینو) اشاره کرد.

این مواد در کنار هم موجب پایداری حرارتی می‌شوند. البته جالب است بدانید که روغن سیلیکون در برابر اکسیداسیون حرارتی نیز بسیار پایدار است.

البته در نظر داشته باشید که مایع فنیل سیلیکون و مایع دی متیل سیلیکون با یکدیگر متفاوت هستند. به طور کلی دی متیل سیلیکون تحمل گرمای بالاتری دارد. این ماده می‌تواند تا ۱۵۰ درجه سانتی گراد بدون تغییر باقی بماند.

خرید روغن سیلیکون به دلیل تحمل دمای پایین نیز صورت می‌گیرد. مایع سیلیکون می‌تواند در دمای پایین نیز بهترین عملکرد را از خود نشان دهد. این محصول حتی در دمای -۵۰ درجه سانتی گراد نیز حالت سیال خود را حفظ می‌کند.

دما همیشه می‌تواند روی میزان ویسکوزیته یک محصول موثر باشد. با این حال روغن سیلیکون یکی از موادی است که دما تاثیر بسیار کمی روی ویسکوزیته دارد.

این ماده را بسته به اینکه از آن چه انتظاری دارند تولید می‌کنند. خواصیت هدایت حرارتی در مایع روانکار سیلیکون کمتر از ترکیبات آلی معمولی است.

جالب است بدانید که هدایت حرارتی این ماده تا کمتر از ۱۰۰ mm2 / s افزایشی است. پس از اینکه ویسکوزیته به این عدد رسید؛ هدایت حرارتی ثابت می‌شود.

خرید روغن سیلیکون کاربردی

این روغن در صنایع بسیاری کاربرد دارد. برای مثال در گرید پزشکی این محصول، از آن برای عمل‌های جراحی چشم به طور گسترده استفاده می‌شود.

این ماده می‌تواند در زجاجیه تزریق شود. همچنین می‌تواند برای درمان پارگی در شبکه چشم کاربردی باشد. همچنین در تولید تجهیزات پزشکی و نگهداری از این مواد می‌توان از روغن سیلیکون استفاده کرد.

این ماده خواصیت ضد آب خوبی نیز دارد. از این رو در بسیاری از محصولات ضد انعقاد خون می‌توان از روغن سیلیکون گرید پزشکی به طور گسترده استفاده کرد.

خرید روغن سیلیکون برای محصولاتی که نمی‌خواهیم کف کنند بسیار واجب است. این روغن در محصولات صنعتی بسییاری که باید از کف کردن آن‌ها جلوگیری کرد بسیار کاربردی است.

روغن سیلیکون مقاومت فوق العاده‌‌ای در برابر سرما و گرمای بیش از حد دارد. از این رو از این ماده به طور گسترده در تجهیزات مخابراتی و کامپیوتر‌ها استفاده می‌شود.

روغن سیلیکون از جمله محصولاتی است که برای صنایع نظامی و امنیتی نیز قابل استفاده است. تجهیزات مناطق بسیار سردسیر و یا قسمت‌هایی از این تجهیزات که بسیار گرم می‌شوند را می‌توان با این محصول ساخت.

خرید روغن سیلیکون از توزیع کننده اصلی

خرید این روغن از یک توزیع کننده خوب واقعاً سخت است. چرا که یافتن توزیع کننده‌‌ای که علاوه بر کیفیت به مواردی همچون اطلاعات مشتری درباره محصول یا تحویل به موقع آن حساس باشد؛ بسیار مشکل است.

با این حال پیشگامان شیمی یکی از شرکت‌هایی است که بهترین عملکرد را در این حوزه از خود نشان داده است. این شرکت سال هاست که به عرضه روغن سیلیکون 1000، روغن سیلیکون 350 و سایر گریدهای آن در کشور می‌پردازد.

از سوی دیگر با استفاده از سایتی که طراحی کرده است؛ توانسته به خوبی آموزش‌های موردنیاز خرید محصولات را به مشتریان خود ارائه کند. کافی است سری به این سایت بزنید.

اما برای دریافت مشاوره رایگان  فروش مواد شیمیایی آنلاین و سپس خرید روغن سیلیکون کافی است با شماره تلفن‌های این شرکت تماس بگیرید. ۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷ و ۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲ دو راه اصلی برای ارتباط با کارشناسان این شرکت می‌باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه