اخبار روز| اخبار هنرمندان| پرستو صالحی

پرستو صالحی در ویدئویی درباره ازدواج با یک مرد دستفروش صحبت کرد و حاشیه جدید به وجود آورد.

کدخبر : 3107
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

پرستو صالحی یکی از پرحاشیه ترین بازیگران زن ایرانی است که در اینستاگرامش همیشه حاشیه ساز بوده است. جدیدترین حاشیه ای که او به وجود آورد، بی غیرت خواندن افرادی بود که در مراسمات مذهبی محرم شرکت کرده اند و دلیل خود را برای این توهین حمایت از کادر درمان اعلام کرد.

چندی پیش پرستو صالحی بازیگر زن جنجالی و پرحاشیه درباره ازدواج با یک مرد دستفروش و بی سواد صحبت‌های عجیبی کرد.

پرستو صالحی

همچنین از دیگر حاشیه های داغ پرستو صالحی حضور در یک باشگاه بدنسازی مختلط و ورزش کردن با مردان و پخش ان از طریق پیج اینستاگرامش بود که حاشیه های زیادی را به همراه داشت.

او همچنین اخیرا با انتشار یک تصویر از صحنه ازدواجش در یک فیلم، خبر ازدواج و متاهل شدنش را تکذیب کرد. پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی (متولد 9 ابان 1356 در تهران) بازیگر ایرانی است. مادرش خانه دار است و پدرش تکنسین مهمات سازی ارتش، که 9 فروردین 1387 درگذشت. یک برادر به نام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. وی پیشتر با مادر، برادر و همسر برادرش مارال باغ شیرین که مهندس الکترونیک است، زندگی می کرد. اما به تازگی او با انتشار پستی از مهاجرت خود به کشور دیگری خبر داد.

پرستو صالحی

حجم ویدیو: 3.46M | مدت زمان ویدیو: 00:00:28 دانلود ویدیو
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • عرش
    0

    این مرز بند یها چه پیامی دارد که رسانه ها و نویسندگان قرون وسطایی آن برای مردم مطرح می‌کنند، افکار لیبرالیستی و بورژوایی رسانه ها با جهت گیری خاص آن، ازدواج فلان بازیگر با یه دست فروش و غیره، ملکه سوئد و دانمارک و غیره تو مردم میرند خرید، اونموقع در ایران هنوز افکار ملوک الطوایفی و نگاه از بالا به مردم را رواج می‌دهند و اینطور القا میکنن، گویا دست فروشها از گونه آدم دو پا نیستن و فقط طبقات اشراف و حاکمان در دایره آدمای....

روی خط رسانه