اخبار روز| اخبار هنرمندان| پرستو صالحی

برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی معتقدند که پرستو صالحی با هدف جلب توجه کاربران و افزایش دنبال کنندگان اقدام به مهاجرت کرده است.

کدخبر : 3106
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

با تایید مهاجرت پرستو صالحی و انتشار ویدیوی جنجالی او، موجی از واکنش‌ها به این موضوع در فضای مجازی شکل گرفت. بخشی از فعالان رسانه‌ای و کاربران شبکه‌های اجتماعی معتقدند که او با هدف جلب توجه کاربران و افزایش دنبال کنندگان اقدام به مهاجرت کرده است.  

پرستو صالحی، بازیگر سینما وتلویزیون با انتشار ویدیویی تایید کرد که به قصد مهاجرت از ایران خارج شده است. این ویدیو پس از آن منتشر شد که پرستو صالحی در صفحه اینستاگرام اش عکسی از پنجره هواپیما نشر داد. تصویری که شائبه مهاجرت اش را تقویت می‌کرد.

پرستو صالحی در صفحه اینستاگرام اش نوشت: «گاهی برای بودن باید رفت… سخت بود دل کندن خیلی سخت.».

اما حالا پرستو صالحی در ویدیوی تازه منتشر شده می‌گوید که مجبور به مهاجرت و خروج از ایران شده است.  

او در این ویدیو گفت: بله، من به همراه خانواده‌ام مهاجرت کردم. مدتی زیادی از این مهاجرت نمی‌گذرد و در این مدت به اندازه‌ی تمام عمرم گریه کردم. چون من هیچ وقت آدم رفتن نبودم و به آن فکر نکردم. هر وقت کسی می‌گفت چرا نمی‌روی در جواب می‌گفتم چرا من باید بروم؟!

صالحی گفته که نمی‌تواند پوشش بر احساس و عقیده‌اش را تحمل کند. از این رو تصمیم به مهاجرت گرفته است.

او نگفته که به کدام کشور مهاجرت کرده است، اما گفته که در کشور مقصد به کار تبلیغات مشغول خواهد بود.  

پرستو صالحی آخرین بار سه سال قبل در فیلم سینمایی «به وقت طلاق» ساخته حسن حجگذار به ایفای نقش پرداخته بود. همچنین آخرین حضور او در تلویزیون نیز به سال ۹۴ و سریال ۱۴ قسمتی «شهر من شیراز» پخش شده از شبکه دو بر می‌گردد.

با تایید مهاجرت پرستو صالحی و انتشار ویدیوی جنجالی او، موجی از واکنش‌ها به این موضوع در فضای مجازی شکل گرفت. بخشی از فعالان رسانه‌ای و کاربران شبکه‌های اجتماعی معتقدند که او با هدف جلب توجه کاربران و افزایش دنبال کنندگان اقدام به مهاجرت کرده است.  

این دسته از کاربران می‌گویند که بیشتر سلبریتی‌ها تابعیت دوم دارند و مدام میان کشور اول و دوم در رفت و آمد هستند. اما هیچ یک با سر و صدا دست به چنین اقدامی نمی‌زنند.  

بهروز عزیزی فعال رسانه‌ای در این رابطه می‌نویسد: پرستو صالحی مثل هر فرد دیگه‌ای حق داره برای مهاجرت تصمیم بگیره. اما حق نداره مهاجرت خودش رو مهاجرت یه سوپراستار جلوه بده و بگه این هزینه رفتار مدنیشه. فراموش نکنیم سال هاست به دلیل بازی ضعیف هیچ تهیه کننده‌ای به صالحی توجه نکرده و تمام راه‌های جلب توجه رو امتحان کرد.

اما در مقابل گروه دیگری از کاربران و فعالان رسانه‌ای از مهاجرت پرستو صالحی دفاع می‌کنند. آن‌ها معتقدند که او به دنبال شوآف نیست و علاقه‌ای به مهاجرت نداشته است.

در این میان دسته سوم هم بر این عقیده اند که نباید در مورد مهاجرت پرستو صالحی به این زودی‌ها قضاوت کرد. این گروه می‌گویند که با گذشت زمان هدف اصلی صالحی از مهاجرت و انتشار ویدیوی جنجالی مشخص خواهد شد.

حجم ویدیو: 8.98M | مدت زمان ویدیو: 00:02:10 دانلود ویدیو
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه