اخبار روز| اخبار ورزشی| حسن یزدانی

حسن یزدانی درباره سفرش به آمریکا توضیح داد.

کدخبر : 3006
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

قهرمان پرافتخار کشتی ایران و جهان با بیان اینکه برای حضور در دیدار مقابل آمریکا هر تصمیمی کادر فنی بگیرد اطاعت می‌کند، گفت: تمریناتم را از روز گذشته آغاز کرده‌ام.

«حسین یزدانی» اظهار داشت: مقداری تمرینات را سبک‌تر انجام می‌دهم، چراکه آسیب دیدگی کوچکی دارم که باید با فیزیوتراپی آن را برطرف کنم.

وی افزود: می‌بایست این آسیب دیدگی تا زمانی‌که اردو آغاز می‌شود برطرف گردد تا بدون مشکل تمرینات را به طور حرفه‌ای و محکم دنبال کنم.

دارنده مدال طلای مسابقات جهانی ۲۰۲۱ نروژ تصریح کرد: آسیب دیدگی در مسابقات جهانی از ناحیه همسترینگ ایجاد شد. مدت زمانی نیاز است تا به آمادگی لازم برسم و بتوانم تمرینات حرفه‌ای و سخت را برگزار کنم.

وی در مورد دیدار دوستانه ایران و آمریکا و رویارویی دوباره باغ «تیلور»، توضیح داد: باید ببینم مربیان چه تصمیمی می‌گیرند. در خدمت تیم ملی هستم و مربی هر تصمیم بگیرد، اطاعت می‌کنم.

دارنده ۲ مدال طلا و نقره المپیک در خصوص حضور در مسابقات لیگ نیز، گفت: هنوز هیچ تصمیمی نگرفته‌ام.

ازدواج حسن یزدانی

پس از قهرمانی حسن یزدانی در مسابقات جهانی پاریس زمزمه‌هایی در فضای مجازی در خصوص ازدواج این قهرمان کشورمان به گوش رسید؛ حتی برخی‌ها مکان زندگی عروس خانم را هم استان کرمانشاه اعلام کردند. حالا حسن یزدانی در برنامه‌ای که برای قدردانی او برگزار شده بود، خبر ازدواجش را تکذیب کرد و در جواب سوال مجری که از او پرسید حسن یزدانی واقعا داماد نشده است؟ گفت: صحبت‌هایی شده بود، ولی قسمت نبود.

حسن یزدانی قهرمان جهان و المپیک پیش از مسابقات المپیک گفته بود: تاکنون در خصوص ازدواج و تشکیل خانواده با پدرم صحبت نکردم اما با طلای المپیک برمی گردم و برای تشکیل خانواده و ازدواج اقدام می‌کنم.

حسن یزدانی متولد ۵ دی ۱۳۷۳ اهل جویبار و دارنده ۱۲ مدال طلا، ۳ نقره و سه برنز المپیک، جهانی و آسیایی است. 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه