اخبار روز| اخبار بین الملل| سخنگوی وزارت خارجه آمریکا

آزمایش کرونای ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا مثبت از آب درآمد.

کدخبر : 2968
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در سخنانی از مثبت شدن جواب آزمایش کرونای خود خبر داد.

ند پرایس در حساب توییتری خود نوشت: پس از ابتلا به برخی عوارض برای نخستین بار در صبح امروز، آزمایش کووید-۱۹ من مثبت از آب در آمد و برای همین خود را برای ده روز آتی قرنطینه می‌کنم.

او در ادامه نوشت: من اندکی احساس مریضی دارم؛ اما بخاطر واکسین‌های ایمن و مؤثری که حفاظت از شدت بیماری را به همراه دارند، سپاسگزارم.

گفته می‌شود که ند پرایس در دیدار‌های خود در مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک با آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا نیز در تماس نزدیک بوده است. با این حال، وزارت خارجه آمریکا می‌گوید هیچ یک از دیگر اعضای این کشور که در رویداد‌های هفته گذشته- سازمان ملل گذشته شرکت کرده بودند، علائمی از ابتلا به این بیماری را ندارند.

گفته می شود که پرایس در دیدارهای خود در مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک با آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه در تماس نزدیک بوده است. با این حال ، وزارت خارجه آم می گوید هیچ یک از اعضای دیگر هیئت که در رویدادهای هفته گذشته شرکت کردند در حال حاضر علائم را نشان نمی دهند.

گفتنی است تا کنون آمریکا بالاترین میزان ابتلا به کرونا را ثبت رسانده است. این کشور با دارا بودن بیش نزدیک به 44 میلیون مورد ابتلا، بیشترین موارد را در میان کشورهای جهان داراست. همچنین تا کنون بیش از 700 هزار نفر در آمریکا بر اثر کرونا جان خود را از دست داده اند.

هند نیز با دارابودن بیش از 33 میلیون و برزیل با دارا بودن بیش از 21 میلیون، رتبه های دوم و سوم موارد ابتلا را در میان کشورهای جهان به ثبت رسانده اند. این در حالی است که شمار قربانیان کرونا در هند به بیش از 447 هزار نفر رسیده است.

همچنین شایان ذکر است تا کنون بیش از 232 میلیون نفرد ر جهان به کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد، بیش از 4 میلیون و 766 هزار نفر آنها جان خود را از دست داده اند./ باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه