اخبار روز| حقوق فرهنگیان| طرح رتبه‌بندی معلمان

خبر خوش برای حقوق معلمان| رتبه‌بندی اجرایی می‌شود

طرح رتبه بندی معلمان به زودی اجرایی می‌شود.

خبر خوش برای حقوق معلمان| رتبه‌بندی اجرایی می‌شود
کدخبر : 2811
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

طرح رتبه بندی معلمان مراحل پایانی تصویب در مجلس را می گذراند و یک میلیون معلم منتظر اجرای این طرح هستند. یک میلیون معلم در انتظار اجرای طرح رتبه بندی معلمان هستند که این طرح ۲ بار در گذشته اجرایی شده است.

دولت درصدد تامین بودجه ۲۵ هزار میلیارد تومانی برای افزایش حقوق این قشر از جامعه است و این طرح در مجلس مراحل پایانی تصویب را می گذراند.

خبر خوش از تصویب طرح رتبه‌بندی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: دو طرح رتبه‌بندی معلمان و نیز طرح دو فوریتی تصویب و دائمی شدن متناسب‌سازی (همسان‌سازی) حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری را امضا کرده و پیگیر تصویب آن هستم.

حجت‌الاسلام «مجید نصیرایی» اظهار داشت: بنده اعتقادی به کار غیراصولی ندارم و در برخی طرح‌ها با اصل موضوع موافقم و به عنوان حق گروهی از جامعه امضا کرده و از آن دفاع می‌کنم.

رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی تأکید کرد: موضوع معیشت فرهنگیان، بازنشستگان و جامعه کارگری چیزی نیست که آسان از کنار آن گذشت زیرا هم موجب عدم آسایش جامعه و هم موجب سوءاستفاده دشمن می‌شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم یقین داشته باشند طرح‌هایی که نفعی برای آنها داشته باشد را حمایت و امضا می‌کنم اما همچنان به شفافیت منابع مالی آن طرح نیز تأکید دارم./ تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • A
  1

  موضوع معیشت فرهنگیان موجب سوءاستفاده دشمن می‌شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  دشمن دیگه کیه؟ ما جون می کنیم و به اندازه نصف خط فقر به ما حقوق نمیدین........ دشمن سوء استفاده میکنه؟؟؟؟ چرا تا گروه مظلومی که میخوان یه ذره به حقشون برسن پای دشمن فرضی رو وسط میکشین؟؟؟؟

 • ناشناس
  20

  چرا باید حقوق معلم ها رازیاد کنید‌مگه دارند چکار میکنند،نشستن تو خونه هاشون وچند تا عکس وفیلم وکلیپ از سالهای قبلو میفرستند،تمام بدبختی هاگردن مادرهاست وبچه ها که دارن اذیت میشن، پدرمون سگ شد من اصلا نمیدونستم سردرد چیه ولی الان هرروز سردرد امانم بریده،اگه قراره حقوقی داده شود فعلا باید به مادرها بدید

روی خط رسانه