اخبار ورزشی/ نقل‌و‌انتقالات/ پرسپولیس؛

باشگاه پرسپولیس با وجود مذاکرات اولیه مثبت با مهاجم خارجی فصل گذشته سپاهان اصفهان، عقد قراراد با او را فعلا منتفی دانست.

کدخبر : 2750
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از ناکامی باشگاه در جذب سجاد شهباززاده و امین قاسمی نژاد خواستار به خدمت گرفتن کیروش استنلی مهاجم خارجی پیشین سپاهان اصفهان شد.

با این حال فدراسیون فوتبال برای جذب بازیکن خارجی و جابجایی آنها از تیمی به تیم دیگر شروطی را تعیین کرد که پرسپولیس از آن برخوردار نبود.

طبق اعلام فدراسیون فوتبال باشگاه‌هایی مجوز جذب خارجی دارند که بدهی بین‌المللی نداشته باشند و علاوه بر آن بتوانند تضمین مالی یک ساله به میزان قراردادی که منعقد می‌کنند را بدهند.

باشگاه پرسپولیس به دلیل محکومیت از سوی فیفا به دلیل عدم پرداخت مطالبات گابریل کالدرون، خواستار مجوز برای جذب کیروش استنلی شد اما مسئولان فدراسیون بار دیگر با اعلام جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان روی موضع خود پافشاری کردند تا مخالفت خود مبنی بر جذب بازیکن توسط باشگاهی همچون پرسپولیس را علنی کنند.

همین امر باعث شد تا مسئولان باشگاه پرسپولیس فعلا قید ادامه مذاکره با مهاجم پیشین برزیلی سپاهان را بزنند و تلاش خود را برای تسویه با مربیان قبلی پرسپولیس از سر بگیرند.

باشگاه پرسپولیس تا هفدهم شهریورماه فرصت جذب بازیکن دارد و پس از آن طبق حکم کمیته انضباطی فیفا از ادامه فعالیت در نقل و انتقالات محروم است.

علیرضا ابراهیمی، رضا دهقانی، علی نعمتی، رضا اسدی و حامد پاکدل پنج خرید تابستانی پرسپولیس محسوب می‌شوند که قبل از آغاز دوره محرومیت این باشگاه به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شدند./ مهر

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه